20 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet sözleşme bitti diyorlardı inanmadığım benim saçma sapan yorum yapıyorlar onlara inanmıyorum
Her dizinin belli bölüm anlaşması var bitmiş veya yaklaşmış olabilir evet cuma zor gün bitirmezler bence eğer doğruysa dediğim gibi bölüm anlaşması yeniliyor olabilirler

Sinanalbayci27

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
9
Çocukluk dün dediğim gibi yanlış fragmanın kurbanı oldu. Güzel oranlar alabileceği bir bölümde düşüş yaşadı. Bu gidişle Fox'un harcayacağı ilk dizi olur. Fatih Aksoy bundan sonra Fox ile ilişkilerini gözden geçirir umarım.

Ramo benim için bu sezonun sürprizi olabilir. Dizi geçen sezon neredeyse final durumuna gelmişti ama bir iki değişiklik ile can buldu.
Kardesim ramo nie gecen sezon final yapicakmis? Ilk sezonu 11 bolum yayinlandi o 11 bolumde ilk defa 5.79 aldi onun disinde 6 ustu ile gitdi 7 ustu aldi 8 ustu aldi bos bos konusma yani tammami? Simdi daha dusuk gidiyor ilk sezon gayetde ders vermisdi rakiplerine simdi oldugu kimi

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hercai cok guzel sekilde yukselmis. Tebrikler.. cok heyecanli bolumdu. Artik dizide devir degisti. Her sey daha da heyecanli olacak. Haftaya 6 reytingi de gececektir

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy