Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

• Tuzak | TV8

• Yıldız De Bana | Kanal D

• Kullanılan toplam oy
    16

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,740
Puanı
1,060
Bu ülke için hala umut var. :Z

64ISLAMOFOBISHOW TV0,651,75
28ISLAMOFOBISHOW TV0,922,74
40ISLAMOFOBISHOW TV0,792,09
------

Evet alırdınız ama AB ve ABC'de 2 küsür reyting artışıyla 1. olamazdınız. :)
Bu oranları da Kızılcık Şerbeti bekleyenler sayesinde almıştır bence. Eğer günler öncesinde yayınlanmayacağı bildirilseydi hiçbir grupta ilk 100'e giremezdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Bu oranları da Kızılcık Şerbeti bekleyenler sayesinde almıştır bence. Eğer günler öncesinde yayınlanmayacağı bildirilseydi hiçbir grupta ilk 100'e giremezdi.
Orası net zaten. Gelecek hafta yayınlamaya kalkacakları şey bu kadarını bile alamaz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Teyzoş bunlar anlamaz yorma kendini :X
Rakibi haksız yere yayından kalkmışken boştaki izleyiciye konup ertesi sabah güle oynaya sosyal medyadan reyting teşekkürü paylaşan dizinin fanlarına bir şey anlatmaya meraklı değilim zaten ben de. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
Rakibi haksız yere yayından kalkmışken boştaki izleyiciye konup ertesi sabah güle oynaya sosyal medyadan reyting teşekkürü paylaşan dizinin fanlarına bir şey anlatmaya meraklı değilim zaten ben de. :)
100 bin fana laf anlatabileceğini düşünmen komik olurdu zaten :A

Konu haksızlık olduğu için sen ve forumdakilerin yorumları çok önemli değil nelere nelere haksızlık ettiğinizi biliyoruz :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
100 bin fana laf anlatabileceğini düşünmen komik olurdu zaten :A

Konu haksızlık olduğu için sen ve forumdakilerin yorumları çok önemli değil nelere nelere haksızlık ettiğinizi biliyoruz :A :A
Konuyu buraya bağlamak için çok düşündün mü. :A 100 bin fanı toplasan bir tane mantıklı insan etmediği için evet bence de laf anlatmak komik olur. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,740
Puanı
1,060
Yalı Çapkını'nın alınan reytingler için teşekkür etmesinde ne gibi bır sıkıntı var anlayamıyorum. Eğer Kızılcık Şerbeti yayınlansaydı ve AB/ABC1 kategorilerinde 2. bile olsaydı yine aynı şekilde teşekkür paylaşımı yapılacaktı, reytinlgerde düşüş yaşasaydı da paylaşım yapılacaktı zaten, ayrıca Yalı Çapkını'nın bir çok oyuncusu Kızılcık Şerbeti'ne uygulanan bu cezaya tepki göstermiş, diziye destek çıkmışken bir reyting teşekkürüne neden tepki var ? Yalı Çapkını'nın suçu mu ceza alması anlayamadım. Dün akşam bile Yalı Çapkını oyuncularının birkaçı paylaşım yaptı Kızılcık Şerbeti'ne destek amaçlı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Bu ülke için hala umut var. :Z

TOTAL64ISLAMOFOBISHOW TV0,651,75
AB28ISLAMOFOBISHOW TV0,922,74
ABC140ISLAMOFOBISHOW TV0,792,09
------

Evet alırdınız ama AB ve ABC'de 2 küsür reyting artışıyla 1. olamazdınız. :)

Emin ol olurduk zaten ablerde yükselmeye başlamıştık

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,803
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Yalı Çapkını'nın alınan reytingler için teşekkür etmesinde ne gibi bır sıkıntı var anlayamıyorum. Eğer Kızılcık Şerbeti yayınlansaydı ve AB/ABC1 kategorilerinde 2. bile olsaydı yine aynı şekilde teşekkür paylaşımı yapılacaktı, reytinlgerde düşüş yaşasaydı da paylaşım yapılacaktı zaten, ayrıca Yalı Çapkını'nın bir çok oyuncusu Kızılcık Şerbeti'ne uygulanan bu cezaya tepki göstermiş, diziye destek çıkmışken bir reyting teşekkürüne neden tepki var ? Yalı Çapkını'nın suçu mu ceza alması anlayamadım. Dün akşam bile Yalı Çapkını oyuncularının birkaçı paylaşım yaptı Kızılcık Şerbeti'ne destek amaçlı.

Sadece oyuncular değil ekiptende yazan oldu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Dün akşam yaşananların herhangi bir şekilde normallikle alakası yokken sektörün DAHA GÜÇLÜ bir şekilde sesini çıkarması gerekiyor çünkü bugün buraya yapılan yarın başka işe yapılabilir. Bu olay da sinek küçük ama mide bulandırır olayının örneklerinden biri. Zaten teşekkürün kendisi değil yapılış ve duyuruluş şekli sıkıntılı.

------

Valla bence alırdık dediğim gibi yükselmeye başlamıştık
Ay tamam alırdınız en büyük sizsiniz sizden en iyisi yok tüm diziler size kurban olsun rahatladın mı?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Dün akşam yaşananların herhangi bir şekilde normallikle alakası yokken sektörün DAHA GÜÇLÜ bir şekilde sesini çıkarması gerekiyor çünkü bugün buraya yapılan yarın başka işe yapılabilir. Bu olay da sinek küçük ama mide bulandırır olayının örneklerinden biri. Zaten teşekkürün kendisi değil yapılış ve duyuruluş şekli sıkıntılı.

Ne gibi bir sıkıntı var her zaman böyle tşk ediyorlar ya
------

------

Ay tamam alırdınız en büyük sizsiniz sizden en iyisi yok tüm diziler size kurban olsun rahatladın mı?

Ya altı üstü bir dizi bu kadar sinirlenecek ne var sen bu kadar taktın bu konuya :A
------

Kş yi geçecek kadar değil.

Ben geçerdik demedim zaten yine iyi oranlar alırdık dedim

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,740
Puanı
1,060
Sadece oyuncular değil ekiptende yazan oldu
Biliyorum ama maalesef Kızılcık Şerbeti izleyenlerinde bir öfke, bir gereksiz hırs var.

------

Yalı Çapkını ekibi ve oyuncuları gereğinden fazla bile destek çıktılar rakip dizi olmasına rağmen. Bir teşekküre takılmak bence çok gereksiz bir olay.