Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Seversin (Yeni Gününde) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Alparslan: Büyük Selçuklu (Yeni Sezon) | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
  • Harika
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir Küçük Gün Işığı iki güçlü ve Pazartesiyi domine eden dizilere rağmen iyi Reyting almış. Önümüzdeki haftalarda 4 ve üstü almaya devam ederse bu ATV için oldukça iyi oranlar.
Dün bir saat falan izledim ve tempoyu arttırdıkça seyir keyfi daha iyi olacaktır. Dizide entrika yapacak bir çok isim var. Bakalım ilerleyen haftalarda neler yapılacak.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
BKGI şimdiye kadar beni en çok şaşırtan iş oldu. Tam Total dizisi ama bu zorlu günde 5 reytingi zorlamasını beklemiyordum. 2-3 hafta daha böyle giderse tuttu diyebiliriz.

FOX umarım Tozluyaka'nın kaderiyle oynadığı için mutludur :A 2,5 sezondur patinaj yapa yapa giden dizinin nesini bu kadar kolluyorlar anlamak zor :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seray Kaya balonu patlamış @kerem şok. :A NGM'nin önceki dizisi Kaderimin Oyunu gibi yüksek başlayıp sonradan düşecek gibi görünüyor.

Seversin'in AB'de 75. olmasına patladım. :F Bu kadar düşük reytingleri Star'da görmeye alışmıştık Kanal D de tadına baktı sonunda. :A

Alparslan ve Yasak Elma sezonu rahar tamamlar ama bu tablodan sonra Gecenin Ucunda da pazartesi yarışına katılabilir gibi düşünüyorum.
------

BKGI şimdiye kadar beni en çok şaşırtan iş oldu. Tam Total dizisi ama bu zorlu günde 5 reytingi zorlamasını beklemiyordum. 2-3 hafta daha böyle giderse tuttu diyebiliriz.

FOX umarım Tozluyaka'nın kaderiyle oynadığı için mutludur :A2,5 sezondur patinaj yapa yapa giden dizinin nesini bu kadar kolluyorlar anlamak zor :D
Yasak Elma denen laneti günahım kadar sevmem ama 5 sezondur pazartesinin en çok izlenen dizilerinden biri olan yapımı yaz dizisi için harcayacak halleri yoktu herhalde. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Yasak Elma klasik reytingleriyle başlamış yine sezona, birkaç bölüme senaryo oturup entrika dozu da artınca reytinglerini ikiye katlayacaktır her yıl olduğu gibi. :A

ATV'nin dizisi de fena gitmemiş aslında, rakipleri gelince reytinglerini koruyacağı mı bekleniyordu anlamadım. İdare edecek reytinglerle sezonu tamamlar gibi.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yasak Elma'm 5.05 alarak çok iyi başlamış 6. Sezon'a. :bhr: Kadir'im ve Esra'm haftaya güzel başlamışlar daha da artarlar inşallah. :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,533
Puanı
1,060

FOX umarım Tozluyaka'nın kaderiyle oynadığı için mutludur :A 2,5 sezondur patinaj yapa yapa giden dizinin nesini bu kadar kolluyorlar anlamak zor :D
Yıllardır Yasak Elma seni başarısıyla tokatlama bıktı, sen tokatlanmaya bıkmadın. Ne kuyruk acısıymış arkadaş çek çek bitmedi. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasak Elma ❤️ Boşuna 'Bu Sevda Bitmez' denilmiyor. :Z Sezona tek fragman ve sıfır PR ile başlamasına rağmen çok iyi başlamış.

Bir Küçük Gün Işığı rakipleri gelince düşmüş doğal olarak ama yine de oranları iyi hala. Her ne kadar senaristine güvenmediğim için uzun süreceğine inanmasam da atv kitlesi sevmiş belli ki disiyi. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
BKGI gayet iyi oranlar almis, öyle cakildi diyenler abartmis, fanlik yapmis, antilik yapmaya gerek yok :D

Daha önce yorum yapan arkadaslarin dedigi gibi ATV icin 4+ alsa yeterli bence. Iyi bir dizi, 1-2 bölümdür denk geliyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Seray Kaya balonu patlamış @kerem şok. :A NGM'nin önceki dizisi Kaderimin Oyunu gibi yüksek başlayıp sonradan düşecek gibi görünüyor.

Seversin'in AB'de 75. olmasına patladım. :F Bu kadar düşük reytingleri Star'da görmeye alışmıştık Kanal D de tadına baktı sonunda. :A

Alparslan ve Yasak Elma sezonu rahar tamamlar ama bu tablodan sonra Gecenin Ucunda da pazartesi yarışına katılabilir gibi düşünüyorum.
------

Yasak Elma denen laneti günahım kadar sevmem ama 5 sezondur pazartesinin en çok izlenen dizilerinden biri olan yapımı yaz dizisi için harcayacak halleri yoktu herhalde. :A
Senin izlediğin ve balonu patlayan birçok diziden daha iyi gidiyor. :A Atv ve NGM dizisinden bahsediyoruz, AB'de yüksek reyting almasını kimse beklemiyor zaten. Böyle devam ederse sezonu çıkarır ki daha fazla uzayıp Seray'dan mahrum kalmayı bende istemem zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yasak Elma ❤️ Boşuna 'Bu Sevda Bitmez' denilmiyor. :Z Sezona tek fragman ve sıfır PR ile başlamasına rağmen çok iyi başlamış.

Bir Küçük Gün Işığı rakipleri gelince düşmüş doğal olarak ama yine de oranları iyi hala. Her ne kadar senaristine güvenmediğim için uzun süreceğine inanmasam da atv kitlesi sevmiş belli ki disiyi. :A
Özgür beyciğim gelmiş, hoş gelmiş. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür