2 Ocak 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Tozkoparan İskender (Yeni) | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
SEN ÇAL KAPIMI ADLI CANIM DİZİME. :bhr::Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizinin ömrü daha da kısalır. Hafta sonuna uygun bir yapım değil dizimiz.

Bence yokluktan izleniyor dizi. Aynısını geçen sene Kuzey Yıldızı'nda yaşamıştık. Özcan Deniz'in dizisi bu günden iyi iş yapabilir.
Biraz riskli iyi almasa bitirir kanal ama bence daha iyi alır. Fakat kanalın tutma sebeplerinden biri de büyük ihtimalle salı günü iyi kötü alıyor diye bir cumartesi tekrar koysa daha net konuşuruz aslında.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Sezon başından beri hafta sonu çok boş diyordum. Pazar günü bir nebze doldu ve çekişme var ama cumartesileri hâlâ aynı. Bu güne sağlam bir dram gelirse Survivor bile kolay kolay yıkamaz onu.
Ben diziler ara verdiği için özellikle bu haftaki boşluğu kast etmiştim ama senin dediğin gibi de olur. :A Bir Annenin Günahı başaramadı ama o kadar eğlencenin ortasında başka bir dram tutunabilir. ATV şu Kardeşlerim dizisini bu güne koyabilir.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Biraz riskli iyi almasa bitirir kanal ama bence daha iyi alır. Fakat kanalın tutma sebeplerinden biri de büyük ihtimalle salı günü iyi kötü alıyor diye bir cumartesi tekrar koysa daha net konuşuruz aslında.
İki hafta önce gün değiştirmiş olsaydı tutabilirdi. Şimdi hem Gönül Dağı kitlesini oluşturdu hem de Survivor yaklaşıyor. Bu saatten sonra gelse bile salıdan daha az alma ihtimali yüksek.
------

Ben diziler ara verdiği için özellikle bu haftaki boşluğu kast etmiştim ama senin dediğin gibi de olur. :A Bir Annenin Günahı başaramadı ama o kadar eğlencenin ortasında başka bir dram tutunabilir. ATV şu Kardeşlerim dizisini bu güne koyabilir.
Özcan Deniz'in dizisinin günü belli değilse Star burayı değerlendirmeli.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
İki hafta önce gün değiştirmiş olsaydı tutabilirdi. Şimdi hem Gönül Dağı kitlesini oluşturdu hem de Survivor yaklaşıyor. Bu saatten sonra gelse bile salıdan daha az alma ihtimali yüksek.
------

O dizi hayatta hafta sonu olmaz yüksek bütçeli bir iş. Ayrıca cumartesi İbo Show var zaten. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Pazartesine koysa da gider Aslında bence 4+ alır

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
SÇK boşlukta iyi yükselmiş. Umarım benzer bir yükselişi bu akşam Menajerimi Ara'da da görürüz. Gerçi MC'ye ek olarak Kefaret de yayınlanacağı için işi ona göre bir tık daha zor gibi ama umarım 5'i geçer.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
SÇK boşlukta iyi yükselmiş. Umarım benzer bir yükselişi bu akşam Menajerimi Ara'da da görürüz. Gerçi MC'ye ek olarak Kefaret de yayınlanacağı için işi ona göre bir tık daha zor gibi ama umarım 5'i geçer.
Hercai de var üstelik... Masterchef yok değil mi bu akşam, finali Exxen'de mi? (b)

edit: Hercai 10 Aralık'taydı, unuttum. :D

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
------

Cumartesi ye mi koyacak güzel olabilir aslında bugüne dizi
------

Tozkoparan İskender iyi bir başlangıç yapmış.

------

Yalan haber çıktı :A
Bunun neresi iyi ya gönül dağı daha iyiydi
------

Bu akşam gönül dağı ve kuzey yıldızı olmadığı için onlar haftaya olunca gebe düşer merak etme 😉

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Carpe Diem