20 Dakika Hakkında Çıkan Asılsız Haberler ve İntikam

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Televizyon eleştirmeni Volkan Türkcan 20 Dakika dizisi hakkında çıkan ilk bölümünün beğenilmediği haberlerinin çıkış tarihinin biraz manidar olduğunu yazdı ve bu durumu İntikam dizisinin ön plana çıkarılmasına bağladı işte o yazı

Atlılar Dizisi 20 Dakika Krizi yarattı…
Milliyet gazetesinde çıkan bir haber kafaları karıştırdı. Güya 20 Dakika dizisini izleyen kanal, bu diziye de giriş bileti vermemiş ve yeniden çekilmesini istemiş. Oysa ki kanalın ve yapımcının açıklaması bunu yalanlıyor. Dizinin henüz 1. bölümü kanala bile teslim edilmemişken, Atlılar dizisi haberlerinden sonra 20 Dakika dizisini sekteye uğratmak için bir haberin ortaya atılmış olması bana çok garip geldi… Sesli düşünüyorum… Çok sıradan ve fazlasıyla klasik bulduğum 'İntikam' dizisi tanıtım fragmanlarından sonra, kendi dizilerini ön plana çıkarmak için böyle bir durum yapılmış olabilir mi…? Gazetenin bağlı olduğu kanalı ve yakın zamanda başlayacak dizilerini düşünürsek bu bana çok mantıklı geliyor. Ama bu böyledir demiyorum. Kimsenin de günahını almak istemiyorum… Çünkü siz de bilirsiniz ki medya sektörü 'alım balım' hesabı kimseye köstek değil, her zaman için destek olur…!
Volkan TÜRKCAN

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İntikam'ın klasik bir dizi olduğunu düşünmüyorum kesinlikle.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
ne kadar komik bir adam prison break çakması gibi duran 20 dakika klasik değil zaten
gazete milliyet değil miydi yani doğan grubu dışı :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Milliyet, Kanal D'den yani Doğan grubundan ayrılalı yıllar oldu. Şu an hiçbir kanala bağlı değil.

Bu tip yalan haberler çok var basınımızda maalesef. Arkasında özel bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Kendi fikrini yazmış Volkan Türkcan ayrıca bende klasik buluyorum İntikam oyunları artık sıktı bence

- - - Ekleme - - -

Milliyet, Kanal D'den yani Doğan grubundan ayrılalı yıllar oldu. Şu an hiçbir kanala bağlı değil.

Bu tip yalan haberler çok var basınımızda maalesef. Arkasında özel bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. :)

Evet Milliyet Doğan gurubundan çıktı ama çalışanları aynı bunuda atlamamak gerekir :)