Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalk Gidelim | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu dizi isterse elli kez zirveyi alsın bu rezillikten sonra benim için yok hükmündedir ve Mucize Doktor hala birincidir. RTÜK uyumaya devam etsin.

20201018_191459.jpg

20201018_191501.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senin için yok hükmünde olması kimsenin umurunda değil, keşke senin için gerçekten yok hükmünde olsa bütün sevmediğin diziler de daha fazla kafa şişirmesen. :)
Umrunda değilse cevap vermene gerek yok. :) Ayrıca olay sevmeme falan değil böyle rezalet bir sahnenin olması. Şiddet, silah vs. sahneleri bitsin dedikçe iyice sapıtıyorlar. Böyle bir şey izlediğim bir dizide olsa ona da tepki gösteririm.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Umrunda değilse cevap vermene gerek yok. :) Ayrıca olay sevmeme falan değil böyle rezalet bir sahnenin olması. Şiddet, silah vs. sahneleri bitsin dedikçe iyice sapıtıyorlar. Böyle bir şey izlediğim bir dizide olsa ona da tepki gösteririm.
Benim izlediğim diziye laf atarsan bana da cevap hakkı doğar. Nedense bu duyarlılığın hep antisi olduğun projelerde dile geliyor. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Benim izlediğim diziye laf atarsan bana da cevap hakkı doğar. Nedense bu duyarlılığın hep antisi olduğun projelerde dile geliyor. :)
İzlediğim dizilerde böyle rezillikler olmuyor çok şükür. :) Zaten izlemediğim birçok dizide de olmuyor onlara böyle şeyler demiyorum farkındaysan.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
İzlediğim dizilerde böyle rezillikler olmuyor çok şükür. :) Zaten izlemediğim birçok dizide de olmuyor onlara böyle şeyler demiyorum farkındaysan.
Bu olan şey sana göre rezillik, başka dizilerde, dünyada ne rezillikler oluyor, bu onların yanında hiçbir şey. Gerçek hayatta da herkesin başına gelebilir ayrıca.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu olan şey sana göre rezillik, başka dizilerde, dünyada ne rezillikler oluyor, bu onların yanında hiçbir şey. Gerçek hayatta da herkesin başına gelebilir ayrıca.
Ben başka rezilliklerle değil buradakiyle ilgileniyorum şu an. Gerçek hayatta gelip gelmemesi de önemli değil diziler bu konuda olabildiğince dikkatli olmalı. Diziye hastane sahnesi yazmak için illa küçücük çocuğun eline koca silah mı vermek lazım. Bu sahneye tepki göstermen seni diziyi sevmeyen biri haline getirmez merak etme.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Ben başka rezilliklerle değil buradakiyle ilgileniyorum şu an. Gerçek hayatta gelip gelmemesi de önemli değil diziler bu konuda olabildiğince dikkatli olmalı. Diziye hastane sahnesi yazmak için illa küçücük çocuğun eline koca silah mı vermek lazım. Bu sahneye tepki göstermen seni diziyi sevmeyen biri haline getirmez merak etme.
Ben objektifim senin gibi değilim merak etme. Bu sahne tepkimi çekseydi tepkimi zaten dile getirirdim. Yasak Elma yorum konusunda harika attığın mesajlarımı hatırlarsan anlarsın tepkisini dile getiren bir insan olduğumu.