19 Eylül 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
İftira değil @xBUGRAx doktoru hileli reytingler bu konuyu kanal savaslarında ele alalım @Aserat :A :A :A @Bully @xemrexxx
71819

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Mucize Doktor müthiş yükselmiş. Böyle devam edecek gibi duruyo. Tebrikler.

Bir Zamanlar Çukurova da güzel başlamış. Bir kaç haftaya biraz daha artar diye düşünüyorum.

Star TV bu sezon resmen ölü doğdu. Geçen sezon Söz ve Avlu yu bitirerek hata etti. Ikisi de bir sezon daha götürürdü kanalı. Kardeş Çocukları ve Kuzgun artık hayır etmez. Benim Tatlı Yalanım ı da hafta sonuna almak için geç kaldı. En azından geçen hafta cumartesi ya da pazara geçmiş olsa reytingini bi nebze koruyabilirdi. Şu an sadece Çocuk umut vaadediyor.
avlu nun kendine hayrı yoktu ıkına sıkına 3 alıyordu, senaryosu da çok tuhaflaşmıştı bence İst Gelini devam ettirebilirdi avlu yerine.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
avlu nun kendine hayrı yoktu ıkına sıkına 3 alıyordu, senaryosu da çok tuhaflaşmıştı bence İst Gelini devam ettirebilirdi avlu yerine.

Kardeş Çocukları ve Kuzgun un oturmamış kitleleriyle devam ettiği yerde Avlu sağlam takviyelerle çok rahat devam edebilirdi. En azından yeni sezon şansı verilebilirdi. İstanbullu Gelin konusunda da haklısın unutmuşum o da aynı şekilde devam edebilirdi.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
İftira değil @xBUGRAx doktoru hileli reytingler bu konuyu kanal savaslarında ele alalım @Aserat :A :A :A @Bully @xemrexxx
Kardeş Çocukları ve Kuzgun un oturmamış kitleleriyle devam ettiği yerde Avlu sağlam takviyelerle çok rahat devam edebilirdi. En azından yeni sezon şansı verilebilirdi. İstanbullu Gelin konusunda da haklısın unutmuşum o da aynı şekilde devam edebilirdi.
Şampiyonu sende izle @Aserat la :Z :Z :Z
Üstüne para versen bile yetenek fakiri Tolgahan ve 2 reyting alan bitik dizisini izleyemem. :A
Çok ama çok beklersin :A Yayından kalkmasını iple çekiyorum :A
Kız kırgınlardan Songül de katılmış diziye :eek:, bu Ka erken çökeceğini düşünmezdim dizinin :( @denizz19 @Dosi @xBUGRAx @serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061