18 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Jet Sosyete (TV'de İlk) | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Cemal Can videoları dışında hiç izlemedim Survivor'ı. Onuda malum Danla'dan kaptık. ( Emojileri unutmuşum. Klpli Emojileri nasıl oluyordu yaa. Tek bunu hatırlıyorum. )
Ben Dizilerin ilk bölümlerine baktım ama devam edemiyorum. Hekimoģlu ve Yasak elma dışında izleyemedim dizileri.

Reactions: Harunnn60

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sende mi sevmiyorsun İlker'i. Halbuki tam senin tarzın ucuz oyunculuk.

Babile başladım ama sıkıldım. Aşırı yavaş ilerliyor. Ayşe'nin polis olması dışında hiç bir şey ilgimi çekmedi. Hekimoğlu ve Yasak Elma iyi gidiyor. Hiç nabzı düşürmeden ilerliyorlar. Onları izlemeye devam.

Reactions: kerem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Cemal olmasa gerçekten izlenmez İnstagram da cool duruyordu böyle ama bu yarışmada ciddi sempatik diğerlerinden yarışlarda da başarılı zaten.

Masterchef de kimi tutuyordun, yine bakmışsındır sen

Yabancı dizilere baktın mı hiç Atiye filan

Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadın'ı bıraktım ben @kerem . Sonra da pek izlemedim. Şirin'in sonunü izledim. Pek etkileyici bitmedi benim açımdan
Bahar Şirin'ı dövmüştü birde onu izlemiş olmam lazım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,967
Puanı
1,060
TV İzlemeyeceğim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Şu 7 milyonluk evde yaşayan kadın dışında hiç bilmiyorum. Acun'a Turabiye yapılan haksızlıktan sonra hiç ısınamadım.

Reactions: Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Formuna döndün yine. Ilker benden uzak sevenlerine yakin olsun. Kac kere Ilker'in oyunculugu yüzünden tartisma cikti burada.

Babil yavas ilerliyor evet, o yüzden özetlerle geciriyorum. Hekimoglu ve Yasak Elma'yi izlemiyorum. Baraj cikti dün aslinda, tam senlik. Arif de oynuyor orada.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Barajda başrolde ki kıza katlanabileceğimi düşünmüyorum. Arifte benim favorim değildi. Sarpı tutuyordum

İlker Kaleli ve abartılı oyunculuğunu savunanlar olduğunu söyleme bana.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Barajda başrolde ki kıza katlanabileceğimi düşünmüyorum. Arifte benim favorim değildi. Sarpı tutuyordum

İlker Kaleli ve abartılı oyunculuğunu savunanlar olduğunu söyleme bana.
Sarp'i öldürüp kurtulduk ondan, neyse ki #ArBah kazandi. Ama sen Baraj'in ikinci bölümüne bir göz at derim seversin bence.

Benim disimda karsi cikan bi @Forumdash'la @phoebebuffay vardi. Sorsan Ilker Kaleli dünyanin en iyi oyuncusu. Ögretmen de tutmadi zaten.

Enver dede yapmıştı galiba. Şuan hatırladım. Pek hatrımda kalmadı finali

Hosbulduk şokopopçu.
Evet al izle, Seray Kaya'nin oyunculugu yeter.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Seray'ı Kocamın ailesi zamanında keşfettim. Severim ve son dizisi ile parladı resmen ama biradan sonra nasıl ilerleyecek kariyer olarak cidden merak ediyorum. Eda Ece gibi doğru roller seçmeli.
İlker Kaleli bazen abartıyor. Dip'tede kötüydü..Poyraz Karayelde de. Bi tek Kayıp Şehirde iyisi oda rolde kaynaklı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ara verecekmiş zaten, en erken Eylül'de dönerim dedi. Medyapımla devam ederse yolu açık bence.

Ben sadece Öğretmen'in ilk bölümünde izledim. İlker Kaleli'yi tanımıyorum zaten. Ama o öğrencilere haykırma sahnesi bütünüyle berbattı.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Kimle yarışıyordun. Şebnem Ferah ise cidden büyük başarı. Doğru düzgün 3 şarkısı olan biriyle finale çıkıp şampiyon olmak helal olsun.
Doğru düzgün 3 şarkı mı? Neyse bunu söyleyen biriyle Şebnem Ferah’ın kalitesini tartışmak için zaman harcayamayacağım, iyi geceler canım.