18 Nisan 2023 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Gecenin Ucunda | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
Reytingler şaka mı? 😱 bayram geliyor diye herkes memleketine gittiği içindir diye umuyorum.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can
Son günlerde İftar saati dizi saatlerine yaklaştı. 1 ayda 1 saat fark etti. Yemek ye, çay iç, sohbet derken aynı semtte bile olsan eve gelmen 21:00'i buluyor. (İftara misafir gelme durumu için de misafirin evine gitmesi) Reyting cihazı olan kişiler için, misafirlik biraz da uzadı mı o günün reytingi iptal.
1 ayda 1 saat değil, 30 dk ileri gidiyor, en geç ezan 20:00'de. Bilemiyorum belki de faktörlerden biri olabilir..

• Beğendim
Sayin @Sherlock beycigim bu haftaki Seneray yorumunuzu bekliyoruz :A @12.Adam :F
Bu sert düşüşe yorumların kapalı olması gerekir:A

Angry Serenay Sarıkaya GIF by Show TV

Galiba insanlar ya evlerinde bayram hazırlığı temizlik vb yapıyor ya da ara tatil olduğu için memleketlerine ailelerine gittiler çünkü ramazandan desek olmaz yaklaşık 1 aydır ramazandayız sonuçta, ramazan dün başlamadı.
Geçen haftadan bu haftaya tek fark bu.
Son günlerde İftar saati dizi saatlerine yaklaştı. 1 ayda 1 saat fark etti. Yemek ye, çay iç, sohbet derken aynı semtte bile olsan eve gelmen 21:00'i buluyor. (İftara misafir gelme durumu için de misafirin evine gitmesi) Reyting cihazı olan kişiler için, misafirlik biraz da uzadı mı o günün reytingi iptal.
Bayramla birlikte seçimlere 20 küsür gün kalması nedeniyle odağın dizilerden çıkıp haber kanallarına kaymasının etkisi de görülmüş olabilir.

• Beğendim
Sayin @Sherlock beycigim bu haftaki Seneray yorumunuzu bekliyoruz :A @12.Adam :F

Bu sert düşüşe yorumların kapalı olması gerekir:A

Angry Serenay Sarıkaya GIF by Show TV

Bu nasil bir hisim, nasil bir gif güzelligidir böyle :A :A :A

Ben bi gidip hızlandırılmış tur ile dizinin son bölümüne bakayım :A
İsveçli Heidi hoplaya hoplaya gelin çocuklar , el elele verin çocuklar :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove