sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben edho'cu değildim ki izlemem de :X Sadece Sanem Çelik ekrana geri döndüğü için anne'nin yoklugunda pohpohladim. yoksa bu sezon dizilerim SS haricinde Ay yapım dizileri ve Anne'ydi :X istersen yaz aylarındaki durum güncelleme bakabilirsin :X (çok uğraşmazsın durum güncelleyen biri değilim :A)

Haftaya kesin orjinaline göre bitecek diyorsun :F Daha Cansu annesini tanımadan, Gonca kızını bulmadan, yaz basından beridir dediğim tokat sahnesini görmeden bitecek demk:T

Ben izlemediğim için bilmiyorum edhoyu ama atv sitesinde geçen hafata 5part olan dizi bu hafta 7 part olmuş. bunu reklama yorulmasın yani :X her dizi en fazla 4 reklam verir.

Tokat sahnesi derken onu boş vaktinde bulup bana atsana.:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bir edho seven olarak, Anne dizisini tebrik ediyorum @sokak sanati geçen haftaki pozitif yorumu için bu tebrik onun için olsun , edho biraz reyting kaybetmiş bunun tek sebebi kanalın reklamları yanlış yerde koyması olabilir , raci bey neden diziye aksiyon katmıyor anlamış değilim. ? Meryem Hanım diziye geliyormuş bu kötü oldu , Meryem gelince edho büyük ihtimalle Anne'nin özetini bile geçemez.
Reyting sistemi hakkında sorum olacak , Anne reytingleri çok iyi olduğuna göre , bu reytinglerden reklamları artacağına göre neden edho gibi fazla reklamlar yayına girmiyor bunu anlamış değilim , edho dan daha fazla izlediği için daha fazla reklam paketi gelmesi lazım değil mi ? Bu konuda bilgisi olan var mı ? @sokak sanati , @sürgünüm .

Beni negatif gören olmaz zaten hep pozitifimdir.:p hangi pozitif davranışımdan bahsediyorsun bilmiyorum ama sağol. Meryem konusunda da hak veriyorum.:D

Yeni bir dizi olduğu için reklam verenler o kadar güvenmiyor olabilir ve paket dediğin olay yıllık yada aylık oluyor olabilir. Eşkıyanın 1 ayda çok dusmeyecegini herkes tahmin eder. Anne'nin 1 ay sonra ne olacağı belki değil. Fikir yürüttüm sadece net bilgim yok onuda belirteyim.:D
Reklam verenler istediği kadar reklam verebilirler fark etmez. Patron Star TV.

Yani adam dizilerinin daha çok izlenmesi ve Eşkıya'yı geçmesi için daha az kuşak reklam giriyorlar. İsterseler hiç girmezler. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Raci ustanın kalemiyle onun bıraktığı yerden doğaçlama devam eden diziyi bir mi tutuyorsun güldürme beni aga :A Pusuyu en son Polat, Akif, Cahit bir de rahmetli Süha bey yazıyordu eğer Raci Şaşmaz'ın klasında birini bulabilirlerse o zaman görüşürüz :D

Ayrıca Meryem başrol falan değil bölüm başı 3-4 sahnesi ya olur ya olmaz o yüzden bizim içimiz rahat.
neyin kafasını yaşıyorsun vadiden kim giderse gitsin o isim ve polat alemdar durduğu sürece yoluna devam eder ve her zaman en büyük efsane olarak yoluna devam eder. vadi oyuncularını diziye doldurup mafyacılık oynanan dizi olsa olsa rezil bir çakma olur ki bana göre bu dizi çakma bile olamaz karı doldurmuşlar koskoca çakırı rezil etmişler üstüne de hiçbir etkisi olmayan meryem diye bir kadını almışlar gözümde zaten zerre kadar değeri yoktu artık sadece acıyorum :D