Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bende 22.15'ten sonra izlemeye başladım, ama pek bir şey anlamadım... Bende pek sevemedim... :( Şükrü diye bir karakter koymuşlar, onunla uğraşıp durdular.
Geçen sene Tarık karakteri iyi kötü taşımıştı diziyi ondan önceki sene Mesut ön planda müthişti bu sene çok kötü düzgün konu yok. Tunç ile Özcan olayı var tek

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Çocukluk' tam beklediğim gibi bir yükseliş yaşamış, oranlarına şaşırmadık. Haftaya daha da artar, cuma gününe yeni bir alternatif olur. Zaten ufak bir boşluk da vardı. Tebrikler. :X

'Kırmızı Oda' bu hafta artışa geçmiş, tekrar +11 reytinge çıkmış. Kocaman tebrikler. :Z

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Günün sanırım kaybeden tek yapımı 'Ramo' olmuş, tüm gruplarda düşmüş. Özellikle AB grubunda 3 reytingin altına düşmesi beni şaşırttı, hiç beklemiyordum. Toparlaması lazım orayı...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Babil'im ve Kırmızı Oda'm yükseliyorlar yaşasın canım dizilerim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ramo tüm gruplarda düşüş yaşamış düşüşün sebebi çocukluk bence ab de 3 ün altına inmiş böyle giderse final yolu görünür. Ve sanırım diziyi rakiplerine göre çok geç başlatmışlar ondan düşmüş reytingleri Tweeter da öyle diyorlar.

Çocukluk YÜKSELMİŞ. Akşam ki tekrarı da iyi gitmiş

Hercai ab de yükselmiş ama hala kötü total grubu aynı tas aynı hamam 4 reyting ten başka birşey alamıyor.

Canım dizim Babil 2 almış bu hafta ve geçen hafta biraz biraz yükseliyor ab de biraz düşmüşüz ama olsun yükselir tebrikler.

Geldik diğer canım dizime Kırmızı Oda ab grubunda tekrar 2 haneli rakamları görmüş tebrikler.

Arka Sokaklar normal gidiyor o da 5 ten başka birşey alamıyor ab si hala düşük 3 ün altında bence kanal yeni hayatı cumaya çekip diziyi perşembe denesin belki daha iyi sonuçlar elde edebilir. Çünkü mucize doktor'un izleyicisi ve BZÇ nin izleyicisi dönmemiş daha onlardan 3,5 kapabilir mucize doktoru düşürmesin yeter ki ama dönmeyen izleyicisini çalabiliyorsa BZÇ ile mucize nin çalsın.

TRT nin tarihi dizisi adı uzun diye adını yazmadım güzel gitmiş trt yi memnun eden oranlar almış.

Vee çarşamba günü olan canım Sadakatsiz dizim akşam 2 tekrar vermiş ve güzel gitmiş o kalabalık güne rağmen. Vee ab deki share de 25.07 yi görmüş yaşasııın

Dünün kaybedeni ramo olmuş.

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çocukluk büyük tebrikler. 21:45'te bitmesine rağmen muhteşem sonuçlar. Üstelik bölüm oldukça durgun olmasına rağmen haftaya daha da yükselecek inşallah.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hercai cok basarili bir sekilde yukselmis. Tebrikler. Haftaya daha da artacaktir cunku cok heyecanli yerde bitti :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda yeni diziden etkilenip düşer diye düşünmüştüm ama aksine çok güzel yükselip 11 reyting almış. :Z Dünkü muhteşem oyunculukların karşılıksız kalmamasına çok sevindim tebrikler. :Z Artık çökmesini bekleyenler için kına başka zamana kaldı. :A

Çocukluk yükselmiş ama herkes ikinci bir Mucize Doktor etkisi yaratmasını bekliyordu o yüzden hala potansiyelinden uzak. Başka günde olsa veya daha erken başlasa şu an Kırmızı Oda'nın durumunda o olabilirdi. Zaten bir haftada zar zor 2 milyon izlenmesinden de belliydi haline yansın FOX. :A @xBUGRAx

Babil AB'de bile 2 küsüre düşmüştü ama son haftalarda AB'de Menajerimi Ara ve İyi Günde Kötü Günde'den daha fazla izleniyor anlaşılan senaryo hareketlenince izleyici yeniden dönmeye başlamış. Total'de de 2 bandını geçmesi de dikkat çekici. 26. bölümü görür bu gidişle.

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kırmızı Oda yeni diziden etkilenip düşer diye düşünmüştüm ama aksine çok güzel yükselip 11 reyting almış. :Z Dünkü muhteşem oyunculukların karşılıksız kalmamasına çok sevindim tebrikler. :Z Artık çökmesini bekleyenler için kına başka zamana kaldı. :A

Çocukluk yükselmiş ama herkes ikinci bir Mucize Doktor etkisi yaratmasını bekliyordu o yüzden hala potansiyelinden uzak. Başka günde olsa veya daha erken başlasa şu an Kırmızı Oda'nın durumunda o olabilirdi. Zaten bir haftada zar zor 2 milyon izlenmesinden de belliydi haline yansın FOX. :A @xBUGRAx

Babil AB'de bile 2 küsüre düşmüştü ama son haftalarda AB'de Menajerimi Ara ve İyi Günde Kötü Günde'den daha fazla izleniyor anlaşılan senaryo hareketlenince izleyici yeniden dönmeye başlamış. Total'de de 2 bandını geçmesi de dikkat çekici. 26. bölümü görür bu gidişle.
Herkes ikinci bir Mucize Doktor mu bekliyordu. :eek: Kim o herkes. :A Ben niye göremedim ve bu diziden MD etkisi beklemek saçma olur. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and mesmeso