20 Aralık 2020 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yahu neden düşmesin? :D
------

Şimdi @denizz19 'in tivitlerinden oranlara da baktım ve aşırı mutluyum. Karantina olayı bence en çok ÇGH'ye yaradı. Zaten kemik bir kitlesi vardı şimdi köklerinin daha da güçlendirdi. Bana göre Survivor geldiğinde yeri sağlam olan tek yapım.

Menajerimi Ara için artık bir şey dememe gerek yok. Fazla bile sürmüş olan bir yapım. Survivor geldiğinde gidecek ilk dizilere yazarım onları.

Survivor geldiğinde hafta sonu yeri garanti olan iki yapım görüyorum: ÇGH ve Gönül Dağı. Bunların haricinde diğer tüm yapımlar diken üstünde.
Dünkü bölüm son bölümlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum ondan düşüşü şaşırttı

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bir senarist yüksek reyting alma potansiyeli olan diziyi ne hale getirir isimli çalışma her pazar Star TV'de :(

Bu dizinin konuk hikayeleri iyi olmadığı sürece ana karakterlerin hikayeleri çok ilgi çekmeyecek bariz belli. Biraz daha özenli konuk ve konuk hikayeleri seçilse ve konuk süresi bir tık arttırılsa güzel olacak. Burak Tozkoparan ve Serhat Teoman transferleri yerine konuklara yüklenilseymiş keşke. İkisi de şuan sıkıcı ilerliyor dizide.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kefaret her hafta düşüyor kanal Savaşçı ile anlaşmadıysa şu sonuçlarından sonra anlaşmanın bi yolunu bulup alır.

Menajerimi Ara sıkıntılı olsada bu oranlarda sezonu tamamlar. Haftaya ÇGH2 yok bi zahmet yükselir heralde. :D

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Masterchef yükseldi bu hafta, finalini yeni yıldan önce mi sonra mı yapacaklar acaba?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Kefaret her hafta düşüyor kanal Savaşçı ile anlaşmadıysa şu sonuçlarından sonra anlaşmanın bi yolunu bulup alır.

Menajerimi Ara sıkıntılı olsada bu oranlarda sezonu tamamlar. Haftaya ÇGH2 yok bi zahmet yükselir heralde. :D

Yok cnm o kadar da değil ratinleri iyi devam eder dizi :D
------

Menajerimi Ara nasıl düştü anlamadım? Ben Hekimoğlu'ndan endişelenirken Menajerimi Ara kendini riske soktu.

İyide kaç haftadır düşüyor dizi harun :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Kefaret hızlı başladı çabuk söndü, çok kasvetli bir dizi, ömrünün pek uzun olacağını sanmam.

Arıza çok iyi bir bölümdü Total'de ekmeğini yemiş, keşke AB'yi de 5'e sabitlese, nasıl bu kadar düşük kalıyor şaşırıyorum.

Menajerimi Ara ilk yarısını izlediğim kadarıyla iyi bir bölümdü geçen hafta göre ve yine düşmüş dizi için çanlar yeniden çalmaya başladı umarım durur bu düşüş.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem