17 Eylül 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Biz Böyleyiz (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın sürprizlerle dolu reyting sonuçları belli oldu.
Total ve ABC1'de 'Aşk Mantık İntikam', AB'de 'Kırmızı Oda' zirvede!
  • Yazın en çok izlenen dizisi olan 'Aşk Mantık İntikam' güçlü rakiplerine rağmen reytinglerini korumayı başararak şaşırttı.​
  • 'Kırmızı Oda' geçen sezon reytinglerinden düşük bir açılış yapsa da AB'de zirvede, ABC'de ise 2. sırada yer aldı.​
  • 16. sezona başlayan 'Arka Sokaklar' Total'de 3. sırada yer alırken AB'de ilk 10 dışında kaldı.​
  • Show TV'nin iddialı projesi 'Yalancı' ise Total ve ABC1'de 13, AB'de 10. olarak hayal kırıklığı yarattı.​
  • TRT 1'in yeni dizisi 'Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nın tekrar bölümüyle iki grupta ilk 10'a girmesi de dikkat çekti.​

TOTAL
total-3plp.png

AB
ab-GZrN.png

ABC1

abc-YmSr.png

reyting-son-2.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10 bölüm sonra senaryosu bozduğunda ağlama o zaman. :A Beni sevdiğin için naz yapıyorsun ama fazla naz aşık usandırır o yüzden izliyorsun ben anlamam. :A
Dizi mi yok sanki bırakır başka diziyi izlerim. Hayırlısı diliyorum benim sağım solum belli olmaz şimdi bıraktım diyorum her an bölümü izleyebilirim kafam eserse :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kırmızı Oda 4-5 oranlarla açar gibi, bu sezon AB zirvesi de gitmese bari. :A
Bu dizinin diğerlerine göre en büyük avantajı yeni dizi gibi başlayacak olması yani sezonu açan diğer dizilerin aksine o kadar reyting kaybedeceğini sanmıyorum. Kısacası en az 5-6 reyting de sen şuna. :Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt