18 Eylül 2024 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Taş Kağıt Makas ve Sandık Kokusu. Güle güle diyorum.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Leyla: Hayat Aşk Adalet
Sandık Kokusu
Taş Kağıt Makas
GX0kC2GXQAETBh4
GX0kDRyXkAA-hlN
GX0kDn1WYAA4T-a

Masterchef Türkiye
Total | (3) | 4,02
AB | (1) | 5,00
ABC1 | (2) | 5,06

Leyla (TKR)
Total | (16) | 1,86
AB | (13) | 1,76
ABC1 | (12) | 2,27

Alan (Final)
Total | (32) | 0,94
AB | (29) | 0,80
ABC1 | (26) | 1,04

Kaynak: TİAK
Masterchef gayet iyi oranlar yakalamış dizilere rağmen @Zeyno @Royal Highness

Leyla gayet iyi oranlar almış ama beklediğim kadar yükselemeyip (tüm gruplarda 1-2 reyting artar diye tahmin etmiştim) hatta AB'de neredeyse hiç kıpırdamamış olması şaşırtıcı. Bölüm çok erken başladığı için etkisi olmuştur o yüzden normal düzene geçtiğinde reytinglerini biraz daha yükseltir diye düşünüyorum. Senaryosu çabuk bozmazsa (3. bölümden sonra senarist değişikliği olacak) sezon boyunca ayakta kalabilir.

Sandık Kokusu 2. sezona taşınmayı hak etmeyen olanca konusuzluğunu ve kayıp çocuklarla, birbirine küsen anne-kızlarla başladığı hikayesinin evrildiği yaz dizisi havasını kadrosuna yaptığı dikkat çekici transferlerle nereye kadar kapatabilecek merak ediyorum. Şimdilik ne öldürür ne güldürür havasında başlamış.

Ozan Güven haberi çıktığı ilk günden beri gıcık olduğum için Taş Kağıt Makas'ın çöküşüne sevindim. Annem anlamsız şekilde çok seviyor ama onun için bile yükselip tutunmasını isteyemem. :A Bu arada diziler kötü reyting alınca faturayı oyunculara kesmemek gerektiğini biliyorum ama Hande Doğandemir'in durumu çok başka bir yere varmak üzere çünkü girdiği her proje istisnasız ters gidiyor. Batıramadığı tek iş Kırmızı Oda oldu orada da az kalmıştı. :A

Alan yaza iyi oranlarla (2-3 bandı bu dönem için iyiydi) giriş yapmıştı ama her hafta azalarak bitti. Bu hali de keyifliydi ama yine de 3 saate yayılacak bir format değildi keşke 23.00'ten sonra 1 saatlik format olarak denenseydi. Müge Anlı'lı Güven Bana denemesi gibi devam etmesini istesem de tek yazla sınırlı kalacak gibi görünüyor.

Sandık Kokusu ne iyi ne de kötü başlamış. Çok muamma oranlar bunlar. Kadro çok iyi ama dediğim gibi senaryo çok vasat. Senaristler Kızılcık Şerbeti'ne daha çok odaklanmaya devam edip bu diziyi boşlarlarsa yılbaşından önce final yapabilir. Ey Melis Civelek, Ey Zeynep Gür kendinize gelin!!

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Sandık Kokusu ne iyi ne de kötü başlamış. Çok muamma oranlar bunlar. Kadro çok iyi ama dediğim gibi senaryo çok vasat. Senaristler Kızılcık Şerbeti'ne daha çok odaklanmaya devam edip bu diziyi boşlarlarsa yılbaşından önce final yapabilir. Ey Melis Civelek, Ey Zeynep Gür kendinize gelin!!
Kızılcık Şerbeti'ne de odaklanmıyorlar ki nasılsa tuttu diye onu da gelişigüzel yazıyorlar. :A

Sandık Kokusu ortalama başlamış. 4 üzeri alabilirse kafası rahat eder.

Taş Kağıt Makas'ın final haberi gelir yakında.

Leyla iyi yükselmiş. Cemre ve Alperen uzun soluklu bir iş tuttursunlar artık.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Alperen Duymaz'ın bir dizisinin yüksek reyting aldığına şaşırdım... Son Yaz'dan sonra sanırım herhangi bir işini izlememiştim... Bu dizi de 2 bölüm olmuş ve hazır başlardayken belki şans verebilirim...

Alperen Duymaz'ın bir dizisinin yüksek reyting aldığına şaşırdım... Son Yaz'dan sonra sanırım herhangi bir işini izlememiştim... Bu dizi de 2 bölüm olmuş ve hazır başlardayken belki şans verebilirim...
Son Yaz’ı, Ali Atay olduğu için şans verdiğini düşünmüştüm…

• Güldürdün
Reactions: MEnes