18 Şubat 2016 Perşembe ABD Reytingleri

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ben izliyorum aa sende 1.bölüme bakıcaktın sözün vardı @Harunnn60 sözünü tuttu sen tutmadın :F:F:F
@destere söz vermiştin bu sefer sözünü tut. :A

yavaş yavaş karambole getirip tüm kötü dizileri bana izlettirmeye niyetiniz var sanırım :) ben sadece lucifer için söz vermiştim ona başladım sonra shadowhunter dediniz ona başladım sonra the shannaraya başladım hepsine devam ediyorum siz ortada yoksunuz:) şimdide yeni bir diziyi bana yutturmaya çalışıyorsunuzda artık benden bu kadar :)) başladığım fantazikler bana yeter :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
yavaş yavaş karambole getirip tüm kötü dizileri bana izlettirmeye niyetiniz var sanırım :) ben sadece lucifer için söz vermiştim ona başladım sonra shadowhunter dediniz ona başladım sonra the shannaraya başladım hepsine devam ediyorum siz ortada yoksunuz:) şimdide yeni bir diziyi bana yutturmaya çalışıyorsunuzda artık benden bu kadar :)) başladığım fantazikler bana yeter :)
He canım he. :D Mayıs ayında Daredevil'e başlayıp ya güzel bir diziymiş devam edeceğim sen içini ferah tut diyende başkasıydı dimi. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
He canım he. :D Mayıs ayında Daredevil'e başlayıp ya güzel bir diziymiş devam edeceğim sen içini ferah tut diyende başkasıydı dimi. :D
en azından başladım iki bölüm izledim :)
sen benim dediğim the shannaranın kapağını bile açmadın daha :))