20 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Zaten bitmeden önceki son 1-2 ayında rakipler gelmeye başladı 2. sezonun yarısı ve 3. sezonu hiç sayma bence. :A
Kadın ilk sezonunda sağlam ve sabit bir kitlesi olan edho, çok iyi bir çıkış yapıp Ab'ye hitap eden utc, büyük umutlarla yayına giren dev prodüksiyonlu mehmed ve survivora karşı 12-13 reyting alıyordu. Hem de 3 grupta da. Kırmızı odanın en güçlü rakibi bile Ab'de 3-4 reyting alıyor. Arkadaş yine saçmalamış. :A
Muhteşem, bunu üstüne söyleyecek söz kalmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
KIRMIZI ODA İZLEYECEĞİM.

SENİ ÇOK BEKLEDİM GELSİNDE ARTIK ONU İZLEYEYİM.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Herkes izlediği dizinin reklamını yapmış o halde bende yapayım :X:X

Gel yarim ol,sevdalım ol
Sultanım ol,fermanım ol
Dertlerimin dermanı ol
H-E-R-C-A-İ ❤❤❤

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Çocukluk' tutmadı, oranları iyi değil. Ben cuma yarışında ses getireceğini düşünmüştüm oysa. MedYapım & FOX işbirliğine nazar mı değdi?

'Arka Sokaklar' yıllara meydan okuyarak zirveye oturmuş yeniden, harika oranları. :X

Yılın dizisi 'Kırmızı Oda' mükemmel oranlarıyla devam ediyor.

'Babil' klasik oranlarıyla veda etmiş, yazık oldu kadroya. Keşke internet dizisinde görebilseydik bu kadroyu ve hikayeyi.

'Hercai' üç grupta da yükselmiş, TOTAL grubu 6 reytinge yaklaşmış. Gayet güzel gidiyor.

En büyük tebriği 'Ramo' hak ediyor galiba, maşallah 7 reytinge yaklaşmış. Çok iyi yükseliş yaşamış üç grupta da. :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Reyting sonuçları konuya eklendi.

TOTAL grubunda Arka Sokaklar, AB ve ABC1 grubunda Kırmızı Oda zirvede.

Ramo dizisi TOTAL grubunda en çok izlenen 3. dizi olurken diğer gruplarda en çok izlenen 2. dizi olmayı başardı

Bu hafta Hercai dizisi de oranlarını yükseltmeyi başardı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Emre Ozansoy @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @STARAN @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey ve ilgili herkes

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Çocukluk git gide bu hafta baya düşmüş.totalde biraz daha düşsün kanal şutlar bence şutlamaları böyle olucak :A :A Zümrüdüanka>Çocukluk>Sen Çal Kapımı

Arka sokaklar hala izleniyor helal olsun bence sezon sonuna kadar zirveyi paylaşırlar Kırmızı Oda ile :lol:

Ramo baya iyi atak yapmış tebrikler

Babil benze oranlarla final yapmış. Babil bence bi gün değişikliğini hakediyordu yazık oldu keşke internet platformuna geçse hikaye kadro :(

Hercai Ab de ilk 20 ye girememiş:A Özcan Deniz'in dizisi gelince ilk 30 a giremezse şaşırmam totalde yükseliyor ama sırası iyi değil ama Özcan Deniz'in dizisi gelince ilk 10 u rüyasında görür ve düşer diye düşünüyorum diziyi izlermiyim bilmiyorum ilk bölümüne şans veririm sonra sararsa izlerim.

Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Payitaht Abdülhamid 5. sezonunda da bu hafta A/B'de 4. sıraya kadar yükselmiş. Arka Sokaklar ile birlikte cuma gününün klasik dizisi haline geldiler. :)

Hercai'nin reytingi yüksek totalde ama ATV için sıralaması iyi değil. İddialı bir dizinin gelmesiyle ATV gözden çıkarır diziyi.

Çocukluk baya düşüş yaşamış, yakında dizinin fişini çeker Fox. :)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Payitaht Abdülhamid 5. sezonunda da bu hafta A/B'de 4. sıraya kadar yükselmiş. Arka Sokaklar ile birlikte cuma gününün klasik dizisi haline geldiler. :)

Hercai'nin reytingi yüksek totalde ama ATV için sıralaması iyi değil. İddialı bir dizinin gelmesiyle ATV gözden çıkarır diziyi.

Çocukluk baya düşüş yaşamış, yakında dizinin fişini çeker Fox. :)
Adolf yalancısı nın dediğine göre Aralık takviminden kaldırılmış çocukluk

• Beğendim
Reactions: emreemreu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda sadece 0.02 farkla Total'i vermiş gelecek hafta yükselip sevinenleri kendine getirecektir. :A Bence Babil'in finali de en çok ona yarayacak tebrikler. :Z

Babil AB'de 4 küsürle bitmiş Star standartlarında iyi sayılır. Aslında onu yıl sonuna kadar yayınlayıp Özcan Deniz'in yeni dizisini de 2021'de başlatabilirlerdi. Tüm ekip için hayırlısı olsun.

Çocukluk fena düşmüş böylece Zümrüdüanka ve SÇK'dan sonra (hatta belki bundan önce) kanalın harcayacağı ilk dizi olacağı da kesinleşti. Anlaşılan sonraki aylarda da yeni dizilerle cuma yarışı kızışmaya devam edecek.

Ramo resmen küllerinden doğdu izlemesem bile helal olsun gerçekten. İzleyenleri ve ekibi ne mutludur şimdi. :A

Recai Total'de 3-4 alırken bitmediyse 5 küsürlerdeyken hiç bitmez. :T: Ama Seni Çok Bekledim'in en çok onu etkileyeceğini ve sezon sonunu göremeyeceğini düşünüyorum.

• Harika
Reactions: STAR and Carpe Diem

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Arka Sokaklar'ın fragmanından ve bölüm içeriğinden birinci olacağı belli oluyordu. Aksiyon ve macerası yüksek bir bölümdü, birinci olması sürpriz olmadı. Çocukluk'un geleceği parlak gözükmüyor maalesef.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Çocukluk git gide bu hafta baya düşmüş.totalde biraz daha düşsün kanal şutlar bence şutlamaları böyle olucak :A :A Zümrüdüanka>Çocukluk>Sen Çal Kapımı

Arka sokaklar hala izleniyor helal olsun bence sezon sonuna kadar zirveyi paylaşırlar Kırmızı Oda ile :lol:

Ramo baya iyi atak yapmış tebrikler

Babil benze oranlarla final yapmış. Babil bence bi gün değişikliğini hakediyordu yazık oldu keşke internet platformuna geçse hikaye kadro :(

Hercai Ab de ilk 20 ye girememiş:A Özcan Deniz'in dizisi gelince ilk 30 a giremezse şaşırmam totalde yükseliyor ama sırası iyi değil ama Özcan Deniz'in dizisi gelince ilk 10 u rüyasında görür ve düşer diye düşünüyorum diziyi izlermiyim bilmiyorum ilk bölümüne şans veririm sonra sararsa izlerim.
Bı yerde okudum Aralık ayı için çocukluk dizisini yayın takiviminden çıkardı diye 🤔

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem