17 Eylül 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Taşıyıcı 3 - TV'de İlk | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • This poll will close: .

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,057
Puanı
860
1715080621370-png.126775

1715080639948-png.126776

Bir Gece Masalı 3. Bölüm
Total (1)
8,52
AB (1) 5,88
AB C1 (1) 7,82

Bahar (tkr) Prime Time
Total (16)
1,67
AB (13) 1,30
ABC1 (16) 1,50

Leyla (tkr) Prime Time
Total (17)
1,64
AB (21) 0,97
ABC1(20) 1,35

Son düzenleme:
Bir Gece Masalı Bahar'a TOTAL ve ABC'de gün yüzü göstermez...

AB grubunu Bahar alır ama (ne kadar bir süre bilmiyorum)

Bir Gece Masalı şimdiden düşüşe geçmiş. Evet reytingleri hala çok iyi ama Bahar yokken AB'de 1 reyting kaybetmesi gelecek haftalar için ipucu veriyor. Total'de birinciliği koruyabilir ama AB ve ABC1'de rakibinin arkasında kalmaya mahkum görünüyor.

Leyla'nın tekrarları hep iyi oranlar aldı, gelen yorumlar olumlu, etkileşim yüksek yani bu akşam en az 6-7 reyting görmesi lazım aşağısı kesmez. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Bir Gece Masalı şimdiden düşüşe geçmiş. Evet reytingleri hala çok iyi ama Bahar yokken AB'de 1 reyting kaybetmesi gelecek haftalar için ipucu veriyor. Total'de birinciliği koruyabilir ama AB ve ABC1'de rakibinin arkasında kalmaya mahkum görünüyor.

Leyla'nın tekrarları hep iyi oranlar aldı, gelen yorumlar olumlu, etkileşim yüksek yani bu akşam en az 6-7 reyting görmesi lazım aşağısı kesmez. :A
2. Bölüme göre biraz reyting kaybetmiş. Maç olduğu için kaybetmiştir diye tahmin ediyorum.
Maç'lardan dolayı BGM düşmüştür, Galatasaray maçı bir kesim de Arda Güler'in de kadroda olduğu Real Madrid ŞL maçı yani erkekler TV izledi dün :)

Bahar sadece AB'yı alır bence, zorlarsa ABC'de ama TOTAL'i alamaz.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
maçların etkisinin az olduğunu düşünüyorum. bahar ve estra bir dizi gelirse gece masalı 5 bandına bile iner.

BGM 6-7 bölüm daha sınav vermesi lazım geçen hafta dediğim gibi, düşebilir de yükselebilir de bakalım nasıl bir performans gösterecek.

Keza Bahar da öyle, bakalım geçen sezonki başarısını koruyacak mı yoksa düşecek mi o da 6-7 hafta bi kendini gösterecek...

BGM klasik bir Total dizisi oldugu zaten ilk iki bölümde belliydi izledikten sonra. AB'lik bir dizi degil zaten.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam