20 Dakika, İsveç Macerasına Başladı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,891
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 28630

Kırmızı yere bak :A İzleyenler o yakiştirmayı yapmiş. Biz Muhteşem Yuzyıl'ı da Tudors'a benzetiyorduk :F:F Hatta Muhteşem Yuzyılın videolar bölümünde sende birçok video paylaştin ve dedin Muhteşem ile Tudors birbirlerine benzetiliyor diye:X
birinde anne boleyn(RIP) birinde hürrem (RIP) var tarihi değiştiren iki kadın zamanında karşılaşsalar ne ka güzel olurmuş :( zaten hürremin torunun eşi safiye ile anne in kızı elizabeth birbirleri ile mektuplaşıp durmuşlar hürrem de iki mektup anne e ataydı da kzın kelle gitmezdi belki:(

Sen benim asker arkadaşım değilsin kelimelerine dikkat et haddini aşma!
ben haddimi bilirim merak etme aynı şeyi iki kere yazmamı beklemesin kimse benim konum benim haberim kimse karışamaz haberde yalanidolan bir şey yoksa

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
birinde anne boleyn(RIP) birinde hürrem (RIP) var tarihi değiştiren iki kadın zamanında karşılaşsalar ne ka güzel olurmuş :( zaten hürremin torunun eşi safiye ile anne in kızı elizabeth birbirleri ile mektuplaşıp durmuşlar hürrem de iki mektup anne e ataydı da kzın kelle gitmezdi belki:(
Alaka(b) Tarihe niye çektin konuyu:X Neyse ben 20dk'yı 2-3 bölüm izledim yada izlemedim hatırlamıyorum. Güzel diziydi ama ben sıkılmıştım:T: Neye benzerse benzesin neyle lanse edilirse edilsin umrum değil:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,891
Puanı
1,061
Alaka(b) Tarihe niye çektin konuyu:X Neyse ben 20dk'yı 2-3 bölüm izledim yada izlemedim hatırlamıyorum. Güzel diziydi ama ben sıkılmıştım:T: Neye benzerse benzesin neyle lanse edilirse edilsin umrum değil:X
yakında karadayı da turkish prison break diye lanse edilir o ka benziyor sonuçta:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başarılar dilerim.:D

Dizinin 13. bölümü hala aklımda ve şuan izleyesim var.Dizi gerçekten çok iyi konusu ve gidişat olarak ama değeri bilinmedi.:(

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Sitede yer alan haberin tam hali bugün gazetesinde yer almış :)

f7c78c2ce34baa2d696a32ce82e6397b.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
daha isveçce öğrenemedim :F dizinin facebook sayfasına bak istersen :A 20 minuter adıylaydı :sanırım :)

Aradim simdi birseyler buldum ama reytingleri bulamadim daha. Ilk aksam 110 bin kisi izlemis diye bir bilgi var ama ne kadar dogru, bu reyting ile ne demek daha bilmiyorum. Bakalim, sordum ne cikacak :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,891
Puanı
1,061
Aradim simdi birseyler buldum ama reytingleri bulamadim daha. Ilk aksam 110 bin kisi izlemis diye bir bilgi var ama ne kadar dogru, bu reyting ile ne demek daha bilmiyorum. Bakalim, sordum ne cikacak :D
doğrudur büyük ihtimal son dizisini de 150-200 bin kişi izliyormuş bölümleri ortalama olarak :)