18 Nisan 2015 Cumartesi Reyting Sonuçları

Arzu Aksoy yazmış Arap şirketi gelecek diye
sallamış işte o kim ya)) Arap şirketi ne anlar. twitter'da hükümete yakın bir yazarda bu konu konuşuluyor. twitter'da bir yazara burda yazdığım yazıyı paylaştım o da rt etti. kafasında kurmuş işte AKP araplarla arası iyi onlara verir diye düşünmüş basit solcu kafası işte)))

bu arada survivor düşmüş turabi oynamayinca reyting kaybetmiş. turabi artık akillik ediyor tartışmalardan kaçıyor acun da reyting kaybediyor tabiki

acuminati iyi gitmiş :)
güllerin savaşı kanal d için iyi gidiyor poyrazla kvp den sonra 3.dizi galiba:)
kertenkele erken çöktü
kiraz mevsimi tüm ergen dizileri gibi çökmeye başlamış

Arkadaşlar, Kiraz Mevsimi sezonu her şekilde tamamlar. Yazın da dersini iyi çalışır Süreç Film ve senaristler, yeni sezonda da geri döner. Sıkıntı falan görmüyorum yani şimdilik şahsen hayatta..

Kirazların Mevsimi çoktan geçti,artık bu sezon bitirilmeli.
Kirazların yerine biraz da Çilek(Kokusu)leri denesinler :)

km nasıl bu kadar düşebilir ya. son iki bölüm ilk bölümlerden bile güzel giderken.. :T:

Arkadaşlar, Kiraz Mevsimi sezonu her şekilde tamamlar. Yazın da dersini iyi çalışır Süreç Film ve senaristler, yeni sezonda da geri döner. Sıkıntı falan görmüyorum yani şimdilik şahsen hayatta..
ranini® @raninimanini · 5 sa.5 saat önce
Arkadaşlar, Kiraz Mevsimi sezonu her şekil tamamlar. Yazın da dersini iyi çalışır, yeni sezonda da geri döner. Sıkıntı görmüyorum şimdilik.