Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ömer için şaşırmadım. Geçen hafta böyle demişdim:

Bu dizi aynı Yürek Çıkmazı havasında, aynı tarz reyting almaları da muhtemel.

Gerçekten böyle devam edecek galiba, max Yürek Çıkmazı gibi 6 reytingi görür ama genel olarak 4-6 arası takılır.
Kötü mü? Tabii ki değil. Amma OGM için her dizisini tutturuyor iddiası Çöp Adam sonrası bir kez daha yalanlandı.

Bu arada ben Ömer'in ilk bölümünü zor bitirmiştim. Çok kasvetli ve yavaş bir iş, izleyenlere sabır diliyorum.

Survivor reytingleri ne güzel öyle. Daha 2. bölümde çökmüş. :F
Tarihte ilk kez erken final yapar umarım. :Z :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ya bırak hala kötü değil ama…. diye başlıyorsun. Senin dizilerin o oranları alsa havalara uçarsın gelmişsin burada laf ediyorsun. :A Kısaca Ömer OGM’nin kısa süren ilk işi olacak. :A

Her açıklamanda ayrı kıvırıyorsun geçen hafta reyting başarısı diyordun şimdi de uluslararası başarıdan bahsediyorsun. :eek:
Popüler oyuncuların olduğu iş neden yüksek reyting almıyor dedin ben de iş şöhrete kaldıysa Engin ve Elçin'in Ömer oyuncularına kıyasla özellikle uluslararası alanda daha çok ünlü olduğunu belirttim anlamayacak ne var. :A En az 13 bölüm süreceği dışında belli olan bir şey daha var ki bu haliyle bile Çöp Adam'dan daha iyi sonuçlar alıyor yani konu tartışmaya kapalı. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Popüler oyuncuların olduğu iş neden yüksek reyting almıyor dedin ben de iş şöhrete kaldıysa Engin ve Elçin'in Ömer oyuncularına kıyasla özellikle uluslararası alanda daha çok ünlü olduğunu belirttim anlamayacak ne var. :A En az 13 bölüm süreceği dışında belli olan bir şey daha var ki bu haliyle bile Çöp Adam'dan daha iyi sonuçlar alıyor yani konu tartışmaya kapalı. :A
Ben ne zaman böyle bir şey söyledim. :eek: Reytingi popüler oyunculara asla bağlamam.

Aynen daha iyi sonuçlar alıyor. :A Bak 2. bölüm reytingi Ömer’in 2. bölüm reytinginden daha fazla. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Survivor Survivor olali böyle reyting görmemistir. :A

Hangisine gülsem bilemedim. yeni dizi Ömer, ABC1'de Survivor'i geciyor, Total'de Bir Kücük Gün Isigi Survivor'i geciyor, AB'de gelen gecen gecmis. Ne desem bilemedim simdi. :A :A :A

Acun'u örnek alanlar düsünsün diyip geciyorum. :A :A :A @Dosi @Sherlock

BKGI AB'de 3 reyting altina düstü, senaryo iyice kötülesmeye baslamis. Bence dikkat etmesi gerek. Sipahi de keza öyle.

Yasak Elma yine doludizgin. Ömer tahminimce suan ki reytingleri ile devam eder bozmazsa.
Bende iki üç Reyting aldı sandım. Bu kadroya çok bile almış :A Acun abim yedeklerden bomba isimler getirerek hal eder bu işi :A
İyi Reyting alan diziler var. İşi daha da zor olacak bu sene.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

flashbellek

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
24
Screenshot_20230117-142536_Chrome.jpg

------

Screenshot_20230117-142542_Chrome.jpg

------

Screenshot_20230117-142547_Chrome.jpg

• Harika
Reactions: baron

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben ne zaman böyle bir şey söyledim. :eek: Reytingi popüler oyunculara asla bağlamam.

Aynen daha iyi sonuçlar alıyor. :A Bak 2. bölüm reytingi Ömer’in 2. bölüm reytinginden daha fazla. :A

Reytingi oyunculara bağlamadığını biliyorum da bu cümlenden başka çıkarım yapmak imkansız. :A

Geçen Engin ve Elçin gibi popüler oyunculara rağmen nasıl bu oranları alıyor diyordun asıl Ömer Gökçe, Selahattin, Barış Falay ve Merve gibi popüler isimlere rağmen nasıl bu oranları alıyor yazık. :F

Önemli olan geçmiş değil şu an ve şimdilik reyting bakımından Ömer > Çöp Adam :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reytingi oyunculara bağlamadığını biliyorum da bu cümlenden başka çıkarım yapmak imkansız. :A

Önemli olan geçmiş değil şu an ve şimdilik reyting bakımından Ömer > Çöp Adam :A
Ben senin geçen günkü cümlelerine karşılık bunu söyledim. :A Bu hafta artışımız devam eder sen de çatlarsın. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ömer için şaşırmadım. Geçen hafta böyle demişdim:

Gerçekten böyle devam edecek galiba, max Yürek Çıkmazı gibi 6 reytingi görür ama genel olarak 4-6 arası takılır.
Kötü mü? Tabii ki değil. Amma OGM için her dizisini tutturuyor iddiası Çöp Adam sonrası bir kez daha yalanlandı.

Bu arada ben Ömer'in ilk bölümünü zor bitirmiştim. Çok kasvetli ve yavaş bir iş, izleyenlere sabır diliyorum.

Survivor reytingleri ne güzel öyle. Daha 2. bölümde çökmüş. :F
Tarihte ilk kez erken final yapar umarım. :Z :Z
Bu gidişle aynen ilk kez erken final yapacak. 😂 Kimse bu kadarını beklemiyordur.

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Yasak Elma 160 küsür bölümde ve kötü bir sezonunda bu reytingleri alıyor. Çok iyi reytingler bence. Senaryosundan bağımsız bir şekilde izleniyor. Senaryo durağan veya hareketli, fark etmiyor. Pek diğer rakiplerinden etkilenen bir dizi de değil.
Ömer dizisi bu reytinglerle ilerler gibi duruyor. 3-4 reytinglere düşme ihtimalini 6-7 oranlarına yükselme ihtimalinden daha fazla görüyorum.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ömer dizisinin din danışmanlığını yapan adam hadisleri inkar eden birisiymiş öyle bir şey gördüm internette.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Survivor çökmüş daha 2. bölümde. Demiştim bu sezon izlenmez ve zamanla 2-3 reytinglere düşer diye. Format miadını doldurdu artık.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and STAR

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu zorlu günde 3 kategoride de ezici şekilde lider olan Alparslan'ı tebrik ederim :A

Ömer'e ikinci Baba derken ciddiydim, resmen roman ağırlığında ne anlattığı belli olmayan bir dizi olmuş. 13 bölümden uzun süreceğini sanmıyorum.

BKGI'nın AB'de bu kadar sert düşeceğini beklemezdim sürpriz oldu.

Survivor da beklenildiği gibi tutmamış. Bu gidişle Aile Pazartesi'ye ambargo koyar :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam