15 Şubat 2022 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masumlar Apartmanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Destan | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
#Baba
Total | (6) | 5,43
AB | (4) | 5,44
ABC1 | (4) | 6,18

#Baba (TKR)
Total | (18) | 2,49
AB | (13) | 2,39
ABC1 | (16) | 2,80

#SurvivorAllStar2022
Total | (1) | 8,01
AB | (1) | 7,51
ABC1 | (1) | 8,60

#EvlilikHakkındaHerŞey
Total | (8) | 4,38
AB | (5) | 4,64
ABC1 | (7) | 5,17

#MasumlarApartmanı
Total | (9) | 4,36
AB | (3) | 5,48
ABC1 | (5) | 5,77

#Destan
Total | (2) | 7,52
AB | (6) | 4,04
ABC1 | (3) | 6,77

#Emanet
Total | (15) | 2,83
AB | (22) | 1,58
ABC1 | (22) | 1,96

Kaynak: Deniz TURAL

Reyting sonuçları eklendi.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Baba beklediğum gibi başlamış. Zaten dünkü tahmin konusunda da 2. olmuşum.
Dizinin tekrarı da iyi gitmiş sayılır. Bence gelecek hafta Total-AB'de de 6.5+ alacak. Genel olarak karışık olduğunu söylüyor herkes, amma hem de beğenen kişi sayısı çok.
Üç Kız Kardeş daha düşük başlayacak bence.

Masumlar Apartmanı gelecek hafta Totalde 3-lü reyting alacağı kezinleşti. Her hafta eriyor ve totalde 9. sıraya kadar gerilemiş. Böyle hikayeye ve oyuncu kadrosuna senaristler yazık ettiler.

Didem Arslan nasıl çökmüş. Benim de izlediğim kayıp çocuk olayını 2 ay uzattılar ve bi sonuça bağlanmadan konuya ara verdiler. Böyle olduğu için de 3ün altına düştü. Gelecek hafta falan 2-2.3-e falan geriler. Böyle reyting için olayı ele alıp, sonra bırakmak çok kötü bir yaklaşım..

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Baba beklediğum gibi başlamış. Zaten dünkü tahmin konusunda da 2. olmuşum.
Dizinin tekrarı da iyi gitmiş sayılır. Bence gelecek hafta Total-AB'de de 6.5+ alacak. Genel olarak karışık olduğunu söylüyor herkes, amma hem de beğenen kişi sayısı çok.
Üç Kız Kardeş daha düşük başlayacak bence.

Masumlar Apartmanı gelecek hafta Totalde 3-lü reyting alacağı kezinleşti. Her hafta eriyor ve totalde 9. sıraya kadar gerilemiş. Böyle hikayeye ve oyuncu kadrosuna senaristler yazık ettiler.

Didem Arslan nasıl çökmüş. Benim de izlediğim kayıp çocuk olayını 2 ay uzattılar ve bi sonuça bağlanmadan konuya ara verdiler. Böyle olduğu için de 3ün altına düştü. Gelecek hafta falan 2-2.3-e falan geriler. Böyle reyting için olayı ele alıp, sonra bırakmak çok kötü bir yaklaşım..
Tebrik ederim :bhr: :love1:

Oyuncu kadrosu iyi ya tabi Melisa Şenolsun'u saymazsak :A :F

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Baba güzel bir açılış yapmış. Dün biraz baktım çok sarmadı beni. Baya kalabalık bir oyuncu kadrosu var. Başarılı olsun isterim.

Evlilik Hakkında Herşey düşüş yaşayıp artış yaşayarak ilerliyor ama 3 aşağı 5 yukarı kendi oranlarına yakın oranlar olmakta. Diğer hafta bu oranları sabitlerse fazla etkilenmemiş olur. Bölüm harikaydı yalnız. Hele son sahne.

Masumlar Apartmanı bir grupta Evlilik Hakkında Herşey'in gerisine düşmüş. Nerden nereye. Bir ara 2 katı reytingi alıyordu nerdeyse. O da yeni rakipten fazla etkilenmemiş gibi.
Haftaya yeni bir dizi gelecek ve baya kritik. Asıl reytingler ise 2 hafta sonra şekillenir.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Evlilik Hakkında Her Şey sezonun en underrated işi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. :( Yeni rakibe rağmen sarsılmamış, üstelik Total'de Masumlar'ı bile sollamış ama yine de böyle harika bir bölümle daha iyisini hak ediyordu. Hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor hem zekamızı çalıştırıyor yani tam da özlemini duyduğumuz tarzda bir dizi işte niye izlemiyorsunuz ey denekler. :A

Baba güzel başlamış. Ağır tempolu olduğuna yönelik yorumlar görünce tahminimi yaparken temkinli davranmıştım ama salı gibi müsait bir günde iyi reyting alması şaşırtmadı. Yine yorumlardan anladığım kadarıyla hikayesi Yaprak Dökümü + Şahsiyet kırmasına benziyormuş zaten yıllar önceki numaraları taklit eden senarist çiftten orijinal bir iş beklemek imkansız. :A

Masumlar 4.36 :F :F :F bu sezon önceki kadar iyi gitmeyeceğini tahmin ediyorduk ama bu denli düşeceğini kimse düşünmezdi sanırım. Kırmızı Oda sezon başında Total'de ilk 10'a giremiyor diye alay edilmişti ama sıra Gülseren teyzenin diğer işine geldi. :A Üstelik gelecek hafta Üç Kız Kardeş gibi doğrudan kadın izleyiciye hitap eden bir iş başlıyor onun da Total'den izleyici çalabileceğini düşünüyorum. Eee demek ki neymiş rakipler yok diye postu serip o kadar hafta insanların beklediğini vermeyince kimse de sizin keyfinizi beklemezmiş. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dün Baba'yı izledim ve çok beğendim. Kırmızı Oda'dan sonra takip edeceğim yeni dizim belli oldu. Haluk Bilginer resmen rolü yaşıyor, sırf onun oyunculuğu için bile izlenir. Dizi daha ilk bölümden çok iyi reytingler almış. Bu haftaki tekrarları ile haftaya zirveye yerleşir. Ay Yapım uzun zaman sonra şeytanın bacağını kırmış oldu bu sezon. Yargı ile sezona güzel bir giriş yapmışlardı. Şimdi de Oğlum güzel bir açılış yaptı, Baba ile de Salı gününün zirvesine oynayacaklar gibi. :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: Aserat and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Dün Baba'yı izledim ve çok beğendim. Kırmızı Oda'dan sonra takip edeceğim yeni dizim belli oldu. Haluk Bilginer resmen rolü yaşıyor, sırf onun oyunculuğu için bile izlenir. Dizi daha ilk bölümden çok iyi reytingler almış. Bu haftaki tekrarları ile haftaya zirveye yerleşir. Ay Yapım uzun zaman sonra şeytanın bacağını kırmış oldu bu sezon. Yargı ile sezona güzel bir giriş yapmışlardı. Şimdi de Oğlum güzel bir açılış yaptı, Baba ile de Salı gününün zirvesine oynayacaklar gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
deme-oyle-deme-kenan-aglama.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Baba çok iyi başlamış hayır ya. :( Üç Kız Kardeş tutamayacak bence, hatta eğer tutmayacak olursa içime 9. bölüm final olacağı doğdu. :A

EHHŞ'e baktım biraz çok keyifliydi, şu üşengeçliğim olmayaydı da bu diziye devam edeydim...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Baba güzel başlamiş. Haftaya 7 filan bekliyorum gerçi Kız Kardeşler var ama bizden bişey alacağini sanmam M.A varken:A