20 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Arka Sokaklar o kadar bölüm yerinde sayarken bu bölüm bir anda iyi bir artışla birinci olması şaşırtıcı ayrıca herkes artmış bir anda ne oldu yeni denekler mı geldi ben şaşırdım doğrusu. Kırmızı Oda en iyi reytingini almış bunun için dizinin düşüşü yok aksine artışı var. Çocukluk çok düşmemiş ama artmayan tek dizi. Hercai Seni Çok Bekledim gelince de en kötü böyle alırsa kısa sürede final yapmaz.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Arka Sokaklar o kadar bölüm yerinde sayarken bu bölüm bir anda iyi bir artışla birinci olması şaşırtıcı ayrıca herkes artmış bir anda ne oldu yeni denekler mı geldi ben şaşırdım doğrusu. Kırmızı Oda en iyi reytingini almış bunun için dizinin düşüşü yok aksine artışı var. Çocukluk çok düşmemiş ama artmayan tek dizi. Hercai Seni Çok Bekledim gelince de en kötü böyle alırsa kısa sürede final yapmaz.
Çocukluk ab grubunda 3 ün altına inmiş 0.95 düşerek

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
AB grubu dikkatli bakmamışım Total az düşmüş. Çocukluk bitse bile Fox bugün zor dizi tutturur
Totalde az düşmüş.Evet geçen sezon cumaya dizi tutturamamıştı. Çarşamba da tutturamaz gibime geliyor geçen sezon tutturamamıştı vurgun,kurşun falan tutmadı bi tek öğretmen tutmuştu.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Arka Sokaklar... Yıllar geçsede beni şaşırtmaya devam ediyor.
Bizimkiler gibi bir dizi oldu sanırım.....

Tebrikler, Kırmızı Odayı gene geçmişler Totalde.

Zengin dizisi olan Babil finalinde AB de varlık göstermiş,Total suratına bile bakmamış.Digital Platformalara uygun bir dizi bence Babil,çünkü hep AB ye hizmet etti.Bakalım diziden gelen 3 ratingi kim kapacak.

Sanırım gecenin en ciddi atağı Ramo ve Abdulhamitden gelmiş. Ramo resmen zirvede bende varım adımları atmış.Abdulhamitde TRT de tutunmaya devam ediyor.Hiçbir kayıp yok,nasılsa zaten benim elektrik faturamlar oyuncuların ücretleri ödeniyor. Sıfır beklenti....

Kırmızı Oda Cuma gününün özellikle AB ve Reklam Veren Kesim ölçümlenmesine açık ara ağırlığını koydu.

Hercai; kendini kurtardı.Çocuuklukda Hercai gibi arada kaynar gider.Ama 2.sezonunu bilemem.

Sonuç: hiçbirini izlemiyorum ama ratingleri takip ediyorum

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,183
Puanı
1,060
(Zengin dizisi olan Babil finalinde AB de varlık göstermiş,Total suratına bile bakmamış.Digital Platformalara uygun bir dizi bence Babil,çünkü hep AB ye hizmet etti.Bakalım diziden gelen 3 ratingi kim kapacak.) @The_Erinch 3 dizide 1 er reytingi kardeş payı bölüşürler.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çocukluk dün dediğim gibi yanlış fragmanın kurbanı oldu. Güzel oranlar alabileceği bir bölümde düşüş yaşadı. Bu gidişle Fox'un harcayacağı ilk dizi olur. Fatih Aksoy bundan sonra Fox ile ilişkilerini gözden geçirir umarım.

Ramo benim için bu sezonun sürprizi olabilir. Dizi geçen sezon neredeyse final durumuna gelmişti ama bir iki değişiklik ile can buldu.

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Çocukluk dün dediğim gibi yanlış fragmanın kurbanı oldu. Güzel oranlar alabileceği bir bölümde düşüş yaşadı. Bu gidişle Fox'un harcayacağı ilk dizi olur. Fatih Aksoy bundan sonra Fox ile ilişkilerini gözden geçirir umarım.

Ramo benim için bu sezonun sürprizi olabilir. Dizi geçen sezon neredeyse final durumuna gelmişti ama bir iki değişiklik ile can buldu.
Bir iki değişiklik değil dizide neredeyse her şey değişti :D Sezonun bana göre Sadakatsiz'den sonraki en büyük sürprizi Ramo oldu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

Reytingleri iyidi ki geçen sezon ama sırası 9. Sıradaydı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Hercaim yükselişini devam ettirdi çok şükür ben seni çok bekledim in onu etkileyeceğini düşünmüyorum zaten son sezon ve mayısa kadar devam edecek :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Hercai total'de 6 reytinge yaklaşmış. Böyle gittiği sürece sorun olmaz.

Kırmızı Oda haftaya Babil'in olmaması nedeniyle AB'de 11 gelir.

Esra Erol'da şimdiden 6 reyting alıyorsa Ocak-Şubat aylarında ne kadar alır bilemiyorum.

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hercaim yükselişini devam ettirdi çok şükür ben seni çok bekledim in onu etkileyeceğini düşünmüyorum zaten son sezon ve mayısa kadar devam edecek :Z
Hadi iyi yırrtınız Melekcim.Bu sezonu kurtardınız.

Totalde 5 bandını korudunuz mu tamamdır; AB de 1 alsanda Total oksijen takviyesi...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Hadi iyi yırrtınız Melekcim.Bu sezonu kurtardınız.

Totalde 5 bandını korudunuz mu tamamdır; AB de 1 alsanda Total oksijen takviyesi...

Çok şükür abicimm bugün kanalla görüşme var dediler ama ben inanmadım açıkcası devam ederiz ya biz :D