14 Şubat 2020 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Genel olarak reytingler düşmüş sanki. Maç falan mı vardı acaba?

Babil film ve ya 40dk-lık mini dizi olarak muazzam birşey olabilirdi. Amma şu anki haliyle, çok sıkıyor. En fazla sezon sonunu görür.

GGS yükselmiş. Zamanla daha da yükselecektir. Hatta yeniden AB-de 6-yı görür.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Genel olarak reytingler düşmüş sanki. Maç falan mı vardı acaba?

Babil film ve ya 40dk-lık mini dizi olarak muazzam birşey olabilirdi. Amma şu anki haliyle, çok sıkıyor. En fazla sezon sonunu görür.

GGS yükselmiş. Zamanla daha da yükselecektir. Hatta yeniden AB-de 6-yı görür.
Beşiktaş maçı varmış ondan düşmüştür. Babil antilerinin sevinmesine fırsat vermeyeceğiz. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Olaya şöyle bakalım Abd de csı, fbı, criminal minds ve benzeri onlarca dizi var... 10 15 sezona ilerliyor... Arka Sokaklarında bu açıdan yıllardır izlenmesi normal olsa gerek... Heee, bana sor, birkere baktın mı diye, hayır... Babil gelince, Babil Total i aşar abi.... Total de biryere kadar olan dizileri kaldırır, Total in gönlünü kazanabilen nadir dİzilerden biri MD dir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Babil için karalar bağlanacak bir durum yok, yorumlar neden bu kadar karamsar anlamadım. Ancak tek sezonluk olması gerektiğine katılıyorum, dijitalde olsa devam etsin isterdim ama TV’de aynı tadı uzun süre vermesi zor ki 6. bölüm itibariyle ilk bölümlerinin keyfinden biraz uzakta...

• Beğendim
Reactions: Hazem

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Arka Sokaklar'ın neredeyse 10 reyting alması... Babil devam edecekse nolur Puhu TV'de devam etsin, harcanıp gitmesini istemem.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Allah kimseyi 8.47 reytinge burun kıvıracak duruma getirmesin. :A Babil'in Total'de bu kadar yüksek almasına şaşırıyordum zaten paçozluklarını tekrar göstermişler. :A Ama endişelenecek bir şey yok bu reytingleri düşürmezse çok rahat görür 2. sezonu.

• Harika
Reactions: Hazem