Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
So what :A Salı konusundayız ve Masumlar zirveyi kaybetmiş mi kaybetmiş demek ki sizin dışınızda Safiye-Naci diye ölen yok. :A
Geçen hafta Hekimoğlu'na düşmüş dedim diye Hercai'yi araya katmıştın aynı şeyi yaşaman gayet normal :A @Özgür helal olsun arkandayım :A

• Harika
Reactions: Özgür

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
EDHO-6 sezon'da ve çok ara veren yine de reytinglerde iyi giden EDHO dışında tek bir dizi vardı o da Kurtlar Vadisi Pusu. Bu dizilerinin ortak noktası Racı Şaşmaz ve Bahadır Özdener,bu ikili herkese gösterdi ki mafya dizisi onlardan daha iyi hiçkimse yazamaz.
Dizi dün gece hem 1 hafta ara vererek girdi hem de Barca-PSG maçı vardı ki ben yine düşmesine bekliyordum ama hepimizi şaşırdı. Korkmaz ailesi en sevdiğim düşmanlar, karakterler çok iyi yazılmış özellikle Yaman Korkmaz ve Hamdi Korkmaz karakterleri efsane giriş yaptılar ve öyle devam ediyorlar ilk defa ölmelerine istemediğim kötü karakter var dizide.

Bu ara hem forum'da hem de genelde sosyal medya'da EDHO'da sadece oturup konuşuyorlar diyorlar nasıl bu kadar izleniyor diye.

Efsane tavşan hikayesini dinlemenize tavsiye ediyorum.

MA- dizi düşüş yaşamış ama yine muhteşem reytinglerle yola devam ediyor,sezona damgasını vuran dizi bu yıl kesinlikle Masumlar Apartmanı.

Baraj-iyi başladı sonra final yapacak dediler dizi yükselmeye başladı ve EDHO yokken seyirciyi çekmeye çok iyi bildi ve 5-7 arası dolaşıyor.FOX çok dizi aldığı için durumu her zaman riskli ama bu reytinglerle sezon finalini görmeli.

Hekimoğlu- total'de düşük ama AB ve ABC1'de iyi gidiyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu bu bölüm total 4 alamıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum bu dizinin Total alması için daha ne yapması gerekir.

Edho 6. senesinde ikiye bir ara vermesine rağmen dev reytingli diziyi geçmesi alkışlık hareket
------

Geçen hafta Hekimoğlu'na düşmüş dedim diye Hercai'yi araya katmıştın aynı şeyi yaşaman gayet normal :A @Özgür helal olsun arkandayım :A
Geçen hafta Hekimoğlu düşmüş müydü? Artmıştı diye hatırlıyorum

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Hekimoğlu bu bölüm total 4 alamıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum bu dizinin Total alması için daha ne yapması gerekir.

Edho 6. senesinde ikiye bir ara vermesine rağmen dev reytingli diziyi geçmesi alkışlık hareket
------

Orani dusuktu diye dedim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

------

Artmıştı ama kendisi şahsına münhasır bir arkadaş olduğu için süründüğünü iddia etmişti. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Artmıştı ama kendisi şahsına münhasır bir arkadaş olduğu için süründüğünü iddia etmişti. :A
Daha yüksek reyting almış bir diziye göre 3 civarı baya yüksekmiş :) Sürünmüyor da napıyor sence? :A Çok yüksekmiş haaa maşallahı var herkes TV'de Hekimoğlu'nu açıyor sanki. Kendini avutmaya devam et biraz zor olucak ama neyse.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Daha yüksek reyting almış bir diziye göre 3 civarı baya yüksekmiş :) Sürünmüyor da napıyor sence? :A Çok yüksekmiş haaa maşallahı var herkes TV'de Hekimoğlu'nu açıyor sanki. Kendini avutmaya devam et biraz zor olucak ama neyse.
İyi Aile Babası hiç sürünmüyordu o zaman :A