17 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Tatar beklediğimden iyi gidiyor.

tıfıl geline bir göz attım böyle bir dizinin birinciliği almış olması tns adınada ülke adınada utanç verici o ne çamur filmdir ya insanımız hiç mi kendini geliştirmez dizinin yarısı ağlayarak zırlayarak geçiyor saçma sapan diyaloglar güya doğu şivesi yapacaklar ben böyle iğrenç şive görmedim akasya durağında mal bir kadın vardı köylü kılıklı taksicilerden birinin annesiydi sanırım aynı o tarz çamur şive ve konuşmalar gideacahğğğt konuşmuyacahğğğt kaçmayacahğğtt bu tarz iğrenç şive örnekleri bunu dizi diye yayınlayan kanalı 3 ay kapatmalı izleyen çok değerli arkadaşlarımızıda burdan selamlıyorum

@ABAY_06 ya söz verdiğim için izledim yoksa hayatta işim olmaz ilk ve son kez bakışım, izle diyenlerden biride @mrt-06 idi sanırım

Son düzenleme:
küçük gelin kötü gidiyor bugün anlıklarda. geçen haftaya göre 2 reyting geride sbt'de...

Ben sana izle dedimmi tıfıl gelini bende izlemiyorum zaten

Tedarik zinciri yönetim hariç iyiydi ama ondan malesef bb yada cc alıcam gibi

tedarik zinciri bir ders adımı?
[/quote]
Evet, yönetimin ilişikli matematiksel modellemesi. Hayatımda gördüğüm en zor ve gereksiz derslerden bi tanesi olma yolunda son hız gidiyor

[/quote]
Yok panpa ben demedim @xemrexxx koyu STV izleyicisidir o demiştir.
[/quote]

dünkü günaydın bölümüne bak orda mesajların duruyor hala

21:30 - 21:45 #sbt #reyting'leri 1) SMNYL TV: 11.19 2) STAR: 5.75 3) KANALD: 3.51 4) TRT1: 3.06 5) ATV: 2.9

Yok panpa ben demedim @xemrexxx koyu STV izleyicisidir o demiştir.
[/quote]

dünkü günaydın bölümüne bak orda mesajların duruyor hala
[/quote]
Onu öylseine demiştim hatırladım şimdi.

Canım bu delikanlı sana bir beden büyük gelmiş, küçüğünü al da gel! #arkadasimicin

acun şimdilik yaklaşamadı kg'ye... ama bu reklamda hız kaybedebilir kg...