20 Dakika'nın Final Tarihi Belli Oldu

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çok farklı ve kaliteli bir iş, daha iyi reytingler alabilseydi keşke.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,830
Puanı
1,061
henüz belli değilki meleğin yapıp yapmadığı 2. başkanın karısının bursada ne işi vardı ve meleğin kardeşini nerden tanıyodu bu sorular hep muamma cözübüle bilmiş değil

iyi de bundan daha fazla soru işşaretine izlenen ezel vardı :) şimdi intikamda aynı geçerli :) karmaşık senaryo olayı bir dizinin tummamasında etken olamaz bence genelde karmaşık senaryolar tutmaz ama asıl nedeni karmaşık olmaları değildir :)

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
iyi de bundan daha fazla soru işşaretine izlenen ezel vardı :) şimdi intikamda aynı geçerli :) karmaşık senaryo olayı bir dizinin tummamasında etken olamaz bence genelde karmaşık senaryolar tutmaz ama asıl nedeni karmaşık olmaları değildir :)
ben ezele bişe demiyomki ezelde fanatiği olduğum bir dizi idi ama ezel harcanmadı diğer saydığım diziler harcandı ve harcanıyo , ama bana göre intikam fazla karmaşık bir dizi değil bütün kötülükleri arsoylar yapmış yağmurunda(derininde) onlarda intikamı işleniyor bide şu var intikam tamamen abd uyarlaması benm saydığım diziler yerli türk yapımı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,830
Puanı
1,061
ben ezele bişe demiyomki ezelde fanatiği olduğum bir dizi idi ama ezel harcanmadı diğer saydığım diziler harcandı ve harcanıyo , ama bana göre intikam fazla karmaşık bir dizi değil bütün kötülükleri arsoylar yapmış yağmurunda(derininde) onlarda intikamı işleniyor bide şu var intikam tamamen abd uyarlaması benm saydığım diziler yerli türk yapımı

ezel yurtddılşından 20dk yurtdışından suskunlar yurtdışından :)
intikamdada arsoylrdan intikam alınmıyor direkt bu cümleyi yazdığına göre dizi yeterince karışık anlaşılmamış;)

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Final tarihi çok geç.Farklı bir projeydi aslında ama daha iyi işlene bilirdi.

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
ezel yurtddılşından 20dk yurtdışından suskunlar yurtdışından :)
intikamdada arsoylrdan intikam alınmıyor direkt bu cümleyi yazdığına göre dizi yeterince karışık anlaşılmamış;)
ezel nasıl yurt dışından acaba nerden alıntı , intikam dizisinin izlenmesinin bir kaç sebebi var 1.Beren Saat 2.Nejat İşler bana göre senaryosunu çok abartılı bulmuyorum ama şöyle bir şey var bölüm bölüm bazı konular güzel ona kesillikle katılıyorum ama bir alex değiller

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,830
Puanı
1,061
ezel nasıl yurt dışından acaba nerden alıntı , intikam dizisinin izlenmesinin bir kaç sebebi var 1.Beren Saat 2.Nejat İşler bana göre senaryosunu çok abartılı bulmuyorum ama şöyle bir şey var bölüm bölüm bazı konular güzel ona kesillikle katılıyorum ama bir alex değiller

senarist kabul etti monte cristodan yaptık ezel i diye :F
senaryosunu bilmediğinden çok iyi durmuyordur direkt arsoylardan intikam alıyor dediğine göre ;)

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
2.tahminde tuttu :) ama 2.sezon o da değişiyor hesap mesap ödetmek istemiyor neyse 20 dk konusuna bu ka intikam yeter :) intikam sezonun en iyi 2 işinden biri olarak önümüzdeki sezon devam edecek diyor bitiriyorum ;)
:A::)::) bende nezaman bitirsin diye merak ediyodum

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
20 Dakika'nın daha iyi oranlar almasını isterdim şahsen. Çünkü Tuba Büyüküstün'ü severim :)

charming

Kırılgan
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133
Puanı
164
Facebook En Büyük Tuba Büyüküstün Sayfası haberi paylaşmış ve kaynak olarak burayı göstermiş. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok geç belki finale doğru tüm yapımlar ara verdikten sonra reytingi artar yazın.

charming

Kırılgan
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133
Puanı
164
Bu akşamki bölümde Kerim Solmaz'ı bıçaklayan kişi ortaya çıkacakmış!
Fragmanda Kedi gibi görünüyor ama 20 Dakika bu belli olmaz. :)
Finale doğru olaylar çözülüyor..

charming

Kırılgan
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133
Puanı
164
Haber En Büyük Tuba Büyüküstün Facebook sayfası tarafından İngilizceye çevrilmiş ve kaynak burası gösterilerek paylaşılmış. :)

The date of the final episode of '20 Dakika" series has been revealed

The date of the final episode of Star TV's qualitative production "20 Dakika" in which Tuba Büyüküstün and İlker Aksum are starring starring has been revealed.

Planned as a single-season, "20 Dakika" series well known by its quality and the performance of its cast will tell goodbye to the screens on on June 27, the date when the final episode will be broadcasted.

Source:
FavoriForumum.net

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,181
Puanı
1,061
Haber En Büyük Tuba Büyüküstün Facebook sayfası tarafından İngilizceye çevrilmiş ve kaynak burası gösterilerek paylaşılmış. :)

The date of the final episode of '20 Dakika" series has been revealed

The date of the final episode of Star TV's qualitative production "20 Dakika" in which Tuba Büyüküstün and İlker Aksum are starring starring has been revealed.

Planned as a single-season, "20 Dakika" series well known by its quality and the performance of its cast will tell goodbye to the screens on on June 27, the date when the final episode will be broadcasted.

Source:
FavoriForumum.net

Sevindim :D

- - - Ekleme - - -

Yakinda Arap Rüzgarlari eser buralarda @charming :D Tuba'nin Arap fani cok :D