2 Ekim 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben bisey dicem her hafta 10 reytingi gecer diyoruz ama gecmiyor acaba ne zaman gececek :(
Not : diziyi izlemiyorum

Ben bisey dicem her hafta 10 reytingi gecer diyoruz ama gecmiyor acaba ne zaman gececek :(
Not : diziyi izlemiyorum
her hafta bişey çıkıyo maçlar frekans değişimleri
2-3 hafta maç olmazsa şöyle bomba bi yükseliş yaparız

@-KADİR- aga eminmisin geçen sene ki reytinglere bi bak gs maçları fb maçlarına nasıl fark atıyor
tüm zamanların rekoru da gs maçına ait haberin var demi :D

Insallah çünkü kanald çok çabalıyor dizinin Yükselmesi için ve Yükselmeyi hakediyor :)
vadide büyük emeklerle çekiliyor her bölüm sinema tadında kalite mükemmel düzeyinde oyuncular herşey süper gereken reytinge ulaşacaktır eminim ben

vadide büyük emeklerle çekiliyor her bölüm sinema tadında kalite mükemmel düzeyinde oyuncular herşey süper gereken reytinge ulaşacaktır eminim ben
Bende ulaşacağına eminim inşallah yakın zamanda ulaşır 😉

@-KADİR- aga eminmisin geçen sene ki reytinglere bi bak gs maçları fb maçlarına nasıl fark atıyor
tüm zamanların rekoru da gs maçına ait haberin var demi :D
aga yalnız fb maçları vadiyle çakışıyordu bu bir 😀
ikinciside siz şampiyonlar liginde oynuyorsunuz 😀
emin ol fb nin reytingi daha yüksek bunu herkes kabul eder zaten tv sektöründeki

aga yalnız fb maçları vadiyle çakışıyordu bu bir 😀
ikinciside siz şampiyonlar liginde oynuyorsunuz 😀
emin ol fb nin reytingi daha yüksek bunu herkes kabul eder zaten tv sektöründeki
ya bırak Allah aşkına aga dalga mı geçiyosun ya herkes kabul edermiş yapma gözünü sevim
sana araştır diyorum Türk tarihinin reyting rekoru galatasaray maçına aittir ve en yüksek oranlarda hep gs maçları var
tüm avrupa maçlarımız fenerden yüksek reyting alıyor en basit örneği türkiye kupası fb maçları hiçbir zaman gs maçlarını geçememiştir
son cümle komik oldu be aga tam tersi olacak o :D herkes kabul eder ki fenerliler dahil Türkiye de en çok gs taraftarı var buna bi itirazı olan var mı yok bu bir gerçek
reytingi de en yüksek olan doğla ve resmi olarak GS dir.
aksi komik bir iddaa olarak kalır aga

vadi yine 10 u geçememiş :) kanal d yakında reklam düzeni ile vadicileri kızdırmaya başlar reytringler böyle devam ederse

kocamın ailesi düşmüş gibi beklendiği gibi
[HASHTAG]#husne[/HASHTAG] yükselmiş
güldür güldür iyi gitmiş

ya bırak Allah aşkına aga dalga mı geçiyosun ya herkes kabul edermiş yapma gözünü sevim
sana araştır diyorum Türk tarihinin reyting rekoru galatasaray maçına aittir ve en yüksek oranlarda hep gs maçları var
tüm avrupa maçlarımız fenerden yüksek reyting alıyor en basit örneği türkiye kupası fb maçları hiçbir zaman gs maçlarını geçememiştir
son cümle komik oldu be aga tam tersi olacak o :D herkes kabul eder ki fenerliler dahil Türkiye de en çok gs taraftarı var buna bi itirazı olan var mı yok bu bir gerçek
reytingi de en yüksek olan doğla ve resmi olarak GS dir.
aksi komik bir iddaa olarak kalır aga
aga bu konuda sana birşey demek istemiyorum çok şey söylerimde gerek yok

Var ya konusmayacaktim ama biktim bu laflardan artik, 1. Tahmin yarismasinda KVP'ya 10, Mac'a 8 rating tahmin yapan birisi simdi diyo ki ben Macin gececegini dusunuyodum, 2'si Sezona baslarken 14-15 ratingler ile baslayacak diyen kisiler su an 8-9 ratingi 14-15'mis gibi gosteriyolar ve konuyu maalesef mahvediyolar. Tamam ben basarisini gormezden gelmiyorum, dusuk almis demiyorum cok yuksek oranlar almis ama dizinin hayranlari maalesef konuya 10'dan fazla yorum yaparak neyi amacliyolar anlamadim sanki onlarin dediklerine gore biz yorumlarimizi yapicaz, ya kardesim 1 yorum yap gec bu ne boyle.

KVP ratinglerinde dusus yasamis ama yuksek oranlar ile zirvede yerini almis.
Aramizda Kalsin yukselmis sanirim haftaya Total'de 4 AB'de 5 bekliyorum. :)

Güldür Güldür Show geçtimiz 2 hafta düşük gidiyordu ama dün reklam düzeni daha iyi olduğu için yeniden yükselmiş. Reklam düzeni böyle iyi olursa maç olmadığı haftalar A/B'de 6+ reytingler alabilir.

Vadi maçın etkisiyle düşüş yaşamış. Bakalım dizi ne zaman geçen sezonki 13-14 reytinglere yükselebilecek.

Kocamın Ailesi başrol ayrılığından sonra nasıl etkilenecek merak konusu. Asıl reytingleri önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Aramızda Kalsın yeni sezonda düşük reytinglerle devam ediyor.

Bu Tarz Benim birkaç gündür düşüş yaşıyordu ama yeniden yükselmeyi başarmış. Program A/B'de 20 share alarak çok başarılı gitmiş..