Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masumlar Apartmanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Üç Kız Kardeş', AB ve ABC1'de 'Survivor All-Star' zirvede!

screenshot-1-sRqB.png

reyting-son-2.jpg
------

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün günlerden K A D I N :Z Hazır lanet dizinin oyuncuları da buluşuyorken sen de izle. :A @kerem

FN4fuVHWYAEul1t

• Harika
Reactions: kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sezon salı günü boşluğu bir türlü dolmadı, hangi yapım gelirse diğer dizileri geçip zirveye oturdu. Garip bir salı sezonu oldu. Uzun yıllar sonra EDHO'suz salıyı gördük böylece...

'Üç Kız Kardeş' izlemedim ama fragmanıyla/hikayesiyle ilgi çekebilecek bir iş olduğu belliydi, beni tek düşündüren bu sezon yayına girecek olmasıydı ki o sıkıntıyı da aşmış görünüyor. Zirveye oturmuş, oranları harika. Bu şekilde ivmeyi devam ettirirse, yazın da bol tekrar verilirse yeni sezonun salı gününü kurtarır kanal. Tebrikler tüm ekibe!

'Masumlar Apartmanı' tüm gruplarda oranlarını artırmış, evet geçen sezondan uzak oranları ama artık onunla kıyaslamaya gerek yok. Son bölümler muhteşem, hatta iddia ediyorum geçen sezonki bölümlerden bile daha muhteşem bölümler izliyoruz. Keşke sezon başından beri böyle olsaydı ama olsun, umarım sezon sonuna kadar aynı güzellikte bölümler olur. Ekibin emeklerine sağlık, ekranların unutulmayacak işlerinden biri olacak.

'Evlilik Hakkında Her Şey' baştan beri tam ivmeyi yakalayamadı ki zaten, ben burada kaç kez söylemiştim. Bir hafta çok iyi oran alıyordu, bir hafta sert düşüyordu. Çok istikrarsız oranları vardı. Kadrosu ve hikayesiyle daha iyi bir reyting hak ediyordu bence ama nedense izleyici tam ısınamadı diziye. Sezon sonuna kadar şans verilir umarım.

'Destan' zirveyi kaybetmiş, sezon sonuna doğru yazın da gelmesiyle oranlar daha da düşer gibi. Keşke tek sezonluk bir iş olarak kalsa, oranları çok parlak değil zaten. Yeni sezon bu oranları bulamaz gibi geliyor bana.

'Survivor' bir ara 7-8 ivmesini yakalamıştı ama son günlerin reytinglerine baktım, o ivmeyi kaybetmişe benziyor. Gerçi oranları hala çok iyi, her türlü kanalı güldürür orası ayrı ama bu oranlar gelecek sezon All Star olmadan nasıl oranlar olacağı hakkında sinyal vermiyor mu?

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Bu sezon salı günü boşluğu bir türlü dolmadı, hangi yapım gelirse diğer dizileri geçip zirveye oturdu. Garip bir salı sezonu oldu. Uzun yıllar sonra EDHO'suz salıyı gördük böylece...

'Üç Kız Kardeş' izlemedim ama fragmanıyla/hikayesiyle ilgi çekebilecek bir iş olduğu belliydi, beni tek düşündüren bu sezon yayına girecek olmasıydı ki o sıkıntıyı da aşmış görünüyor. Zirveye oturmuş, oranları harika. Bu şekilde ivmeyi devam ettirirse, yazın da bol tekrar verilirse yeni sezonun salı gününü kurtarır kanal. Tebrikler tüm ekibe!

'Masumlar Apartmanı' tüm gruplarda oranlarını artırmış, evet geçen sezondan uzak oranları ama artık onunla kıyaslamaya gerek yok. Son bölümler muhteşem, hatta iddia ediyorum geçen sezonki bölümlerden bile daha muhteşem bölümler izliyoruz. Keşke sezon başından beri böyle olsaydı ama olsun, umarım sezon sonuna kadar aynı güzellikte bölümler olur. Ekibin emeklerine sağlık, ekranların unutulmayacak işlerinden biri olacak.

'Evlilik Hakkında Her Şey' baştan beri tam ivmeyi yakalayamadı ki zaten, ben burada kaç kez söylemiştim. Bir hafta çok iyi oran alıyordu, bir hafta sert düşüyordu. Çok istikrarsız oranları vardı. Kadrosu ve hikayesiyle daha iyi bir reyting hak ediyordu bence ama nedense izleyici tam ısınamadı diziye. Sezon sonuna kadar şans verilir umarım.

'Destan' zirveyi kaybetmiş, sezon sonuna doğru yazın da gelmesiyle oranlar daha da düşer gibi. Keşke tek sezonluk bir iş olarak kalsa, oranları çok parlak değil zaten. Yeni sezon bu oranları bulamaz gibi geliyor bana.

'Survivor' bir ara 7-8 ivmesini yakalamıştı ama son günlerin reytinglerine baktım, o ivmeyi kaybetmişe benziyor. Gerçi oranları hala çok iyi, her türlü kanalı güldürür orası ayrı ama bu oranlar gelecek sezon All Star olmadan nasıl oranlar olacağı hakkında sinyal vermiyor mu?
' Baba ' ?

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Üç kız kardeşi şapkayı öne çıkarıp tebrik etmek lazım. Hiç izlemedim ancak ne bir beklentim ne de umudum vardı. Reytingleri ile kanala umut oldu resmen.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yorumlamayı unutmuşum. :(

Tanıtımları beni çok etkilemişti, kadrosu da öyle ki Haluk Bilginer tek başına yeterli bir sebep. Lakin ben salı akşamının çok rahat zirvesine oturur derken bu oranlar çok sürpriz oldu. Senaryo sanırım bekleneni veremiyor, öyle yorumlar okumuştum. Her zaman diyoruz ya oyuncular değil de senaryo izleyiciyi çekiyor diye... Bu oranlarla tek sezonluk kalabilir gibi.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Kanal D'nin Baht Oyunu dışında dizi anlamında falsosu olmadı, Sadakatsiz düştü ama ilk sezonki reytingleriyle yeterince memnun etmişti. Darısı diğer kanalların başına :)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Yorumlamayı unutmuşum. :(

Tanıtımları beni çok etkilemişti, kadrosu da öyle ki Haluk Bilginer tek başına yeterli bir sebep. Lakin ben salı akşamının çok rahat zirvesine oturur derken bu oranlar çok sürpriz oldu. Senaryo sanırım bekleneni veremiyor, öyle yorumlar okumuştum. Her zaman diyoruz ya oyuncular değil de senaryo izleyiciyi çekiyor diye... Bu oranlarla tek sezonluk kalabilir gibi.
Hatırlatmış oldum. :D Tw daki farklı deneklerde geçen hafta zirvede yer almış.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Destan zirveyi kaybederek bütün gruplarda sert düşüşler yaşamış sezon sonunda final yapabilir AB çok düşük gidiyor Total da 5 altında düşerse yeni sezon onayı alamaz bence.

Üç Kız Kardeş iki hafta üst üste 1 reyting yükselerek gidiyor Kanal D'nin Sadakatsiz,Camdaki Kız,Yargı'dan sonra tutan bir dizisi daha oldu iyi bir strateji ile gidiyorlar.

Baba sezonun fiyaskolardan, Haluk Bilginer kaç yıl sonra ekrana döndü herkesin beklentiler yüksekti ama dizi çok düşük reytingler alarak devam ediyor,yanlış projeyi seçti Hakim daha iyi bir seçimdi .

2-3 ay önce zirve için yarışan Masumlar ve EHHŞ şimdi sonunculuk için kapışıyorlar.

Survivor bu ay düşüşte ama yine iyi gidiyor özellikle ABC1'de.

Kanal D iki sezon üst üste yükselişte darısı Star'a.

• Üzücü
Reactions: Forumdash

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Doktor Hanım'ın olduğu bir günde ikimiz de onu izleyemiyoruz bu kadere sebep olanlar utansın. :(
Sosyal medyada Doktor Hanım'ın Gülben ile olan sahnesine denk geldim de bizim Kırmızı Oda'mızın ruhunu yansıtan bir sahne değildi hiç. :( O yüzden internetten o sahneleri izlemek gelmiyor içimden hiç.

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
PT kuşağındaki 6 proje de (Total hariç) ilk 10'a girmeyi başarmış. Kime ne kadar ekmek çıkmıştır bilemem ama en azından dengeli bir dağılım olmuş. Tabii kadınların çöp muamelesi gördüğü dizi zirveye oturururken ilham verici, güçlü kadınlarla ve anlamlı mesajlarla dolu EHHŞ'nin en az izlenen iş olması üzücü. :( Tamam kusursuz yapım olmayabilir ama ne olursa olsun 3 küsürlü sonuçları hak etmediği kesin. Gelecek sezona kalmayacağı anlaşıldı ama umarım final sezon sonundan önce gerçekleşmez. Gerçi AMİ bile ilk 10'a girememesine rağmen +3 bölüm uzatma aldıysa iki grupta FOX'u ilk 10'a sokan dizinin şansı ona kıyasla daha yüksek. Üstelik haftada üç günün boş olması ve Mahkum'un başarılı performansı (bu yüzden diğer diziye de tolerans gösterilebilir) da elini güçlendiriyor. Hak ettiği değeri alamayacağını kabullendik ama en azından 30 bölümü görsün. :(

Total izleyicisi Baba'dan gittikçe uzaklaşıyor gelecek hafta ilk 10'a giremezse şaşırmam. Haluk Bilginer Oyun Atölyesi'ni döndürebilmek için önüne gelen her projeyi kabul ediyor anladık ama böyle hayal kırıklığı işlerle kendi imajına da gölge düşürüyor maalesef. :(

Terapi gazıyla Masumlar yine 5 küsürü görmüş. Yani Doktor Hanım olmasa kim bilir kaç bandına düşecekti ucuz kurtulmuş. :A Senaristler her zamanki saçmalıklarına yenilerini eklemezse finale kadar bu ayarda gider.

Destan özellikle ABC'de kötü düşmüş. Yapımcı hatrı nedeniyle gelecek sezon da devam edecek gibi ama bu durumda aşırı güven veren bir performanstan söz etmek de zor.
------

Sosyal medyada Doktor Hanım'ın Gülben ile olan sahnesine denk geldim de bizim Kırmızı Oda'mızın ruhunu yansıtan bir sahne değildi hiç. :( O yüzden internetten o sahneleri izlemek gelmiyor içimden hiç.
Tuna ve Hüseyin de yok ben ne yapayım öyle Kırmızı Oda'yı. :( Belki müsait anımda Safiye'yle olan sahnelerine göz atarım ama taş yerinde ağır derler ya o hesap. :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dizileri izlemiyorum sadece fragman yada kadrolara baktığımda BABA anın daha başarılı bir iş olup KIZ KARDEŞLERİN daha arka planda kalacağını düşünmüştüm.
Demek ki İclal Aydın daha çok dokunmuş izleyiciye ki Haluk Bilginer gibi ismin olduğu dizi arka planda kalmış.
Salı pastası çok dilimli herkes birşeyler almış.

Şimdi Survivor 7 almıyor ama pastadan aldığı dilime bakarsak AB ve ABC1 de o dilim onu zirveye taşıyor.

Bence 70 güne ulaşan bir programa göre beklenen üstünde gitmeye devam ediyor.
Sıralama olarak ilk 3 den aşağı inmiyor.