Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Masumlar Apartmanı ilk defa zirveyi kaybetmiş, ama gelecek haftalarda tekrar alacaktır zirveyi.

Baraj, geçen hafta EDHO yokluğunda yükselmişti bu hafta eski oranlarına geri dönmüş, düşse de oranları yeterli. :bhr:

Emanet, Total'de biraz daha zorlasa Hekimoğlu'nu geçecek. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Masumlar Apartmanı ilk defa zirveyi kaybetmiş, ama gelecek haftalarda tekrar alacaktır zirveyi.

Baraj, geçen hafta EDHO yokluğunda yükselmişti bu hafta eski oranlarına geri dönmüş, düşse de oranları yeterli. :bhr:

Emanet, Total'de biraz daha zorlasa Hekimoğlu'nu geçecek. :A
Aaa günlük dizi bile Hekimoğlunu geçecek oranlara yaklaşmış :A Bu Emanet dizisi için büyük başarı aslında. Aslında biraz daha izleyici çekse 4 5 belki daha da uçar. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Hekimoğlu' yükselişini sürdürmüş, geçen hafta EDHO'nun yokluğun da mı yükseldi diye düşünmüştük ama demek ki senaryo izleyiciyi ekrana çekiyor. Zaten her bölüm ayrı bir vaka incelendiği için devam gerektiren bir senaryosu yok, her an yeni izleyici kazanabildiği gibi kaybededebilir. O nedenle sağlam senaryoyla her zaman yayına çıkması şart diye düşünüyorum. Tebrikler. :X

Masumlar Apartmanı ilk kez TOTAL zirvesini vermiş, hala oranları çok iyi tabi.

EDHO kaç yıla rağmen yine zirve, yine harika oranlar. Kocaman tebrikler.

'Baraj' düşüş yaşasa da oranları yine çok iyi, sezon başı oranlarından sonra bu reytingler çok iyi geliyor hepimize.

Salı yapımları kanallarını ve yapımcılarını güldürmüş genel anlamda.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
EDHO Total'de Masumlar Apartmanı'nı geçmiş. :eek:

EDHO çok güzel yükselmiş. Masumlar Apartmanı da yine epey düşmüş.

Baraj'da az sayılmayacak kadar düşmüş.

Hekimoğlu Total'de aşırı minik düşmüş diğer gruplarda da yükselişte. Tebrikler.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
EDHO ara verdikten sonra Totalde Masumlar Apartmanı geçmiş, uzun süredir devam eden bir dizi için gerçekten başarıdır. İnsanlar kategori bazında dizisi 3 alınca mutluluk dansı ederken....
Ama ben tabiki MAP izleyicisi olarak masa başında,bakışmalarla geçen dizinin MAP geçmesine üzüldüm.
Ama damak tadıdır,herkesin zevkine saygım vardır.

Tebrikler EDHO ya.

MAP içinde aslında izleyicinin taleplerine yönük bir bölümdü (SafNac sahneli) ama Total i koruyamamış. AB de yüklü bir kayıp var. Ama bu yılın en iyi dizisi olduğunu ASLA değiştirmez.

Hekimoğlu ile Günlük Dİzi Emanet totalde aynı oranı almış. Ama AB yüksek diye başalıdır herhalde.

Barajda son dönemdeki yükselişi sayesinde yer edindi bu günde. Toplamda iki dizinin +20 rating aldığı bir günde tutundu,onada tebrikler.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
EDHO sonunda totalde zirveyi aldı. Akşamki bölümün sonu çok iyi bitti. Haftaya da üstüne koyması muhtemel.

Hekimoğlu, Komiser hikayesini çok güzel bitirdi. Yeni senarist ilk bölümünde kötüydü sonradan kendini güzel toparladı. Umarım aradaki gereksiz bölümlerde fazla takılmadan 3. sezonun final hikayesine direkt geçiş yapar.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Neredeyse tüm diziler düşerken Hekimoğlu yükselişe devam etmiş. :Z Gerçi çok daha fazlasını hak ediyor ama bu haliyle sezon başındaki rezalet reytinglerden sonra çölde vaha gibi. Yeni senarist en başta bir tökezler gibi olmuştu ama haftalar geçtikçe toparlanmaya başladı ve bu da reytinglere yansıdı böyle devam. :Z

Masumlar'ın Total zirvesini kaybetmesi. :F Demek ki boş boş Naci güzellemeleri artık izleyiciyi de sıkmaya başlamış ki 6 sezonluk diziye (bir hafta araya rağmen) bile geçilmiş. Üstelik AB'de de 1 küsür reyting kaybetmiş. Senaristin gelen tepkilere kulak tıkayıp zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştığını görünce bu düşüşe ayrı bir sevindim bu kafayla aynen devam. :):)

EuabOB3XMAA2WvB

EuabONxXEAIR2qW.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neredeyse tüm diziler düşerken Hekimoğlu yükselişe devam etmiş. :Z Gerçi çok daha fazlasını hak ediyor ama bu haliyle sezon başındaki rezalet reytinglerden sonra çölde vaha gibi. Yeni senarist en başta bir tökezler gibi olmuştu ama haftalar geçtikçe toparlanmaya başladı ve bu da reytinglere yansıdı böyle devam. :Z

Masumlar'ın Total zirvesini kaybetmesi. :F Demek ki boş boş Naci güzellemeleri artık izleyiciyi de sıkmaya başlamış ki 6 sezonluk diziye (bir hafta araya rağmen) bile geçilmiş. Üstelik AB'de de 1 küsür reyting kaybetmiş. Senaristin gelen tepkilere kulak tıkayıp zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştığını görünce bu düşüşe ayrı bir sevindim bu kafayla aynen devam. :):)

EuabOB3XMAA2WvB

EuabONxXEAIR2qW.jpg
Kırmızı Oda’nın haftalarca Total’i kaybetmesi. :F Hem de 15 sezon yayınlanan Arka Sokaklar’a. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
So what :A Salı konusundayız ve Masumlar zirveyi kaybetmiş mi kaybetmiş demek ki sizin dışınızda Safiye-Naci diye ölen yok. :A
Birincisi ben Safiye-Naci diye ölmüyorum. Dün akşamki bölüm mesela memnun etmedi beni. Sıkıldım izlerken yalan yok. Ben en azından bunu dile getirebiliyorum.

İkincisi sen Masumlar Apartmanı’nı Total’i 6 sezonluk diziye kaptırmasıyla vuruyorsun ben de aynısını Kırmızı Oda’dan yaptım. Bence aynı şey. Ama sen her zamanki gibi kendi izlediğin dizi olduğu için asla toz konduramıyorsun. :A Gören de Masumlar Apartmanı çakılmış gibi konuşuyorsun.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

EuabOB3XMAA2WvB

Ekli dosyayı görüntüle 99380
Geçen Hafta EDHO nun kendiside yoktu..
Bu arada Senaristler , "NACİYİ ÖLDÜRMEYİN" baskısına göre yol aldı şuan için ve "SAFNAC" sahneleri istiyoruz diye çok talepde bulundu.

Bu arada @Özgür ünde dediği üzere; senin göklere sığdıramadığın dizinde 15 yıllık dizi ve Kadın Programına geçilerek Totalde yeri geldi 3.lüğe kadar indi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Birincisi ben Safiye-Naci diye ölmüyorum. Dün akşamki bölüm mesela memnun etmedi beni. Sıkıldım izlerken yalan yok. Ben en azından bunu dile getirebiliyorum.

İkincisi sen Masumlar Apartmanı’nı Total’i 6 sezonluk diziye kaptırmasıyla vuruyorsun ben de aynısını Kırmızı Oda’dan yaptım. Bence aynı şey. Ama sen her zamanki gibi kendi izlediğin dizi olduğu için asla toz konduramıyorsun. :A Gören de Masumlar Apartmanı çakılmış gibi konuşuyorsun.
Tamam o zaman başka fanatiklerle karıştırdım seni. :A

Arka Sokaklar'ın en azından sadece Total reytingi (o da 8-9) var diğer gruplarda yanına bile yaklaşamıyor. EDHO diğer gruplarda da ortalama 9-10 alarak ikinci oluyor yani daha güçlü bir rakip. Ayrıca Kırmızı Oda zirveyi kaptırdığı gibi geri almasını da bildi gelecek çarşamba Masumlar da tekrar zirveyi alırsa sorun yok demektir. :A

Geçen Hafta EDHO nun kendiside yoktu..
Bu arada Senaristler , "NACİYİ ÖLDÜRMEYİN" baskısına göre yol aldı şuan için ve "SAFNAC" sahneleri istiyoruz diye çok talepde bulundu.

Bu arada @Özgür ünde dediği üzere; senin göklere sığdıramadığın dizinde 15 yıllık dizi ve Kadın Programına geçilerek Totalde yeri geldi 3.lüğe kadar indi.
Demek ki sosyal medyaya güvenmemek lazımmış. Bir grup fana yaranmak için dizinin psikoloji tabanını olduğu gibi çöpe atınca böyle oluyor ama senarist kendi hatasını kabul etmek şöyle dursun insanlarla laf yarışına giriyor. Bu kafayla zirve daha çook gider maalesef.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Arka Sokaklar'ın en azından sadece Total reytingi (o da 8-9) var diğer gruplarda yanına bile yaklaşamıyor. EDHO diğer gruplarda da ortalama 9-10 alarak ikinci oluyor yani daha güçlü bir rakip. Ayrıca Kırmızı Oda zirveyi kaptırdığı gibi geri almasını da bildi gelecek çarşamba Masumlar da tekrar zirveyi alırsa sorun yok demektir. :A

Demek ki sosyal medyaya güvenmemek lazımmış. Bir grup fana yaranmak için dizinin psikoloji tabanını olduğu gibi çöpe atınca böyle oluyor ama senarist kendi hatasını kabul etmek şöyle dursun insanlarla laf yarışına giriyor. Bu kafayla zirve daha çook gider maalesef.
Kaptırdığı gibi geri mi aldı. :eek: :F Uydur uydur ipe diz. :F

Şimdi baktım 17. bölümde kaptırmış, 23. bölümde geri almış. :A 6 hafta zirve yüzü görememiş Total’de. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

O konuda haklısın...
Bunun en güzel örneği; "SÇK" .

Bende sosyal medya göre hareket edilmesi taraftarı değilim ama izleyici ilede bağ kurmaları gerekiyor. Neticede izleyenlerin taleplerini almazsalar biryerden sonra kopar o bağ.
Minik örnek; dizinin başlarında Gülbe ona her gülene aşık oluyordu,insanlar ne capslar ne sözler yazdı, şakk ertesi hafta aynı sözü Safiye Gülbene söylemişti.

Dediğim gibi olayı çok abartmamak lazım, geçen hafta EDHO dan kaçanlarda demek izlemiş.
Diğer hafta durum daha belli olur.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kaptırdığı gibi geri mi aldı. :eek: :F Uydur uydur ipe diz. :F

Şimdi baktım 17. bölümde kaptırmış, 23. bölümde geri almış. :A 6 hafta zirve yüzü görememiş Total’de. :A
Kaptırır kaptırmaz geri aldı demedim kaptırdı ama sonradan aldı anlamında yazdım. :A Sezon başından beri kimseleri yanına yaklaştırmayan (Kırmızı Oda en azından dönem dönem kaptırıyordu) dizi ilk kez birinciliği kaybetti bence önemli bir olay. :A

Ayrıca onun mantığı ortada yeni sansasyonel vakaların etkisiyle zirveyi alıyor sonra biraz uzayınca düşüş yaşıyor ve yeni vakalarla (Sadi ve Nazlı gelince gördük) tekrar 1. oluyor. Yani düşse bile formatı gereği kendini yenilediği için telafi edebiliyor ama burada Safiye-Naci vıcıklığı devam ederse reyting kaybı devam eder açık ve net. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaptırır kaptırmaz geri aldı demedim kaptırdı ama sonradan aldı anlamında yazdım. :A Sezon başından beri kimseleri yanına yaklaştırmayan (Kırmızı Oda en azından dönem dönem kaptırıyordu) dizi ilk kez birinciliği kaybetti bence önemli bir olay. :A

Ayrıca onun mantığı ortada yeni sansasyonel vakaların etkisiyle zirveyi alıyor sonra biraz uzayınca düşüş yaşıyor ve yeni vakalarla (Sadi ve Nazlı gelince gördük) tekrar 1. oluyor. Yani düşse bile formatı gereği kendini yenilediği için telafi edebiliyor ama burada Safiye-Naci vıcıklığı devam ederse reyting kaybı devam eder açık ve net. :A
Kıvırma şimdi, kaptırdığı gibi geri almasını bildi demen benim dediğim anlama geliyor. :A İşte “sence” önemli. :A

Orası kesin canım baksana Total’i geri almak için Erkan Petekkaya’yı konuk aldılar. :A Yani bu biraz da korku ama neyse sen yine kabullenmezsin. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kıvırma şimdi, kaptırdığı gibi geri almasını bildi demen benim dediğim anlama geliyor. :A İşte “sence” önemli. :A

Orası kesin canım baksana Total’i geri almak için Erkan Petekkaya’yı konuk aldılar. :A Yani bu biraz da korku ama neyse sen yine kabullenmezsin. :A
Mantıklı bir konuşma yürütmeye çalışıyorum ama işi tuhaf yerlere çekiyorsun gerçekten. :A Oyuncu geliyor diye değil hikayesi güçlü olduğu için Total yükseldi. İş oyuncuya bağlı olsa Tuba Büyüküstün geldi diye Sefirin Kızı'nın uçması gerekirdi ama durum ortada. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mantıklı bir konuşma yürütmeye çalışıyorum ama işi tuhaf yerlere çekiyorsun gerçekten. :A Oyuncu geliyor diye değil hikayesi güçlü olduğu için Total yükseldi. İş oyuncuya bağlı olsa Tuba Büyüküstün geldi diye Sefirin Kızı'nın uçması gerekirdi ama durum ortada. :A
Tuba’nın reytingi yok zaten hep söylüyorum. :A Zamanında söylediğimizde forumdaki Tuba fanları linç ediyordu ama gerçek bu. :A