Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Bay Yanlış (Final) | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Tolstoyevski seni sevdiklerinle çarpıştırmaktan büyük zevk alıyor :A ben de rahatsız olmaya başladım bu durumdan :A

Kel.jpg

@Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Sen hele aylık enler listesi açılınca konu sayılarına bak. @Tolstoyevski uçtu bu ay :A :A
Geçen hafta 35 konu açtı :F
Yalnız o melankolik, ümitsiz, içine kapanık @Tolstoyevski gitmiş de yerine başkası gelmiş gibi. :A İyi bu hallerine de alışırız ya, en azından uzun uzun sorgulatan tespitler yerine böyle şeylerle ilgilenmiş olur da kafası dağılır biraz. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yalnız o melankolik, ümitsiz, içine kapanık @Tolstoyevski gitmiş de yerine başkası gelmiş gibi. :A İyi bu hallerine de alışırız ya, en azından uzun uzun sorgulatan tespitler yerine böyle şeylerle ilgilenmiş olur da kafası dağılır biraz. :A
Rengi yeşil olunca karamsarlıkları yok oldu :A renklendi diye galiba.
Ama şöyle güzel konualrı var. Bu konunun en altında kendi açtığı ilginç konu linkleri var bakarsın bir ara.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sen hele aylık enler listesi açılınca konu sayılarına bak. @Tolstoyevski uçtu bu ay :A :A
Geçen hafta 35 konu açtı :F

Emin olmayın yine de malum Ekim geldi, sonbahardır kasvettir derken tekrardan karanlık ve tembel moda geçiş yapılabilir. :A Fakat 2020 bahardan beri biraz fazla çenem açıldı ve neşem arttı sanırım, o konuda bir ayar çekmeliyim kendime iyi hatırlattınız. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Anime izleyeceğim seçeneği eklensin. :A @Tolstoyevski @MEnes

40 yıl sonra Abiye Kuzu nihayet dizi tutturabilmiş gözün aydın ama gel gör ki Jet Sosyete'yi yayından kaldıran Acun'un kanalına düşmüş. :A
Kesinlikle TV'de illa anime yayınlanması mı gerekiyor o seçeneğin olması için... Come ooon... :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Doğru ya, @Tolstoyevski sen hatta profilimde gördüğüme göre @MEnes de yeşillenmiş. Bende hep bir farklılık var dedim ama nedense bir türlü jeton düşmedi. Tebrik ederim üçünüzü de. :D @Tolstoyevski Leipzig'ten sonra ikinci şoku da yaşatmış oldu böylece. :A
Ben rastgele başvurdum, aktif değildim o sıralar. :A Hiç beklemiyordum yani yeşil olmayı ama tembellik kontenjanı dolsun diye almışlar... :A Teşekkürler. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
bunudamı ben hatırlattım kardeşim..saol tesekurler...sende iyi anlayışlı birisin kardeşimm herzaman yanımdaydın..senınde kalbın iyi...
Tam açarken bahsetmenden söz ediyor ve bu da kalbinin temmiz olduğunu gösteriyor :bhr:

• Harika
Reactions: Doğan