17-23 Haziran 2019 | Fav10 Haftanın Trendleri

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bunlar bile numarandır senin çaptan düştüm numarası :A :A :A
266900dddbe.png

Adaşım her şeyi muhteşem bir plan dahilinde yapar, foruma üye olması ve burada kendini sevdirmesi bile büyük bir planın küçük bir parçası olabilir. Korku forumdan içeri, adaşımla beraber girdi. Dikkat etmeliyiz ve her an tetikte olmalıyız sincap kardeş... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adaşım her şeyi muhteşem bir plan dahilinde yapar, foruma üye olması ve burada kendini sevdirmesi bile büyük bir planın küçük bir parçası olabilir. Korku forumdan içeri, adaşımla beraber girdi. Dikkat etmeliyiz ve her an tetikte olmalıyız sincap kardeş... :A
Zaten çekirdeğin Çiğdem olmasıda başlı başlına plana dahil ettiği benide çaktırmadan :A :A :A @MEnes

Kızı Bahar çıkmam inş :F Eyşan @MasacRE :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşım böyle şeyler söyleyerek planımı ortaya çıkarabileceğini mi sanıyorsun. Benim planım ancak ve ancak başarılı olduğunda ortaya çıkar ve herkes tarafından fark edilir... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zaten çekirdeğin Çiğdem olmasıda başlı başlına plana dahil ettiği benide çaktırmadan :A :A :A @MEnes

Kızı Bahar çıkmam inş :F Eyşan @MasacRE :A
Çok sıkıntılı bir durum da olabilir zararsız bir durum da. :A Bu sadece benim kafamın içinde planlanan ve detaylanan bir durum. Kimselerin bunu bilmesine imkan yok... :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok sıkıntılı bir durum da olabilir zararsız bir durum da. :A Bu sadece benim kafamın içinde planlanan ve detaylanan bir durum. Kimselerin bunu bilmesine imkan yok... :A
Ben senin Serdar oldunu şeyden anlamıstım rahmetli fokun kuyusunu kazıyordun kütükleri ateşliyordun :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060