20 Ekim 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Sadakatsiz | Kanal D

Oy: 4 25.0%
  • Kuruluş Osman | ATV

Oy: 4 25.0%
  • Kanunsuz Topraklar | FOX

Oy: 3 18.8%
  • MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 1 6.3%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 2 12.5%
  • TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 5 31.3%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sadakatsiz sonunda beklenen atılımı yapmaya başlamış. Birkaç bölüm sonra AB'de 9 reytinglere oturur diyorum :D

Kuruluş beklediğimden düşük gidiyor, geçen sezon olsa 11-12'leri şimdiden görmüştü. Demek ki bu sezon reytingleri o kadar şişirmeyecekler :A

Kanunsuz Topraklar beklenen yükselişi yapamıyor. Maliyetli bir iş, FOX birkaç bölüm sonra gün değişikliği deneyebilir. Saçma şekilde kanalın bu sezon doğru düzgün tutan dizisi yok.
Atılım mı aksine geçen haftaya göre düşmüş. :A Ayrıca FOX'un tutan dizisi var EHHŞ. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kanunsuz Topraklar' oranları iyi gibi aslında ama tabi kanalın da yapımcının da benim de beklentim daha yüksekti. 6-7 bandına çıkmalı, biraz daha sağlam ve dikkat çeken bölümler yayınlanmalı hazır daha ilk bölümlerdeyken. Salı günü olsaydı şansı daha yüksek olurdu ama yine de şanslı günlerden birinde başladı. Umarım oranlarını artırır ve zirve yarışına dahil olamasa bile 5-6 oranında reytinglerle yüz güldüren sonuçlar alır.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sadakatsiz sonunda beklenen atılımı yapmaya başlamış. Birkaç bölüm sonra AB'de 9 reytinglere oturur diyorum :D

Kuruluş beklediğimden düşük gidiyor, geçen sezon olsa 11-12'leri şimdiden görmüştü. Demek ki bu sezon reytingleri o kadar şişirmeyecekler :A

Kanunsuz Topraklar beklenen yükselişi yapamıyor. Maliyetli bir iş, FOX birkaç bölüm sonra gün değişikliği deneyebilir. Saçma şekilde kanalın bu sezon doğru düzgün tutan dizisi yok.
KT iyi yükseldi bu hafta bence he daha fazlasını görmesi gerekiyor ama gün değişikliği yapacak gün yok. Yerinde kalır. Diğer tüm dizilerden daha fazla yükselmiş. :A Yakında zirveye oynar.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
KT iyi yükseldi bu hafta bence he daha fazlasını görmesi gerekiyor ama gün değişikliği yapacak gün yok. Yerinde kalır. Diğer tüm dizilerden daha fazla yükselmiş. :A Yakında zirveye oynar.
Çok da iyi bir yükseliş yaşamamış yalnız, geçen hafta sen idam sahnesi olacak deyince daha iyi bir yükseliş yaşar diye bekliyordum. 4.96 almış geçen hafta, bu hafta 5.04 almış 0.8 artış. AB grubu 3.71'ten 3.98'e çıkmış, ABC1'de 0.50 artış gelmiş tek iyi yükseliş orası gibi. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok da iyi bir yükseliş yaşamamış yalnız, geçen hafta sen idam sahnesi olacak deyince daha iyi bir yükseliş yaşar diye bekliyordum. 4.96 almış geçen hafta, bu hafta 5.04 almış 0.8 artış. AB grubu 3.71'ten 3.98'e çıkmış, ABC1'de 0.50 artış gelmiş tek iyi yükseliş orası gibi. :D
İdam sahnesi bu bölümdü :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sadakatsiz düşmüş bu hafta. Oranları iyi tabi ama muhtemelen 7-8 bandında dolaşacak bu sezon.

Kuruluş Osman TOTAL'de ve ABC'de çok iyi oranlar almaya devam ediyor ama AB grubu düşük bu sezon diğer gruplara göre baya.

Kanunsuz Topraklar fena değil. Kanal bence dokunmaz bu oranlarda giderse zaten tutan doğru düzgün bir işi de yok.

MasterChef sezona pek iyi başlamadı ama ilginç bir şekilde rakipleri gelince bu sezon yükseldi. 5.81 - 5.89 almış. Zaten geçen sezonlarda bu civarda gidip geliyordu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Atılım mı aksine geçen haftaya göre düşmüş. :A Ayrıca FOX'un tutan dizisi var EHHŞ. :A
Bu hafta azıcık düşmüş olabilir ama haftaya toparlar :A Karşısında 2 zorlu rakip varken 7 8 bandında dolaşması yeterli :D

Ayrıca EHHŞ bomboş günde çökmeye başladı, EDHO gelince iyice düşer helvasını yeriz :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
3,98 le mi zirveye oynayacak :A
------

Sadakatsiz düşmüş bu hafta. Oranları iyi tabi ama muhtemelen 7-8 bandında dolaşacak bu sezon.

Kuruluş Osman TOTAL'de ve ABC'de çok iyi oranlar almaya devam ediyor ama AB grubu düşük bu sezon diğer gruplara göre baya.

Kanunsuz Topraklar fena değil. Kanal bence dokunmaz bu oranlarda giderse zaten tutan doğru düzgün bir işi de yok.

MasterChef sezona pek iyi başlamadı ama ilginç bir şekilde rakipleri gelince bu sezon yükseldi. 5.81 - 5.89 almış. Zaten geçen sezonlarda bu civarda gidip geliyordu.
@slhttnmtl e de söyledim kanunsuz toprakların maaliyeti yüksek olduğu için bu reytingler kurtarmazken aynı reytingleri aşkmi almaya devam ederse kanal aşkmiyi devam ettirir diye.Aşkminin maaliyeti aşırı düşük ama bunun kol gibi :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: baron and slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
------

@slhttnmtl e de söyledim kanunsuz toprakların maaliyeti yüksek olduğu için bu reytingler kurtarmazken aynı reytingleri aşkmi almaya devam ederse kanal aşkmiyi devam ettirir diye.Aşkminin maaliyeti aşırı düşük ama bunun kol gibi :A
Bu 3 devam ederse AşkMİ 6 devam eder ama o da gidici, 2 alıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tamam işte geçen hafta sana sormuştum sen de bana bu bölüm için idam sahnesi olacak demiştin, ona rağmen beklenen büyük atağı yapamamış onu diyorum işte. :A
Ama çok kısa bir sahneydi o :A

------

5 ile daha da yükselecek:A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: Yiğitt and cookies

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Salı
Total | İlk 100 yok
AB | (52) | 0,67
ABC | (68) | 0,59

Çarşamba
Total | İlk 100 yok
AB | İlk 100 yok
ABC | (84) | 0,48
Salı günü iyi gitmiş. Muhtemelen bugün en iyi reytinglerini alır. Suçlanan kişi Erman Özerman canlı yayına geldi.
------

Teşekkürler @denizz19

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: denizz19

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Zaten totalde çoğu kere yüze girmiyor pek AB ve ABC izliyor yarın totalde de iyi alırsa demek ki sevilmiş:D
Sosyal medyası çok güçlü bir program genellikle 2. Sayfa. Instagram'da zaten 2.5 milyon takipçisi var ama çok erken saatte yayınlanıyor. Eğer 13.00 - 16.00 arası olsa çok yükselir bence.