14 Ekim 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızıl Goncalar - 22. Bölüm | NOW

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Güzel Aşklar Diyarı - 4. Bölüm | Kanal D

• Karadut - 4. Bölüm | ATV

• İzlanda - Türkiye (UEFA Uluslar Ligi Grup Maçı) - CANLI | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,249
Puanı
860
1716220215310-png.127005

1716220240253-png.127006

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Kızıl Goncalar'ıma kocaman HELAL olsun. Milli maça rağmen yükselmiş! :Z:bhr: 8.20 reyting almış, haftaya daha da artar. :oley:

Güzel Aşklar Diyarı 2.66 reytinge düşmüş. AB'de durum daha da vahim, 0.89'a düşmüş. Dünkü bölüm en kötü bölümdü. Artık ben de internetten izlemeyi bıraktım dünkü bölümden sonra. 3-4 haftaya biter gibi en geç maalesef. Konu bir türlü o istenen seviyede anlatılamıyor maalesef.

Karadut Total'de 2.37'ye kadar düşmüş. AB daha vakim zaten. Bu dizi de 3-4 haftaya biter gibi en geç maalesef.

Kızıl Goncalar
Güzel Aşklar Diyarı
Karadut
GZ6cjsOXsAAUUP7
GZ6ckCnXcAA4Qg5
GZ6ckabXMAArWBh

İzlanda-Türkiye
Total | (1) | 11,72
AB | (1) | 15,45
ABC1 | (1) | 15,20

Masterchef Türkiye
Total | (3) | 3,98 (maç öncesi) / (14) | 2,07 (maç sonrası)
AB | (4) | 3,60 (maç öncesi) / (8) | 2,33 (maç sonrası)
ABC1 | (4) | 4,42 (maç öncesi) / (10) | 2,39 (maç sonrası)

Kaynak: TİAK

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Kızıl Goncalar yine hakkını vermiş reytinglerde. Zirvede bitecek bir iş olacak anlaşılan. Tabi son anda 3.sezonu yapalım gafletine düşmezlerse

Uzak Şehir (eski adıyla Albora'nın Sert Kışı) bu güne gelmeli aksiyon eksikliği var.

Nasıl @Aserat Deha'nın pazartesi bir erkek işi olarak yayınlanmalı diyorsa ben de Uzak Şehir'in bu günde yayınlanması tarafındayım.

Salı günü o dizi tutmaz ama GAD Salı günü denenebilir.

Kızıl Goncalar'da düşüş yaşamış olsaydı diğer dizilerin bahanesi olurdu ancak bu düşüşler final getirir.

@Dosi çekinme hadi söyle. Ben başladım reyting dip yaptı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@Dosi çekinme hadi söyle. Ben başladım reyting dip yaptı :A
Yok maç vardı ondan :A
Diziden patlama beklemiyorum. Totali en az 2.5 sabitlese fena olmaz. Yeni iddialı dizi geliyor. İşi zor ama imkansız değil. Kanal D dizisinden daha iyi durumda :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Yok maç vardı ondan :A
Diziden patlama beklemiyorum. Totali en az 2.5 sabitlese fena olmaz. Yeni iddialı dizi geliyor. İşi zor ama imkansız değil. Kanal D dizisinden daha iyi durumda :A
İyi bari beni uğursuz olarak görmemene sevindim :A

Evet maç vardı haftaya yükseliş olur inşallah :A Sonuna kadar dizimizi savunacağız :A

Bahar dizisi başlayana kadar tamamlarım son bölümü :A

İyi bari beni uğursuz olarak görmemene sevindim :A

Evet maç vardı haftaya yükseliş olur inşallah :A Sonuna kadar dizimizi savunacağız :A

Bahar dizisi başlayana kadar tamamlarım son bölümü :A
iş Bilgisayarım okuldaydı (sadece YouTube olarak kullanabiliyorum), evdede maç için kumanda alındı. Son kısımları izlemedim. Bende eve gidince kalanını tamamlarım :A

Şimdi baktımda daha 40 dakika varmış izlemediğim. İyi. İzlenecek bir şeyler var :Z

• Harika
Reactions: Bully
iş Bilgisayarım okuldaydı (sadece YouTube olarak kullanabiliyorum), evdede maç için kumanda alındı. Son kısımları izlemedim. Bende eve gidince kalanını tamamlarım :A

Şimdi baktımda daha 40 dakika varmış izlemediğim. İyi. İzlenecek bir şeyler var :Z
Sadece Youtube olarak kullanabilmen de gayet yeterli :A Ben de öğle molamda Youtube dahil tüm dijital platformlara bakabiliyorum :A Tabii üye olduklarıma :A

Aynen eve gidince keyif yaparsın güzelce :Z Sen benden önce bitirirsin o zaman :A Etkili sahneler olursa yorumlaşırız :A