2. Tur - En Özlenilen Dizi 2. Grup

Hangi 4 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kınalı Kar
Elveda Rumeli
Yılan Hikayesi
En iyi Arkadaşım

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu tur zorlanıyorum oylarken, bazı gruplarda daha düşünmem gerekiyor.

Kınalı Kar
Elveda Rumeli
Sıdıka
Yılan Hikayesi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Zaten ilk turda bile zorlandığı için elenmesi içten bile değil, fakat ilk 97 bölümü izlemiş hiç kimse yoktur oy kullanmamış olan sen hariç. :D Sen de diğer dizilerden kalitesiz gördüğün için değil, 2003-2005 yapımı dizinin 2000-2010 arası diziler arasında olmasından dolayı. Yani adil bakmıyorsun olaya. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Zaten ilk turda bile zorlandığı için elenmesi içten bile değil, fakat ilk 97 bölümü izlemiş hiç kimse yoktur oy kullanmamış olan sen hariç. :D Sen de diğer dizilerden kalitesiz gördüğün için değil, 2003-2005 yapımı dizinin 2000-2010 arası diziler arasında olmasından dolayı. Yani adil bakmıyorsun olaya. :A
Bir mesaj içinde elenme olasılığını hesaplayıp, buna neden olacak etkenleri söyleyip, oy vermeme nedenini doğru bir şekilde tespit edip sormadığın sorunu bile yanıtlamışsın. :A

Benim cevap yazmama bile gerek kalmamış. Neyi cevaplayacağım ki. :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben de oylamadım, bana niye diss atmadın :T @MasacRE @Forumdash
tabi artık yarışmaci oldun, rakibinim ondan :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bir mesaj içinde elenme olasılığını hesaplayıp, buna neden olacak etkenleri söyleyip, oy vermeme nedeni doğru bir şekilde tespit edip sormadığın sorunu yanıtlamışsın. :A

Benim cevap yazmama bile gerek kalmamış. Neyi cevaplayacağım ki. :A

Karnım acıkınca böyle detaylara istemsizce girebiliyorum kusurumu af gör, gidip domates ekmek yapayım en iyisi :A @Dosi

Ben de oylamadım, bana niye diss atmadın :T @MasacRE @Forumdash
tabi artık yarışmaci oldun, rakibinim ondan :A

Eğer 1-97 bölümü izlemiş olsaydın 2003 yapımı, tereddütsüz bir şekilde oy kullanırdın fakat izlemediğin için bir şey diyemiyorum herkesin zevki başkadır sonuçta. :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T. and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Karnım acıkınca böyle detaylara istemsizce girebiliyorum kusurumu af gör, gidip domates ekmek yapayım en iyisi :A @Dosi

Eğer 1-97 bölümü izlemiş olsaydın 2003 yapımı, tereddütsüz bir şekilde oy kullanırdın fakat izlemediğin için bir şey diyemiyorum herkesin zevki başkadır sonuçta. :A
Domates ekmek :A İlk avatarım geldi aklıma.
aaaaa dur dur geçen senle geçmişi konuşurken, bizim ilk muhabbet avatarımla alakalı profilimde olmuştu :eek:

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Domates ekmek :A İlk avatarım geldi aklıma.
aaaaa dur dur geçen senle geçmişi konuşurken, bizim ilk muhabbet avatarımla akalı profilimde olmuştu :eek:

Hem avatar hem de kullanıcı adından dolayı kaçınılmaz olarak akla geliyordu karın aç iken :A Ancak etkinlik konusunu konu dışı olacak şekilde meşgul etmeyelim en iyisi şimdi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hem avatar hem de kullanıcı adından dolayı kaçınılmaz olarak akla geliyordu karın aç iken :A Ancak etkinlik konusunu konu dışı olacak şekilde meşgul etmeyelim en iyisi şimdi :A
aman mesaj sayın çoğalacak diye korkma be :A neyse kutlama konularında bol bol goygoy yapabilirsin, oradakiler mesaj sayısina hesaplanmıyor :A @MEnes

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Domatesi soğanla yağda pişir ye. :A Koca adam oldum hala ikisinin yağda karışımına dayanamıyorum. :A

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
aman mesaj sayın çoğalacak diye korkma be :A neyse kutlama konularında bol bol goygoy yapabilirsin, oradakiler mesaj sayısina hesaplanmıyor :A @MEnes

Bazı mesajlara birden fazla emoji atma gereksinimi oluyor, ilginç de buldum çünkü sayılmadığını bilmiyordum oralarda :A
Domatesi soğanla yağda pişir ye. :A Koca adam oldum hala ikisinin yağda karışımına dayanamıyorum. :A

Soğanını pişirirken yayılan koku nefis ama domatesin pişirilmesini hiç sevemedim bir türlü,fırın yemeklerinde de pişmiş domatesi ayıklıyorum tabaktan:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and S.G.A.T.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bazı mesajlara birden fazla emoji atma gereksinimi oluyor, ilginç de buldum çünkü sayılmadığını bilmiyordum oralarda :A

Soğanını pişirirken yayılan koku nefis ama domatesin pişirilmesini hiç sevemedim bir türlü,fırın yemeklerinde de pişmiş domatesi ayıklıyorum tabaktan:A
öğrenmiş oldun :A artık çoşarsın oralarda:A forum oyunlarıda sayılmıyor galiba:A

• Güldürdün

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Tabağından soğan, domates tarzı yiyecekleri ayıklayanları bence toplum dışlamalı. Mantıklı değil. :A

sevmi_400x400.png

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Baba Ocağı
Kurtlar Vadisi
Yılan Hikayesi