15-21 Ekim 2012 Haftalık Dizi Reytingleri / Haftanın En Çok İzlenen Dizileri

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285

Yorumumda Total'ide yorumladım...Sadece AB'yi yorumladım.Totalde 1 reyting farklari yok ister kıl payı de ister foto finiş ister burun farkı de.O derece azlar.

daha ne yazdığını bilmiyorsun "Türkiye nın en çok izlenen dizisi MY" yazmışsın ama en fazla izmeneni Total belirler ve Total de burun farkida olsa kol farkida olsa Vadi en cok izlenmiş. AB reklam veren icin cok önemlidir ama bende reklam veren olmadığım icin bnm icin bir önemi yok. :)

Bu hafta Vadi yok belki bu sayede bir defa da olsa 1. Olursunuz, sevinirsiniz bari :D

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Vadi reklam olmasa 5 katlar totalde abde 12-13leri görürü my yeni karakterler geldi diye yükselimiş haftaya düşer yine

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
daha ne yazdığını bilmiyorsun "Türkiye nın en çok izlenen dizisi MY" yazmışsın ama en fazla izmeneni Total belirler ve Total de burun farkida olsa kol farkida olsa Vadi en cok izlenmiş. AB reklam veren icin cok önemlidir ama bende reklam veren olmadığım icin bnm icin bir önemi yok. :)

Bu hafta Vadi yok belki bu sayede bir defa da olsa 1. Olursunuz, sevinirsiniz bari :D

ab her hafta muhtesem birinci totaldede fark yok vadiyle muhtesem özeti e 7 geçiyor ab de en fazla reklam gelirini muhteşem aliyor

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
ab her hafta muhtesem birinci totaldede fark yok vadiyle muhtesem özeti e 7 geçiyor ab de en fazla reklam gelirini muhteşem aliyor

ya sizin anlayışınizda bir sorunmu var? Ben AB de MY kötü dedimmi? Evet AB de en yüksek reytingi acik ara MY aliyor ama En fazla izlenen diziyi Total belirliyor ve 6 haftadir Vadi Total de zirvede yani burun farkiylada olsa, kol farkiylada olsa, kulak farkiylada olsa,... Vadi 6 haftadir Türkiye nin en fazla izlenen dizisi bunu anlamak bu kadar zormu?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Vadi en çok izlenen dizi my yi ezmiş parçalamış reklam şova rağmen

- - - Ekleme - - -

En çok ciro yapan dizi açık ara vadı en çok kazandıran

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Takas gerçekten yorumların çok komik , Vadi , MYı ezmiş diyosun ama total grubundaki fark 0,77 , ama ab grubunda MYın , Vadiye attığı fark tam 4,17 reyting , bende totali daha fazla önemsiyorum evet ama totalde okadar küçük reyting farkı varsa ezilmez ama abdeki farka ezmiş denir.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,389
Puanı
1,060
Lale Devri her hafta artıyor! :) Süper ve çok kaliteli dizi çünkü