2023 2.Tur | En Favori Şarkı 2023 | 8. Grup (SON)

Hangi 3 şarkı üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ilginç bir ṣekilde baṣta hiç sevmezdim Semicenki, geçen seneki ṣarkıları ama ṣuan kulağıma hoṣ geliyor ama bu senekileri hiç sevemedim daha. :D

Onlar anlamaz halden nakaratı çok hoş zaten her yerde çala çala zorla dinliyoruz :D
Geçen seneki şarkıları daha iyiydi ama bu senekileri de zamanla sevebilir İsviçreli :A

Tabii biz Türkiye’de denk gele gele alışıyoruz onun öyle bir şansı yok :D

Semicenk ve Aleyna seçeceğim ama üçüncüsü için düşünmem gerek. Yarına fırsatım olursa şarkıları biraz dinleyip oylarım

Bitişi Geceye denk geldiği için 70-72 saat yapmıştım açarken. Önceki tur çok kişi kısa deyip yetişemedik demişlerdi.
İyi yapmışsın :A Zaten her türlü Pazartesi’ye kalırdı Pazar gecesi açacak halin yoktu :A

1 tur da yok ettin zaten, Pazartesi gecesi gelir artık konular :A İnsanlar rahat rahat oylasın :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
İyi yapmışsın :A Zaten her türlü Pazartesi’ye kalırdı Pazar gecesi açacak halin yoktu :A

1 tur da yok ettin zaten, Pazartesi gecesi gelir artık konular :A İnsanlar rahat rahat oylasın :A
İşten geldikten bir kaç saat sonrası açarım. İlk etapta gelir o tur yani bölünme olmaz. Öyleydi galiba şu an unuttum :A sonrası ikili eleme olacağı için belki düelloluk durumlar olur. Bekleyip göreceğiz :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
İşten geldikten bir kaç saat sonrası açarım. İlk etapta gelir o tur yani bölünme olmaz. Öyleydi galiba şu an unuttum :A sonrası ikili eleme olacağı için belki düelloluk durumlar olur. Bekleyip göreceğiz :A
İyi bakalım derbiden sonra güzelce oylarız :A

Bölünme olmaması iyi @dreamy unutuyor sonra oylamayı :A

Nasılsa 1 tur yok ettin, düello olacaksa bile önemli değil o yüzden :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi
Fav10.net'in artık gelenekselleşen en favori etkinliklerinden biri haline gelen ve bu yıl 13. kez düzenlenen En Favori Şarkı etkinliğinde 2.tur ile karşınızdayız.

2.turun sonunda her gruptan 3 şarkı, yani toplamda 24 şarkı 3.tura yükselmiş olacak.

3.tura yükselmesini istediğiniz 3 şarkıya oy verebilirsiniz.
Burcu Güneş - Kör Kuyular
Derya Uluğ ft. Asil Gök - Yansıma
Semicenk - Fark Ettim
Mustafa Sandal - Tamam Tamam
Hande Yener - Çatla
Mor ve ötesi ft. Aleyna Tilki - Yaz Yaz Yaz

Oylarımı kullandım.

• Harika
Yansıma
Tamam tamam
Yaz yaz yaz

Tur Atlayan Şarkılar

Derya Uluğ ft. Asil Gök - Yansıma

Mustafa Sandal - Tamam Tamam

Semicenk - Fark Ettim

• Harika
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,841
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija