Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Camdaki Kız | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    11

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aldatmak'ın tutmayacağını ve beklentinin altında kalacağını daha başlamadan söylemiştim. Nitekim her hafta düşüyor ve bu gidişle final haberinin gelmesi yakındır. Vahide Perçin adına üzüldüm. Onun gibi usta bir ismin yer alacağı projede söz hakkı olmalı ve oyunculukla uzaktan yakından ilgisi olmayan kişilerle aynı projede yer almamalıydı. Bu projenin senaryosu da zayıf zaten, daha ilk fragmandan belliydi tutmayacağı.

Camdaki Kız için çoğunluk final yapabilir derken, ben 4-5 hafta önce demiştim oranlarını birkaç haftaya 6-7 reytinge çıkarır diye. Beklediğim gibi de olmuş. Nalan-Hayri hikayesinin daha da ivme kazanmasıyla daha da yükselecektir.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Aldatmak'ın tutmayacağını ve beklentinin altında kalacağını daha başlamadan söylemiştim. Nitekim her hafta düşüyor ve bu gidişle final haberinin gelmesi yakındır. Vahide Perçin adına üzüldüm. Onun gibi usta bir ismin yer alacağı projede söz hakkı olmalı ve oyunculukla uzaktan yakından ilgisi olmayan kişilerle aynı projede yer almamalıydı. Bu projenin senaryosu da zayıf zaten, daha ilk fragmandan belliydi tutmayacağı.

Camdaki Kız için çoğunluk final yapabilir derken, ben 4-5 hafta önce demiştim oranlarını birkaç haftaya 6-7 reytinge çıkarır diye. Beklediğim gibi de olmuş. Nalan-Hayri hikayesinin daha da ivme kazanmasıyla daha da yükselecektir.
@Aserat tan Kopya mı çektinn?

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Aserat tan Kopya mı çektinn?
Aserat'ın yorumlarını okurum, çok güzel ve yerinde analizler yapıyor ama kopya çekmedim. :A Alttaki ilk alıntı Aldatmak'ın ilk fragmanına yaptığım yorum, ikinci alıntı ise Camdaki Kız ile ilgili 16 Eylül'deki yorumum. :A
Çok yapay bir tanıtım olmuş beğenmedim ve tutmayacağını düşünüyorum. Bence 4-5 reyting civarında dolanacak reytingleri. Yüksek prodüksiyonlu bir iş olduğu için yetmeyecekdir o oranlar kanala ve yapım şirketine.

Camdaki Kız için yazılanlara katılmıyorum. Bu sezon Nalan ve Hayri hikayesi tam anlamıyla başlayacak. O yüzden kısa sürede yine 6-7 reytingleri görür ve bu sezonu kesinlikle çıkarır.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Esinlenmişsin diyelim.:A
:A
Feo32J8XoAEBlKa.jpeg

• Güldürdün