denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Beklemiyordum bu kadar yükseleceğini ama daha sezonun başında rekor gelmiş. Artık ilerleyen bölümlerde hikaye tempo kazandıkça daha da uçacaktır. Kim bilir belki 20 gelebilir. :A
Hikayenin mekaniği açılmış demek :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
son yaşanan olaylar dirilişin rekor kırmasını sağladı adamlar iyi reklam yaptırdılar puhahaha :D aralık ocak gibi ab veya abc1 de 20 gelebilir

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İzlemeyebilirsin Diriliş'i. Ben de izlemedim dün mesela. Ama paşa paşa saygı duyacaksın.

Bendr denk geldiğimde bakıyorum diziye, Okan'ında yaptığıda doğru bulunacak bir şey değil ama senin söylemlerinde ötekeleştirmeden başka bir şey değil. Saygıysa tüm dizilere saygı.:)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Olağanüstü reytingler tam beklediğim gibi şimdiden 16 reyting aldık ilerde 20 küsür olabilir :A Okan bey görsün :A Totalde de yeni rekor kırdık :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Dirilişi izlemiyorum ama dün izledim ben de can sıkıntısına hayır ben her diziye saygı duyuyorum elbette bir emek vardır ortada ama paşa paşa saygı duyacaksın demen çok yanlış bana göre. Şu anlam çıkıyor sanki diziye itaat edeceksiniz gibi. Diziyle ilgili yorumuna diyeceğim bir şey Yok ama insanları bu şekilde sınıflandırma yapman kendi açımdan yanlış. :) Beni anladığını düşünüyor ve amacımın tartışma çıkarmak olmadığını da bilmeni isterim :)
yorumunu begeneyimde begeni listede ustlerde ol :)
okumaya usendim. 6 kisi begendigine göre bos bir yazi degildir :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Diriliş Ertuğrul uçmuş büyük tebrikler. :)

Kara Sevda da çok başarılı gidiyor, Poyraz Karayel onca bölüme rağmen iyi ama oranlarında ciddi kayıp var. :)

Dün Seda Sayan ne yaptı ki, Esra Erol'u geçmiş bilen var mı @mrt-06 .
Evleneceksen Gel'de Nurullah ile Solmaz arasında gerilim artmıştır. :A Esra Erol ile kardeş programız geçmiş falan önemi yok, Zuhal yine arkadan izlemiş sen ona bak. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Son 4-5 senedir altın kelebeğin bir değerinin kalmadiğini bu seneki olaylarla görmüş olduk. Diriliş'e teşekkürler sayesinde kaç senedir savundugum olaylar gun yuzune çıktı :F

Seda ne yapmiş öyle:X dün gece tekrarını izlemiştim Nurullah ve Solmaz kavga eiyordu. eski sevgiliyi de sokmuşlar araya askerlik anıları filan ardından Solmaz'dan gelen roman havası raka raka raka :X Zevkliydi :A

KMOİ iyi gitmiş. AB'de pala bıyığı geçecek bu gidişler:A

altın kelebekte haddi bildirilen dirilişin bu hafta tüm gruplarda 2 reyting şişirleceğini söylemiştik :A beştepenin dizisi ne de olsa:A

poyraz 4 ün üstünde kaldığı sürece sorun yok total d 3 tutan dizinin yanına yeni dizi koymazz
Baştepe beştepe derken siz yükselttiniz diziyi :A yotube sayfası dün akşam baktiğimda trnedler ilk 5'te skandal ödül töreni videoları vardı:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,091
Puanı
1,061
Son 4-5 senedir altın kelebeğin bir değerinin kalmadiğini bu seneki olaylarla görmüş olduk. Diriliş'e teşekkürler sayesinde kaç senedir savundugum olaylar gun yuzune çıktı :F

Seda ne yapmiş öyle:X dün gece tekrarını izlemiştim Nurullah ve Solmaz kavga eiyordu. eski sevgiliyi de sokmuşlar araya askerlik anıları filan ardından Solmaz'dan gelen roman havası raka raka raka :X Zevkliydi :A

KMOİ iyi gitmiş. AB'de pala bıyığı geçecek bu gidişler:A

Baştepe beştepe derken siz yükselttiniz diziyi :A yotube sayfası dün akşam baktiğimda trnedler ilk 5'te skandal ödül töreni videoları vardı:F
gündemi biz belirleriz:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Diriliş baya rekor reytingler almaya devam ediyor, kaç sezon oldu bu istikrarını koruyabilmesi çok büyük başarı. Tebrikler

Evleneceksen Gel uçmuş totalde. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy ertuğrulum türkiyenin en iyi dizisi olduğunu tekrar göstermiş en önemliside beğendiğim bir bölümle bu reytingleri alması dahada sevindirici oldu benim için @EFE UYSAL :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Totel 12 nerdeyse :A Abc 16 simdiden bu kadar aliyorsak daha sezonun basindayken 20 reyting neden olmasin :A
erdoğanda eleştiri yapınca okan korkusuna özür dilemiş artık ertuğruluma bulaşmaması gerektiğini bilir herhalde :A :A :A

Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
erdoğanda eleştiri yapınca okan korkusuna özür dilemiş artık ertuğruluma bulaşmaması gerektiğini bilir herhalde :A :A :A

Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim
Aklı sıra kendini haklı çıkaracak :A Reytingler cevabı vermiştir :A 16 reyting ne demek bu sistemde :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
549
Puanı
215
Ben bilmiycem :D :D

Ben de seni çok uzun zamandır böyle baya bir izliyorum seyrediyorum hastayım yani sana ben de ben yani @sürgünüm

Yürü bee @MayısKralı :D

Ben duymiycam @Doğu :D

seni bu forumda zaten bilen biliyor aşkım bilmeyen de kendisi gibi gülmeye devam etsin bakalım nereye kadar mış görsünler ayrıca bizim forumumuz eğlence yeri tartışma yeri değil Bu da böyle biline canlarım

müsaade etmiyorum @Doğu :D

hayvan severliliğin ile @Çiğdem- in ne alakası var şimdi tatlım benim ??

nereden biliyorsun ki zarar verilmediğini çekimler esnasında sırasında orada mıydın ki sanki tatlım benim @Doğu ?
SENSIN OLMAMIS @EFE UYSAL :D :D

gündemi biz belirleriz:A
Hadi oradan :D :D