14 Eylül 2021 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Baht Oyunu | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Serap Paköz'e tebrikler 90 dakikalık yayın süresiyle rakiplerini geçiyor. :D

• Harika
Reactions: STAR

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' beklediğimden düşük açılış yapmış, bol tanıtıma ve geçen sezonun açık ara dizisi olmasına rağmen (rakipsiz açılışı da katarsak) düşük açmış diyebiliriz. Tabi yükseleceğine eminim, önümüzdeki haftalarda tekrardan çift rakamlara ulaşacağını düşünüyorum. Geçen sezon oranlarına ulaşamasa bile sezonu çok iyi oranlarla geçireceği kesin. Bölümü izleyeceğim en kısa sürede. :X

'Baht Oyunu' ve 'Ada Masalı' tek rakibiyle listelerde kaybolmuş, iki dizi de yazın işin olabilecekken birbirlerine rakip olarak reytingi ve dikkati böldüler. Farklı günlerde olsalardı eminim daha uzun süre iş yapabilirlerdi. Yazık oldu iki projeye de...

'MasterChef' bu sezon düşük seyrediyor, geçen sezon çok iyi oranlarla ilerliyordu ama bu sezon yazdan beri istenen seviyelerde değil. Bir an önce 'O Ses Türkiye'yi bekliyoruz.

• Beğendim
Reactions: Klaus

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Farah’ın yaptıklarına rağmen, 3 aylık aradan sonra gayet iyi oranlarla dönüş yapmış canım dizim, 2-3 haftaya rayına oturacaktır. Hayırlı uğurlu olsun yeni sezon 🧿🤲🏻😍🌹

Serap Paköz tebrikler, zaten iyi gidiyordu sezonu açtığından beri ama dün çok büyük atak yapmış, yayın akışında 13:00-16:00 gözüküyor ama youtube da 1 saat 30-40 dk yayın süreleri. Anlayamadım 20 dk başta özet verse, 1 saat reklam mı veriyor izleyen var mı düzeni nasıl?

Zahide yavaştan oturmaya başlamış 30’lara gelmiş, Zuhal yine kitlesini bulup ilk 20’ye girecektir.

Seda sayan ece üner olmadı gözüküyor, 15 güne tam netleşir tutup tutmadıkları.
Kadir ve Fulya da güzel devam ediyorlar,

Didem acık düşmüş zaten sunumunu beğenmiyorum, kaçak gelin melisay olmasaydı yeni sezonu rüyasında görürdü.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Farah’ın yaptıklarına rağmen, 3 aylık aradan sonra gayet iyi oranlara dönüş yapmış canım dizim, 2-3 haftaya rayına oturacaktır. Hayırlı uğurlu olsun yeni sezon 🧿🤲🏻😍🌹

Serap Paköz tebrikler çok büyük atak yapmış, yayın akışında 13:00-16:00 gözüküyor ama youtube da 1 saat 30-40 dk yayın süreleri. Anlayamadım 20 dk başta özet verse, 1 saat reklam mı veriyor izleyen var mı düzeni nasıl?

Zahide yavaştan oturmaya başlamış 30’lara gelmiş, Zuhal yine kitlesini bulup ilk 20’ye girecektir.

Didem acık düşmüş zaten sunumunu beğenmiyorum, kaçak gelin melisay olmasaydı yeni sezonu rüyasında görürdü.
Evet yaklaşık yarım saat özet var ve arada da reklamlar oluyor . (Serap Paköz)

• Beğendim
Reactions: offensive

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner ile Susma
Total:
-
AB: 0.32 (89)
ABC1: 0.45 (79)

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
Total:
-
AB: -
ABC1:
0.40 (99)

Uçankuş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Masumlar'ın rakip olmadan 5 reytingle başlaması skandalını görünce ben :F Özlemişim bu dizinin çöküşünü görmeyi. :A @kerem @offensive

Merve Dizdar Ne GIF by TRT

Şaka bir yana ne olursa olsun sezonu rahat çıkaracağı kesin ama eski şaşasına ulaşabileceğini hiç sanmıyorum. Zaten sosyal medyada da dünkü bölüm pek beğenilmemiş. Artık son çare olarak çok sevdikleri Naci'lerine sarılırlar ama o vizyonsuz senaristler olduğu sürece dizinin işi zor. Ne diyelim Farah'ın öngörüsüne sağlık. :bhr:

EHHŞ gelecek hafta zımba gibi bir ilk bölümle yarışa girerse bayağı ilgi çekeceğini düşünüyorum. EDHO da henüz ortada yokken Masumlar'dan sıkılan kitleye güzel bir alternatif oluşturabilir. FOX-MF Yapım ortaklığı bugüne kadar boş iş çıkarmadı umarım bu dizinin kaderi de onlar gibi olur.

Baht Oyunu ve Ada Masalı zaten yazın izlenmiyorken çökmeleri şaşırtmadı. Kanal D'de hafta sonu dolduğu için BO bir süre daha kendi gününde devam edecek gibi görünüyor ama (İbo Show başka günde başlayacaksa) diğeri için giderayak cumartesi denenebilir. Tabii ikisi de hangi günde olursa olsun bu saatten sonra yükselmeleri imkansız.
------

Farah’ın yaptıklarına rağmen, 3 aylık aradan sonra gayet iyi oranlarla dönüş yapmış canım dizim, 2-3 haftaya rayına oturacaktır. Hayırlı uğurlu olsun yeni sezon 🧿🤲🏻😍🌹

Serap Paköz tebrikler, zaten iyi gidiyordu sezonu açtığından beri ama dün çok büyük atak yapmış, yayın akışında 13:00-16:00 gözüküyor ama youtube da 1 saat 30-40 dk yayın süreleri. Anlayamadım 20 dk başta özet verse, 1 saat reklam mı veriyor izleyen var mı düzeni nasıl?

Farah'ın yaptıkları mı. :A Çok sevgili senaristlerinizin yaptıkları (daha doğrusu yapamadıkları) sayesinde kendisinin ayrılma kararı aldığını yedi cihan duydu siz hala kabullenemiyorsunuz. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumlar Apartmanı beklediğimin altında açmış sezonu ama fena değil oranlar. Tüm dizi ve programların oranlarından anlaşılan şu izleyici hala dönmemiş ya da TV izlemek istemiyor. Yaz dizilerinde de sezonu açan dizilerde de oranlar düşük geliyor. Ama yine de Masumlar Apartmanı sağlam bölümlerle eski oranlarını göremese de yükselişe geçer diye düşünüyorum.

Baht Oyunu ve Ada Masalı fena dağılmış. Baht Oyunu biraz daha devam eder ama Ada Masalı'nın şansını o kadar uzun görmüyorum.

Masumlar'ın rakip olmadan 5 reytingle başlaması skandalını görünce ben :F Özlemişim bu dizinin çöküşünü görmeyi. :A @kerem @offensive

Merve Dizdar Ne GIF by TRT

Şaka bir yana ne olursa olsun sezonu rahat çıkaracağı kesin ama eski şaşasına ulaşabileceğini hiç sanmıyorum. Zaten sosyal medyada da dünkü bölüm pek beğenilmemiş. Artık son çare olarak çok sevdikleri Naci'lerine sarılırlar ama o vizyonsuz senaristler olduğu sürece dizinin işi zor. Ne diyelim Farah'ın öngörüsüne sağlık. :bhr:

EHHŞ gelecek hafta zımba gibi bir ilk bölümle yarışa girerse bayağı ilgi çekeceğini düşünüyorum. EDHO da henüz ortada yokken Masumlar'dan sıkılan kitleye güzel bir alternatif oluşturabilir. FOX-MF Yapım ortaklığı bugüne kadar boş iş çıkarmadı umarım bu dizinin kaderi de onlar gibi olur.

Baht Oyunu ve Ada Masalı zaten yazın izlenmiyorken çökmeleri şaşırtmadı. Kanal D'de hafta sonu dolduğu için BO bir süre daha kendi gününde devam edecek gibi görünüyor ama (İbo Show başka günde başlayacaksa) diğeri için giderayak cumartesi denenebilir. Tabii ikisi de hangi günde olursa olsun bu saatten sonra yükselmeleri imkansız.
------

Farah'ın yaptıkları mı. :A Çok sevgili senaristlerinizin yaptıkları (daha doğrusu yapamadıkları) sayesinde kendisinin ayrılma kararı aldığını yedi cihan duydu siz hala kabullenemiyorsunuz. :A
Sen geç dalganı bakalım Kırmızı Oda'n nasıl açacak sezonu. :A En son bayağı düşmüştü çünkü. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı beklediğimin altında açmış sezonu ama fena değil oranlar. Tüm dizi ve programların oranlarından anlaşılan şu izleyici hala dönmemiş ya da TV izlemek istemiyor. Yaz dizilerinde de sezonu açan dizilerde de oranlar düşük geliyor. Ama yine de Masumlar Apartmanı sağlam bölümlerle eski oranlarını göremese de yükselişe geçer diye düşünüyorum.

Baht Oyunu ve Ada Masalı fena dağılmış. Baht Oyunu biraz daha devam eder ama Ada Masalı'nın şansını o kadar uzun görmüyorum.

Sen geç dalganı bakalım Kırmızı Oda'n nasıl açacak sezonu. :A En son bayağı düşmüştü çünkü. :A
En azından beklenenden düşük açarsa boşlukta değil üç rakibe karşı açmış olacak arada fark var. :A Ama son fragmandan sonra güveniyorum en az 5-6 gelecek. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

En azından beklenenden düşük açarsa boşlukta değil üç rakibe karşı açmış olacak arada fark var. :A Ama son fragmandan sonra güveniyorum en az 5-6 gelecek. :Z
Kırmızı Oda TOTAL'de 4 civarında, AB-ABC1 5 civarında reyting alır. 6'yı geçerse kıyıdan köşeden belki de geçeceğini sanmam. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Demek ki yaz etkisinden tam olarak çıkamamışız, biraz abartacağım belki ama en net durum Kasım gibi belli olur.

Masumlar Apartmanı sezonu gayet iyi açmış, bir süre sonra 10'lu reytinglerini konuşabiliriz. Tabii ki AB veya ABC'de. :A

Baht Oyunu kısmi bir şekilde batmış ama ağır rakibinden sonra bile 3'e yakın gitmesi en erken final ihtimalinin Ekim ortası olduğunu gösterir.

Ada Masalı fiyasko gitmiş, neredeyse 0 alacakmış. Baht Oyunu kadar parlak (yani Baht Oyunu'nun geleceği parlak demedim. :A) gelecek beklemiyor kendisini. Çok yakında final haberlerini almamız muhtemel...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Gülme komşuna, yarın sabah senin de gelecek başına. :A

Şu yas süreci bitsin, 2-3 haftaya çift haneleri görmeye başlar zaten. :A
Yoo benim başıma gelmeyecek çünkü kendisi dışında üç dizi daha yayınlanacak yani Masumlar gibi boşlukta rezil olması imkansız. :Z O senaristlerle görüp görebileceği tek şey daha çok düşüş olur böyle bir potansiyelin çar çur edilmesine üzülüyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yoo benim başıma gelmeyecek çünkü kendisi dışında üç dizi daha yayınlanacak yani Masumlar gibi boşlukta rezil olması imkansız. :Z O senaristlerle görüp görebileceği tek şey daha çok düşüş olur böyle bir potansiyelin çar çur edilmesine üzülüyorum. :A
İsterse yerin dibine çakılsın, bu sezon sonunu göreceği ve dizinin son yıllara damga vurduğu gerçeğini değiştirmiyor. :A