20 Haziran 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kefaret | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
İsviçre - Türkiye maçı
tüm gruplarda zirvede yer aldı.

ATV ekranlarında dün yayın hayatına başlayan Baş Belası iyi bir başlangıç yaptı. Dizi Total ve AB grubunda günün en çok izlenen dizisi oldu.

Survivor, tüm gruplarda 2. sırada yer aldı.

Kefaret tüm gruplarda düşüş yaşadı fakat dizi 3 grupta ilk 10 içerisinde yer aldı.

Menajerimi Ara Abc1 grubunda 10. sırada yer alsa da dizi tüm gruplarda düşüş yaşadı.
screenshot-1-wKLV.jpg

4psyps.jpg

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sayfaya bile baktım hâlâ adı geçiyordu. Geçen haftada sezon finali yazısı yoktu :A @Tolstoyevski
Bazen çok dalgınlığıma geliyor, günleri bile karıştırıyorum dün olduğu gibi hele stres ve gerilim olduğunda :A Omega 3 balık yağı hapı kullanmalıyım sanırım ama yazın kullanmak sakıncalıydı biraz..

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
İsviçre - Türkiye maçı
tüm gruplarda zirvede yer aldı.

ATV ekranlarında dün yayın hayatına başlayan Baş Belası iyi bir başlangıç yaptı. Dizi Total ve AB grubunda günün en çok izlenen dizisi oldu.

Survivor, tüm gruplarda 2. sırada yer aldı.

Kefaret tüm gruplarda düşüş yaşadı fakat dizi 3 grupta ilk 10 içerisinde yer aldı.

Menajerimi Ara Abc1 grubunda 10. sırada yer alsa da dizi tüm gruplarda düşüş yaşadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @AteşBöceği @Stran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @Billy Kane @Doğan @Alos @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @umuttanyel @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @Walter White ve ilgili herkes

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
MA geçen hafta aldıklarını bu hafta güzelce yerine bırakmış. Şunun şurasında 5 bölümleri kaldı zaten.

Baş Belası gayet iyi başlamış.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Menajerimi Ara yine düşmüş. Artık yine Total'de hafta sonunculuğuna da düşmüş. Halbuki hiç hak etmiyordu. :(

Bu Kefaret'in torpili SÇK'dan bile öte. :F 2 reytingle 2. bir şans bile veriliyor...

Maç tam beklediğim ayarda.

Baş Belası nasıl bu kadar yüksek bir açılış yapmış anlamıyorum, Seçkin Özdemir bahtsızlığından kurtuldu glb. :A Rakipsiz böyle yüksekten uçar ama yeni sezonda güzel bir çöküş loading... :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Baş Belası güzel açılış yapmış, farklı senaryosuyla yazın ilgi çekecektir. Senaryo sağlam ilerlerse sezona da kalıp kanalın pazar gününü kurtarır gibi bence. Tekrarı da gayet iyi oranlar almış.

Menajerimi Ara düşüşte maalesef, yaz boyu yayında kalır mı bilemedim bu oranlarla. Tabi ne kadar çok bölüm izlesek o kadar iyi, böyle bir ekibi bolca izlemek isterim daha...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Baş Belası düşündüğümden daha iyi başlamış üstelik tekrarı da 2 bandında reyting almış. Anlaşılan Seçkin Özdemir'in şanssızlığına rağmen gelecek haftalarda daha iyi reyting alacak. Birkaç sene önce Kanal D'de Güzel Çirkin diye bir yaz dizisi vardı o da böyle zıt kutuplar üzerinden giden bir polisiyeydi ama 13 bölüm sürmüştü. ATV etkisiyle bu dizinin ömrü daha uzun olur muhtemelen.

Menajerimi Ara maalesef yanlış zamanda yanlış senaristle devam etmesinin bedelini ödüyor. Uğraş Güneş nisan ayında değil bu dizinin gün değiştirdiği noktada Ekin Atalar vizyonsuzunun yerine gelse en azından bu kadar düşmezdi ama Ay Yapım'ın saçma sapan kararı yüzünden olan bu diziye oldu. Reytinglerin yükselmemesini iyi anlıyorum çünkü ben de bırakmış olsam bu saatten sonra dönmezdim muhtemelen. Final yapacağı zaten kesin ama en azından Canan Ergüder dönene ve birkaç bölüm oynayana kadar devam etsin başka bir şey istemiyorum artık. :(

Kefaret keşke pazar günü devam etseymiş. Perşembe günü dram boşluğunu doldurur ama zaten bitecek dizi için o kadar zahmete gerek yoktu bence.

Diğer maçlar hala devam etse de aşırı yüksek reyitngler almıyor o yüzden Türkiye'nin turnuvadan elenmesi yaz dizileri için iyi oldu. Bakalım yeni haftada nasıl bir tablo göreceğiz.