2. Tur - En Favori Güzel 2019 - 2. Grup

Hangi 4 Güzel Üst Tura Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben de bu gruptan niye etiket gelmedi diyorum ölüm grubu resmen bu :eek: Utan be inssafsuz :bağır:
Bildirim niye gelmedi? (b)
kız ben ne yapayım. İlk turda bilgisayar yaptı kura ve son 2 grup ölüm grubu oldu.
bundada 133 isim vardı, hepsini numaralattırdım, sonra misal listenin başindakini 7. grubun 5. sırasına yazdim. Listenin 2. sırasindakini 6. grubun 4. sırasina yazdım, sonuç bunlar oldu :A
Diğer turdada başka kura şekli kullanırım artık :A @MasacRE @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bildirim niye gelmedi? (b)
kız ben ne yapayım. İlk turda bilgisayar yaptı kura ve son 2 grup ölüm grubu oldu.
bundada 133 isim vardı, hepsini numaralattırdım, sonra misal listenin başindakini 7. grubun 5. sırasına yazdim. Listenin 2. sırasindakini 6. grubun 4. sırasina yazdım, sonuç bunlar oldu :A
Diğer turdada başka kura şekli kullanırım artık :A @MasacRE @Sherlock

Ya ölüm grubu falan değil, @xemrexxx yine şov peşinde. Her grupta kimlerin çıkmasının gerektiği bariz bir şekilde belli. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ya ölüm grubu falan değil, @xemrexxx yine şov peşinde. Her grupta kimlerin çıkmasının gerektiği bariz bir şekilde belli. :A
Yalnız senin iki bariz favorin bir gruba düştü ama diğer isimler aklımda yok şuan
onlarda beğendiklerin varsa @xemrexxx gibi söylenme sende :A Ben gruplari açarken farkediyorum kim hangi grupta :A
edit: bu grubun neresi zor. Şimdi gördüm :A benim beğendiğim 2 tane var. 2 tanede öylesine oylarım. Hepsi Emre'nin gözbebekleri. Ondan o tepkisi :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Yalnız senin iki bariz favorin bir gruba düştü ama diğer isimler aklımda yok şuan
onlarda beğendiklerin varsa @xemrexxx gibi söylenme sende :A Ben gruplari açarken farkediyorum kim hangi grupta :A
edit: bu grubun neresi zor. Şimdi gördüm :A benim beğendiğim 2 tane var. 2 tanede öylesine oylarım. Hepsi Emre'nin gözbebekleri. Ondan o tepkisi :F
Şer odağının oyunlarına gelmeyelim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Oylarımı kullandim. 4. isim kim olamalı diye düsüncemde zorlandım. Seçmediğim isim zaten az oy almış, doğru kişiyi oylamışım :A çekişmeli olacak bu grup, inşallah eşit oylarla 5 yada 6 kişi tur atlamaz. Banada fazladan iş çıkmaz :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@xBUGRAx senin kara listen kabaracak gibi. 10 oy almış :A (ben vermedim oy :A)
Diğer gruplarada oy vermeyi unutma :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Melisa Aslı Pamuk
Cansu Dere
Miray Daner
İrem Sak

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Miray Daner
Melisa Aslı Pamuk
Öykü Gurman
Selen Soyder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...