2 Kasım 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Yanımda Kal ( TV'de ilk) | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Son sahne basına sızmasaydı daha bi iyi olurdu ama olan oldu :A ben de bildiğimden baktım gerçi.
Fragmanda Ender'de bi pişmanlık var. Şu Halit ölsün sonra izlemediğim bölümleri kısa videolarla tamamlarım :A
Yeni oyuncularla yeniden sağlam devam eder dizi. Bu sezonda bitmeyebilir :A
erdal özyağcılarda gelecek..berk oktayda gelebilir yasak elmaya..daha öncede yazmıştım kaya ve ender ayrılırsa .ender talat bulutun peşine düüşer düştüde

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Ben de heyecanla Halit'in ölmesini ve kızların hapise düşmesini bekliyorum. Zaten şu son 2-3 bölümde zorlama ve saçma bir senaryo var ama Halit öleceği ve senaryo değişeceği için görmezden geliyorum :A
Eğer yapımcı tadında bitiricem demezse bence de 5.sezon olur ama kadında olduğu gibi yüksek reytinglerle de bitirebilirler, belli olmaz :A
Senaryo değişeceği için o hapis kısmı biraz hayal olacak gibi. Veya Halit nedeni ile geçici girerler :A
Halit'in fakirleşme kısmı bile yarım yamalak oldu.
Umarım bu sezon son olur. Yeter. Ben senelerce 1 diziye bağlı olmak istemiyorum :A zaten geçen sene başlamıştım ve hiç sıkmamıştı

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
Senaryo değişeceği için o hapis kısmı biraz hayal olacak gibi. Veya Halit nedeni ile geçici girerler :A
Umarım bu sezon son olur. Yeter. Ben senelerce 1 diziye bağlı olmak istemiyorum :A zaten geçen sene başlamıştım ve hiç sıkmamıştı
haftaya yasak elma'm şöyle alır. :bhr::bhr::Z 6.50 6.35 6.65 @Angelica @Emre Ozansoy

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060

Hayal olmayacak bence üçüde hapise girecek diye düşünüyorum ama bakalım hangisi olacak hayalde olabilir belli olmaz işleri :A bu sezon sonmuş zeynep bitecekmiş

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Akşam bölüm çok iyiydi Sancarın uçurumdan düşmesi herkesi merakta bırakınca
bölümde yükseldi :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Hayal olmayacak bence üçüde hapise girecek diye düşünüyorum ama bakalım hangisi olacak hayalde olabilir belli olmaz işleri :A bu sezon sonmuş zeynep bitecekmiş
Hayal derken yani bir rüya olarak gösterecek manasında demedim. Halit'in fakirliği gibi geliştirebilirler.
Son sezon olarak deniliyor ama FOX TV dizileri reyting düşmeden bırakmıyor :A
Kadın dizisi tökezledi sonra yılbaşı bitecek deyip senaryo hızlandırılınca yüksek reyting ile bitmiş oldu. Uzatılsaydı erirdi.
Yasak Elma o da bu kadro ile devam etseydi yılbaşını zor görürdü. Doğru hamleler yapılacak artık.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060
Son sahne basına sızmasaydı daha bi iyi olurdu ama olan oldu :A ben de bildiğimden baktım gerçi.
Fragmanda Ender'de bi pişmanlık var. Şu Halit ölsün sonra izlemediğim bölümleri kısa videolarla tamamlarım :A
Yeni oyuncularla yeniden sağlam devam eder dizi. Bu sezonda bitmeyebilir :A
Hortlayasıca gebermek bilmedi. :A

• Güldürdün