17 Ekim 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• İnci Taneleri - 19. Bölüm | Kanal D

• Hudutsuz Sevda - 38. Bölüm | NOW

• Siyah Kalp - 6. Bölüm | Show TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İnci Taneleri eski havasında değil sanki

@Aserat dediği gibi Perşembeye Senaryosu iddialı bir iş gelirse Gün birincisi bile olabilir. Ya TRT'den ya da atv'den gelebilir o hamle

Bahadır Özdenerden Hudutsuz Sevda Totalde 1. Olmuş tebrikler

İnci Taneleri hala iyi oranlar alıyor ama bir yere kadar alır o oranları

Siyah Kalp ise reytingi düşüyor, Senaryo iyi değil muhtemelen

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
@Aserat dediği gibi Perşembeye Senaryosu iddialı bir iş gelirse Gün birincisi bile olabilir. Ya TRT'den ya da atv'den gelebilir o hamle

Bahadır Özdenerden Hudutsuz Sevda Totalde 1. Olmuş tebrikler

İnci Taneleri hala iyi oranlar alıyor ama bir yere kadar alır o oranları

Siyah Kalp ise reytingi düşüyor, Senaryo iyi değil muhtemelen
İnci Taneleri kışın 4'lere düşebilir klasik senaryo gelecek bölüm Yılmaz Erdoğan vurulacak

Hudutsuz için avantaj olabilir, Eğer Hudutsuzda o çıkışı yapamazsa Perşembe güzel bir iş gelirse artık Hudutsuzun işi bile zor.
Hudutsuz'un sabit bir 4 reytinglik izleyicisi var, zamanla 6-7'lere çıkacak bir potansiyel ki bu sezon 4. Bölüm'de 6'ya dayandı. Yeni gelen diziler çalsa çalsa SK ve İ.T'nden kitle çalar. O da iki dizinin reytingleri dengesiz diye :) İnci Taneleri geldi 10 aldı ilk bölümde Hudutsuz 1 reyting kaybetmişti 😂

Hudutsuz'un sabit bir 4 reytinglik izleyicisi var, zamanla 6-7'lere çıkacak bir potansiyel ki bu sezon 4. Bölüm'de 6'ya dayandı. Yeni gelen diziler çalsa çalsa SK ve İ.T'nden kitle çalar. O da iki dizinin reytingleri dengesiz diye :) İnci Taneleri geldi 10 aldı ilk bölümde Hudutsuz 1 reyting kaybetmişti 😂
Hudutsuz Sevda sadık izleyicisi var doğru söylüyorsun ama Siyah Kalp senaryosu bozulmuş gibi düşüşte sürekli çünkü

İnci Taneleri ise o Pavyon Sahnesi için izleniyor açık ve net. O Sahnede olmasa sonu belli zaten

Teşekkürler Hakan Çalhanoğlu, teşekkürler İrfan Can Kahveci. :A
Şaka gibi kanalın yapamadığı PR'ı onlar yaptı :F

Hudutsuz Sevda sadık izleyicisi var doğru söylüyorsun ama Siyah Kalp senaryosu bozulmuş gibi düşüşte sürekli çünkü

İnci Taneleri ise o Pavyon Sahnesi için izleniyor açık ve net. O Sahnede olmasa sonu belli zaten
Diyorum ya yeni dizi gelince sallancak iki dizi de onlar. İnci Taneleri çok çabuk düştü 10'lardan ve izleyicileri aşırı mutsuz. Hudutsuz'un ben zirveyi maçlar dışında bırakacağını zannetmiyorum

Forum İstatistikleri

Konular
171,712
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94