Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aziz | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Aşk Mantık İntikam | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
Diziler düşerken benim orta sayfa durur mu o da düşüyor :D bu arada dün Nevşin Mengü acayip sinirimi bozdu da dersem siyasete girecek izleyenler neyden bahsettiğimi anlamıştır.
Afara da etkilemiş olabilir bence :D

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kasaba Doktoru biraz yükselir sanmıştım. Daha artacak gibi değil anlaşilan. Keşke kısa süreli olsaydı. Sıkıcı değildi bölüm ama TRT dizileri 2 saat çekilmiyor. Bir sınırı var ve sınırı geçemiyor malasef. Aynı sınırlar içinde daha kısa süreli diziler çekse keşke.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kasaba Doktoru biraz yükselir sanmıştım. Daha artacak gibi değil anlaşilan. Keşke kısa süreli olsaydı. Sıkıcı değildi bölüm ama TRT dizileri 2 saat çekilmiyor. Bir sınırı var ve sınırı geçemiyor malasef. Aynı sınırlar içinde daha kısa süreli diziler çekse keşke.
Boşver Kasabayı gel sende adaya 😂😂😂😂

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Cuma dizilerinin hepsi rezalet durumda. Hadi Arka Sokaklar ve Kasaba Doktoru için sözüm meclisten dışarı olsun ama gelecek sezon için temizlik yapılması gereken başlıca günlerden biri olduğu açık.

Afara saatine göre fena başlamamış. İlk bölümü biraz izledim genel olarak fena değildi. Kanal D belli ki her açıdan yeni bir Beyaz Show yaratmak için yola çıkmış ama bu ortaya karışık formatla ne kadar yol alınabilir merak konusu. Konuklara bağlı olarak (Tolgahan Sayışman gibi kasıntılardansa Haluk Levent ve Yasemin Sakallıoğlu gibi programı yükseltecek isimler olmalı) daha da yükselebilir.