19 Mayıs 2013 Pazar Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
survivorda akşam gönüllüler benim için bitti (DUYGU ve DAĞHAN ) ya nasıl böyle saygısız olabilirler oyunda bennu ben oynamak istemiyorum kendimi kötü hissediyorum dedi kadın 42 yaşında 4 çocuklu böyle parkuru bu yaşta yapabildi duygu nasıl böyle saygısız olabilir kendi 27 yaşında bennu 42!kadın ilk defa ben kendimi kötü hissediyorum dedi ve doktora da gitmiş ama duygu kötü olsaydı doktor yanında olurdu dedi bu ne saygısızlık belki bennu yarışsaydı bayılabilirdi fatmagül ben oynamıyorum dediğinde bişey diyemedi ama yok neymiş bennu oynamak zorundaymış gönüllüleri zaten hiç sevmiyodum şimdi tamamen gözümden düştüler %100 ünlüler haklı bundan sonra duygunun ordan gitmesinden başka isteğim yok ümitte gayet güzel davrandı , konseydede duyguya gülme krizi geçirdim acun beyin yaptığı gibi yok neymiş ümit duyguya bennu kendini kötü hissediyor oynamak istemiyor deseymiş duygu bennuya geçmiş olsun neyin var gibi bişey diyecekmiş :D :D :D yok daha neler yine aynı saygısızlığı yapacaktı.Furkan ve Yakup hala duygunu tarafında olduğunuzada inanamıyorum.

Ümit gitti okayı adada ülke annelerine bağladı :kiki: ekranları oynasın anca o. Şunu bil ümir o yarışmada 1. Falan olmayacak!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
Ümit gitti okayı adada ülke annelerine bağladı :kiki: ekranları oynasın anca o. Şunu bil ümir o yarışmada 1. Falan olmayacak!
asıl duygunun saygısızlığına ne demeli kötü olsaydı doktor yanında olurdu dedi bu ne saygısızlık belki bennu yarışsaydı bayılabilirdi fatmagül ben oynamıyorum dediğinde bişey diyemedi ama yok neymiş bennu oynamak zorundaymış ve ümit duyguya bennu kendini kötü hissediyo oynayamayacak deseymiş duygu geçmiş olsun bennu neyin var gibi bişey diyecekmiş acunu gülmesi normal ben gülme krizi geçridim :D :D :D artık gönüllüler benim gözümde hiç bişey değil saygısızlar (murat hariç) bi o saygılı

Son düzenleme:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
asıl duygunun saygısızlığına ne demeli kötü olsaydı doktor yanında olurdu dedi bu ne saygısızlık belki bennu yarışsaydı bayılabilirdi fatmagül ben oynamıyorum dediğinde bişey diyemedi ama yok neymiş bennu oynamak zorundaymış ve ümit duyguya bennu kendini kötü hissediyo oynayamayacak deseymiş duygu geçmiş olsun bennu neyin var gibi bişey diyecekmiş acunu gülmesi normal ben gülme krizi geçridim :D :D :D artık gönüllüler benim gözümde hiç bişey değil saygısızlar (murat hariç) bi o saygılı

Bende baştan beri bi değeri yoktu ünlülerin :kiki: