Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Seviyor Sevmiyor aslında pek yukselememiş sadece AB'de 1 reytinge yakın artmiş @hasancrtk16 ama olsun bu beni mutlu etti. Çünkü diziyi satan cok seyirci oldu. Aİ geldi ordan seyirci gitti, şimdi çakma Hayat Bilgisi geldi onda en fazla seyirciyi kaptırdık. Bodrum Masalı'yla kitlemizden eksilenler oldu ama şuan herşey eşit. Umarım dizi rayına oturur da yine 5 reytinge dayanırız.

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Seviyor Sevmiyor aslında pek yukselememiş sadece AB'de 1 reytinge yakın artmiş @hasancrtk16 ama olsun bu beni mutlu etti. Çünkü diziyi satan cok seyirci oldu. Aİ geldi ordan seyirci gitti, şimdi çakma Hayat Bilgisi geldi onda en fazla seyirciyi kaptırdık. Bodrum Masalı'yla kitlemizden eksilenler oldu ama şuan herşey eşit. Umarım dizi rayına oturur da yine 5 reytinge dayanırız.
Aynen bizi seven ab grubu var , Senaristler yiden sahnesi bol yaparsa yükselme yaşanır , Yiğit bence bildiklerini saklar gibi duruyor , ama Deniz'e kötü davranmaz sanki , Senin düşüncen ne ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Show Ana Haber'e büyük tebrikler. :)

Ben diğer yorumu yapmayı unuttum dün Yüksek Sosyete çökmüş, bugün de sözde efsanen çökmüş. :A @Çiğdem- @xemrexxx
aaa hep o birce denilen kadın yüzünden dizideki en berbat oyuncu ayoll dünkü 2 saat hep birceye yazılmıs okul sahnesi yok gibiydi konuda bir sürü eleştiri yaptım birceye hatta diziyi bırakabilirim dedim geriye plana atılmazsa eğer :F :F :F

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
aaa hep o birce denilen kadın yüzünden dizideki en berbat oyuncu ayoll dünkü 2 saat hep birceye yazılmıs okul sahnesi yok gibiydi konuda bir sürü eleştiri yaptım birceye hatta diziyi bırakabilirim dedim geriye plana atılmazsa eğer :F :F :F
Şu forumda Seviyor Sevmiyor dizisine sahip çıkan az sayıda insan @Forumdash , yanlış hatırlamıyorum umarım @Çiğdem- hanım da S.S izleyicisi olmuştu , belki bu bölümden sonra dönüş yapar eski dizisine @Çiğdem- .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çakma Hayat Bilgisi başladiği zamanlarda izlşyorum 2 diziyi de diyordu (b) @Çiğdem-
Şu forumda Seviyor Sevmiyor dizisine sahip çıkan az sayıda insan @Forumdash , yanlış hatırlamıyorum umarım @Çiğdem- hanım da S.S izleyicisi olmuştu , belki bu bölümden sonra dönüş yapar eski dizisine @Çiğdem- .
Seviyor sevmiyoruda izliyorum son bölümünüde izledim sırrın ortaya çıkması ab gurubund 1 reyting kadar yükseltmiş sevindim haftaya 5 de olabilir :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanki birce yeni geldi diziye .ss

@Billy Kane bırakır diziyi artık :F
son bölümü bu kadına yıkmışlardı ayoll okul sahneleri yoktu nerdeyse dizi başladı birceyle bitti birceyle 2 saat bu kadının berbat oyunculuğu ile işkence gördük vlla eğer geri plana atılmazsa asıl ben bırakıcam :A :A :A