17 Mart 2015 Salı ABD Reytingleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,164
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1426697883.jpg

Amerika'da Salı gününün reytingleri belli oldu.

NBC'de yayınlanan The Voice her zamanki gibi açık ara günü zirvede tamamladı.

The Voice sonrası yenilenen komedi kuşağında Undateable iyi iş çıkardı. Yeni dizi One Big Happy ise 1.6 reytingle kötü başlamadı ama geleceğini diğer bölümler belirleyecek.

CW; CBS, Fox ve ABC'nin tekrarlarla gittiği günde günün ikinci kanalı olarak pek başaramadığı bir şeyi gerçekleştirdi.

The Flash düşüşte olsa da reytingleri kanalına göre çok iyi durumda.

Yeni dizi iZombie ilk bölümüyle iyi bir başlangıç yaptı. Bu oranlarını koruması dizi için fazlasıyla yeterli olacak. Asıl soru bu oranları koruyabilecek mi?

Günün reytingleri:

SaatKanalProgram18-49 RatingToplam izleyici
08:00NBCThe Voice3.1/1112.45
FOXHell's Kitchen1.3/53.71
CWThe Flash1.2/43.55
CBSNCIS - Tekrar1.1/49.89
ABCFresh Off The Boat - Tekrar1.0/43.82
08:30ABCRepeat After Me - Tekrar0.7/22.6
09:00NBCUndateable - Yeni Sezon1.9/66.45
ABCMarvel's Agents of S.H.I.E.L.D.1.6/54.29
CBSNCIS: New Orleans - Tekrar1.1/39.31
CWiZombie - Yeni Dizi0.9/32.34
FOXNew Girl - Tekrar0.6/21.58
09:30NBCOne Big Happy - Yeni Dizi1.6/55.55
FOXThe Mindy Project0.9/32.03
10:00NBCChicago Fire1.6/56.98
CBSPerson Of Interest - Tekrar0.9/35.81
ABCForever - Tekrar0.7/22.85

Oh be sonunda The Flash yayınlandı artık sezon finaline kadar ara vermesin lütfen. 😡

Oh be sonunda The Flash yayınlandı artık sezon finaline kadar ara vermesin lütfen. 😡
vericekler malesef cnm birde sezon finaline 2-3 bölüm kala yabancı dizilere cw ara veriyor çünkü sezon finaline 7 bölüm falan kaldı 5 hafta sonra falan 2-3 bölüm kala yine ara veriyorlar 2 hafta falan:F

vericekler malesef cnm birde sezon finaline 2-3 bölüm kala yabancı dizilere cw ara veriyor çünkü sezon finaline 7 bölüm falan kaldı 5 hafta sonra falan 2-3 bölüm kala yine ara veriyorlar 2 hafta falan:F
Bıktın şu aralardan yahu. :( CW'ye gıcık olmaya başladım... .ss

Bıktın şu aralardan yahu. :( CW'ye gıcık olmaya başladım... .ss
cnm kanalla alakalı bir durum değil genelde yabancı diziler çok ara veriyorlar dizi 23 bölümde sezon finali yapıcak diyelim 20 mayıs ta falan sezon finali yapıyor cw dizileri geriye şimdiden sadece 7 bölüm kaldı ara vermeleri gerekiyor yoksa final yapıcakları tarihe gelmeden çoktan biter diziler 🙂🙂🙂

ayoll zombienin en iyi başlangıcı 0 9
the flashın ise düşmüş reytingi 1.2 :F:F:F

ama zombienin tutmasını isterim ben henüz izlemedim umarım güzel bir dizidir @destere yide cw kanalına başlattım zombie izliyor:A:A:A
20 reyting alsada kurtarmaz :)
forever la gotham ne zaman başlayacak acaba? vallahi o dizileri özledim , adamlar ayda bir yayınlamaya başladı

@OzaN bu ncis in tekrarı 1.1 reyting almış ama seyirci sayısı 9 milyon 900 hell kitchen 1.3 reyting seyirci sayısı 3 milyon 700 nasıl olmuş bu ? r

@OzaN bu ncis in tekrarı 1.1 reyting almış ama seyirci sayısı 9 milyon 900 hell kitchen 1.3 reyting seyirci sayısı 3 milyon 700 nasıl olmuş bu ? r
Reytingler 18-49 yaş grubunu kapsıyor. Tüm kişiler tüm gruplar. :)

Amerika'da yaşlılar NCIS vs polisiyelerin hastası bundan kaynaklanan bir durum. Total ve A/B olayına benziyor ama totali hiç önemsemiyorlar. :)

Reytingler 18-49 yaş grubunu kapsıyor. Tüm kişiler tüm gruplar. :)

Amerika'da yaşlılar NCIS vs polisiyelerin hastası bundan kaynaklanan bir durum. Total ve A/B olayına benziyor ama totali hiç önemsemiyorlar. :)
azımsanmayacak bir yaşlılar topluluğu izliyormuş diziyi :) bu reyting dışı kalan kısım mutlaka kanal tarafından değerlendiriliyordur eminim .. yalnız yaşlılar NCİS de ne buluyor ? benim ilk aklıma gelen dedim acaba 18 yaş altı ergenlermi izliyor :))

azımsanmayacak bir yaşlılar topluluğu izliyormuş diziyi :) bu reyting dışı kalan kısım mutlaka kanal tarafından değerlendiriliyordur eminim .. yalnız yaşlılar NCİS de ne buluyor ? benim ilk aklıma gelen dedim acaba 18 yaş altı ergenlermi izliyor :))
Seviyorlar işte her bölüm aynı şey basit senaryo falan. :D

Bizde de öyle aslında Arka Sokaklar nasıl bunca yıldır ayakta sanıyorsun? :):)

Biraz baktımda dizilerin reytigleri çok düşük aslında çoğu kanalı tatmin etmiyordur bu reytingler 😉