15 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu
dizisi tüm gruplarda zirvede yer aldı.

Yasak Elma dizisi bu hafta oranlarında ciddi yükseliş yaşadı. Tüm gruplarda günün en çok izlenen ikinci dizi oldu. Dizinin Ab grubundaki ciddi yükselişi dikkat çekti.

Maraşlı bu hafta tüm gruplarda yükseliş yaşadı.

Çukur bu hafta yükseliş yaşadı fakat dizi hafta sıralaması olarak yeniden geriledi. Total grubunda geçen hafta 2. sıradaki yerini koruyamadı. Maraşlı ile Total grubunda aynı oranı alması dikkat çekti.

Sefirin Kızı, düşüşüne devam etti.

Esra Erol'da Total grubunda en çok izlenen 2. yapım olmayı başardı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Yasak Elma 98.bölüm, 8.80 reyting. :bhr: Son sahnenin etkisiyle haftaya da yükselişe devam eder, 100.bölümde 10 reytingi görse güzel olur. :A
Çukur reyting olarak iyi olsa da sıralama olarak hem totalde hem de AB'de en az izlenen 2.dizi olmuş. Öyle bir gün ki 7.75 reytingle en az izlenen 2.dizi oluyorsun. :A Bu sezon bitmesi isabet oldu bence, hala iyi reyting alsa da kan kaybetti.
Maraşlı'dan düşüş bekliyordum, yükselmesi şaşırttı. Baya iyi gitmiş.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yasak Elma 98.bölüm, 8.80 reyting. :bhr: Son sahnenin etkisiyle haftaya da yükselişe devam eder, 100.bölümde 10 reytingi görse güzel olur. :A
Çukur reyting olarak iyi olsa da sıralama olarak hem totalde hem de AB'de en az izlenen 2.dizi olmuş. Öyle bir gün ki 7.75 reytingle en az izlenen 2.dizi oluyorsun. :A Bu sezon bitmesi isabet oldu bence, hala iyi reyting alsa da kan kaybetti.
Maraşlı'dan düşüş bekliyordum, yükselmesi şaşırttı. Baya iyi gitmiş.
Maraşlı'dan uzak dur :A o dizi iyi. Çukur bitince daha da sağlam olacak yeri :A

Yasak Elma izliyorum ve yükseliyor. Zinciri kırdım :A