20 Aralık 2020 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aserat sen dizide konuk oyuncular kısmını mı daha çok seviyorsun yoksa Dicle'nin yaşadıklarını mı? Fikrini merak ediyorum.
Tabii ki ajans-ünlü kısımları daha ilgi çekici ama eski senaristler varken Dicle'nin olayları da güzel yazılıyordu ve onları da beğenerek izliyordum.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Öncelikle;

Uğuru hemen unutan halkımız (!!) Masterchefin ratinglerini 9 a kadar çıkarmış. Ama bahane hazırdır balon boykotlarda; Final akşamı,kim gidecek merak ediyoruz :A :A :A :A

Yarışmanın özeti; Menajerimi Aradan daha çok izlenmiş...Buda MA nın sorgulaması gereken birşey hatta Finali olanacak ATV nin dizi neredeyse MA ile aynı oranı almış.. Ama eminim nedeni gene senaristtir.

A.Rıza oranını arttırmış,Kefaretde düşmeler mevcut(dün akşam için çok iyi bölüm deniyordu)

Anladığım gecenin kazananı Masterchef olmuş.

Bugüne bakarsak buraya rahat en az 2 dizi girer bence.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Öncelikle;

Uğuru hemen unutan halkımız (!!) Masterchefin ratinglerini 9 a kadar çıkarmış. Ama bahane hazırdır balon boykotlarda; Final akşamı,kim gidecek merak ediyoruz :A :A :A :A

Yarışmanın özeti; Menajerimi Aradan daha çok izlenmiş...Buda MA nın sorgulaması gereken birşey hatta Finali olanacak ATV nin dizi neredeyse MA ile aynı oranı almış.. Ama eminim nedeni gene senaristtir.

A.Rıza oranını arttırmış,Kefaretde düşmeler mevcut(dün akşam için çok iyi bölüm deniyordu)

Anladığım gecenin kazananı Masterchef olmuş.

Bugüne bakarsak buraya rahat en az 2 dizi girer bence.
Kimi destekliyorsun?

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Öncelikle;

Ben de Uğur olayıyla bıraktım ama insanlar taa temmuzdan beri yayınlanan çok ilgi çeken bir yarışmanın son 2 haftasını, sona kalanları merak ediyor, aylarca takip ettiler sonuçta, aylarca 10 reyting aldı, bu sebeple bu son zamanlarında yükselmesi çok normal...