16-30 Haziran 2014 TV Verileri

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geride bıraktiğimiz Haziran ayının son 2 haftalık TNS (ort) verilerine göre durum şöyle;

Star tv Doğuş grubuna geçtiği gunden bu yana yine tüm gün ve primetime kayegorilerindeki zirvedeki yerini kaptırmadan yoluna devam ederken, TRT 1'in Dünya Kupası maçlari sayesinde yüzü güldü. Atv ise 2014 yılının en düşük verilerine sahip oldu.

Not: Prime - Time AB kategorsinde TRT1 ikinci olurken Kanal D üçüncü sıraya geriledi.
TRT 1 AB kategorisindeki başarısı Tüm-Gün'de de devam ediyor ve TRT1 yine 10.75 ile bir üst basamağa cıkıyor ve atv'yi dördüncülüğe itiyor.

bCmS2zI.png

Tüm Kişiler ve AB ilk 10 kategorisinde durum ise şöyle;

Tüm Kişiler ve AB'de ilk 10'da hızlandırılmış Survivor final maratonuyla 4 kez yayınlanan program zirvede yer alırken, tüm kişilerde Karadayı (1 Kez) ikinci, Küçük Ağa (2 Kez) ise üçüncü durumda.
AB Kategorisinde deyim yerindeyse TRT 1 amborgo koymuş durumda.AB ilk 10 listesine 6 program sığdırarak ağırlığını koymuş.

QS2OdEn.png

En önemli kategorilerden birisi olan hedef kitlesi 20+ yaş verilerine göz attiğimizda ise;
Kadınlar kategorisinde diziler göze çarpsada Survivor(4 Kez) zirvede yer alırken, erkekler kategorisinde maçlar ağırlık göstersede Karadayı (1 kez) zirveyi alıyor.

Z6nYRl2.png

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Kanal D Temmuz ayında zirveyi alacaktır
Trt 1 çok iyi gitmiş. Çok sevindim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Kadınlar KPA'da aşk mı görmek ne istiyorlar :F

[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'ma helal olsun erkeklerde ve kadınlarda döktürüyor. Şu cocukları ölçümlerden çıkarsalar bi :T:
son şansları o zaten :A normal şekilde sürekli düşüyorlar bu şekilde en azından 5 reytinge sabitlenirler kpa da:A

karadayı için ab grubuna düşman oldun resmen :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haftanın 3 GÜNÜ ACUN vardı !
MY vardı birgün !
Haftanın 4 günü garanti zirvedeydi zaten :)
Böylece geldi önümüzdeki sezon napacak merak ediyorum :)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
son şansları o zaten :A normal şekilde sürekli düşüyorlar bu şekilde en azından 5 reytinge sabitlenirler kpa da:A

karadayı için ab grubuna düşman oldun resmen :F
Totol'e de düşmandım :A Hayır ABD'de reyitngleri 18-49 arası ölçülürken bizimki neden 5+ yaş(b) Banane çoluk cocuğun ne izlediğinden:X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kadınlar KPA'da aşk mı görmek ne istiyorlar :F

[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'ma helal olsun erkeklerde ve kadınlarda döktürüyor. Şu cocukları ölçümlerden çıkarsalar bi :T:
Şimdi benim dediğime gelmişsin,dilimde tüy bitti Karadayı ve Kara Para Aşk'ı kadınlar izliyor aksiyon kimsenin umrunda değil diye.:)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi benim dediğime gelmişsin,dilimde tüy bitti Karadayı ve Kara Para Aşk'ı kadınlar izliyor aksiyon kimsenin umrunda değil diye.:)
#KAradayı'daki aşkı en çok savunanlardanım zaten :X Ben orda fazla aksiyon izlemesemde olur ama fazla da sündürmesinler. İlk sezonda bir bölüm aşk bir bölüm hikayenin gidişatini izliyorduk. Mahir'in bu racon kesme haline dönüşmesini de hiç istememiştim zaten:T: Tatar Ramazan gibi bişey izleriz heralde(b)

yok artık :F 5+ nedir :F
Evet 5+ reyting Star TV bunu afişlerle ilk ayında zrvede oldugu zaman dipnot olarak yazmişti.Git o afişi bul:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
#KAradayı'daki aşkı en çok savunanlardanım zaten :X Ben orda fazla aksiyon izlemesemde olur ama fazla da sündürmesinler. İlk sezonda bir bölüm aşk bir bölüm hikayenin gidişatini izliyorduk. Mahir'in bu racon kesme haline dönüşmesini de hiç istememiştim zaten:T: Tatar Ramazan gibi bişey izleriz heralde(b)

Evet 5+ reyting Star TV bunu afişlerle ilk ayında zrvede oldugu zaman dipnot olarak yazmişti.Git o afişi bul:F
18-49 ölçülen abd deki eevleede -18 insanlar yok sanki :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Star yine 1. olmuş ama son güzel ayıydı galiba.:DBüyük kozu gidiyor.

Trt uçmuş resmen.

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060